Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Україна в 2007р

Автор Повідомлення
Україна в 2007р
Якою Ви би хотіли бачити нашу Україну в 2007р.?
е
die
Esperanza, в Канаду збираєшся?
Esperanza пише:
Звичайно знаю... і маю надію, що до наступного нового року потраплю...

Ну от і ще одна українська душа вирішила покинути свою державу в пошуках кращої долі ! Щасливої дороги! Єдине прохання потім з Онтаріо не писати про Україну пасквілі , як це роблять ( в тому числі і на цьому форумі) справжні "щирі українці"!
Я думаю, що "справжні щирі українці" мають сидіти тут і не висовуватися
Головне щоб про нашу країну знали у світі. А то в Європі майже кожен другий думає що це в Африці.
Альонка пише:
Я думаю, що "справжні щирі українці" мають сидіти тут і не висовуватися

Цікавий хід думок. Може все ж краще коли "справжні щирі українці" розлетяться по світу і дадуть можливість патріотам збудувати незалежну, могутню і сильну державу під назвою УКРАЇНА!
2kvаrtyrаnt
А пiдскажи менi любий друже як ти будуеш Украiну? Що ти зробив для ii блага. Або хоч для блага Золочева. I задумайся що робить Украiна для тебе сумно
... без обiд

Posted from a Nokia mobile phone
voshkaniridze пише:
Головне щоб про нашу країну знали у світі. А то в Європі майже кожен другий думає що це в Африці.

Не знаю як там в Африці а те, що практично в усіх країнах Європи, в Америці про Україну знають завдяки нашим заробітчанам - факт беззаперечний. При чому, знають , попри всі недоліки, як трудолюбивий , працьовитий , талановитий і розумний народ.
m@xxximus пише:
А пiдскажи менi любий друже як ти будуеш Украiну? Що ти зробив для ii блага. Або хоч для блага Золочева. I задумайся що робить Украiна для тебе сумно
... без обiд

Почну з того, що зробила Україна для мене? Дала можливість здобути пристойну освіту(середню і вищу) і при чому безплатну. Хіба цього мало. Що я зробив для неї ? в першу чергу не втік з України після того, що вона для мене зробила, як це зробило багато моїх одногрупників в пошуках кращого життя . Не мені судити, що я зробив доброго. А ось , за те, що зробив погане вже покараний і відповів сповна .
Що дала мені держава? Можливість народитися через пів року після Чорнобильської трагедії (хоч це був ще СРСР), але це не головне, головне те, що нічого надзвичайного, крім неповної середньої освіти власне від держави я не отримав, і незважаючи на це навіть не збираюсь звідси кудись виїжджати у пошуках кращого життя! Бо якщо всі пороз"їжджаються, то хто ж буде Україну піднімати на ноги? Що роблю особисто я для неї? Не можу дати відповіді на це питання, бо однозначно почну зараз себе розхвалювати! Нехай я краще помовчу і тихенько отримаю задоволення від зробленого мною, нехай навіть не всі зможуть це належним чином оцінити, я все одно буду знати, що не сиджу на місці і не чекаю Божої манни з неба.
vaymut В загальному ти правий. Але зауваження про чекання манни до заробітчан ніяк недоречне . Я би навіть сказав, шо зараз і не залишилось людей, шо так і не почали самі за себе дбати, коли держава кинула їх. УСІ шось роблять і не чекають ніякої манни.
Безперечно, серед емігрантів безліч лобурів, яким байдуже де жити і якою мовою виховувати своїх дітей. Але ж це не стосується усіх. Там так само є і свідомі українці, які продовжують свою справу за кордоном. Вони об'єднуються, проводять певну роботу, тримаючись за єдину духовну вісь українства. Я ніяк не можу назвати їх зрадниками. (Доречі, про це і буде сьогодні фільм http://forum.zl.lviv.ua/viewtopic.php?p=5394#5394 )
З іншого боку, тут в Україні так само далеко не усі є патріотами. І більше того, не знаю чому, але співвідношення їх до загальної кількості населення в кілька десятків разів менше, ніж ця ж пропорція серед наших за кордоном.
Перепрошую, якщо когось образив, я не хотів цього зробити. Я мав на увазі не совісних заробітчан, бо їх я підтримую, вони ж усі гроші, які "там" заробляють, тратять на Україні, тим самим роблять додаткові грошові надходження, як в бюджет, так і в дохід іншим. І аж ніяк не мав на увазі що ніхто нічого не робить, я сказав про себе, що не сиджу без роботи, хто чим займається є його особистою справою.

Я говорив про осіб-перевертнів, які начеб-то виїжджають на заробітки! Таких я багато зустрічав, коли вони через рік повертаються сюди, для того, щоб ніби-то взяти дітей до себе на канікули/навчання, а чоловіка потім покинути, калічать укр. мову, говорять що розівчились писати на рідній мові і поводять себе так, ніби вони невідомо-звідки приїхали, показують панів (а насправді чужі, вибачте, срачі миють), знайшли там якогось багатенького дідугана, якому лічені години залишилось жити і витягують з нього грошенята. І що після цього мають робити їхні чоловіки? От і спиваються, бо не бачать виходу іншого. Але вихід завжди Є! Треба мати бажання, досить непогані гроші можна тепер і на Україні заробляти.
Відносно українців за кордоном. Однозначно, що більшість з них виїхали туди не від хорошого життя . Це, на жаль, гірка правда сьогодення.
Але... не про це я хотів сказати. Мені пригадуються роки, коли Україна тільки встановлювалась, як держава. Пригадуються заклики українських емігрантів - Ви тільки здобудьте незалежність а ми Вам поможемо! Хочеться запитати - де ця допомога? Я не веду мову про якусь там гуманітарну допомогу а про вкладення в розвиток української економіки, про розвиток українського бізнесу, про створення нових робочих місць в Україні. Все те, про, що так нам щебетали. Можливо ще не настав час , можливо Україна і не є тією незалежною державою про яку мріяла еміграція ... А можливо вона розчарована в цій незалежності. Але попри все обіцянки так і залишились обіцянками. Більше того, незалежність викачала, не без допомоги тих же емігрантів з України практично всі ресурси і людські і природні. А гроші від отримання цих ресурсів працюють не на українську економіку.
вона буде така сама як і у 2006 р. або гірше
Буде гірше жити .
Я взагалі в шоці від того, що робиться в Україні сьогодні. Наш парламент-це Цирк Актори на сцені зайняті своїми справами (разборками), а на глядачів ніхто не звертає уваги. Чого можна сподіватися від рака щуки і лебедя? Кожен тягне в свою сторону.
Але обідно ж все таки!!! Ну чому у інших Європейських країнах і влада нормальна, про людей хоч інколи, але все таки думає, і ЄЕС створили, щоб полегшити життя людям... Та і люди там якісь вихованіші... А в нас....
П. С. А може то пороблено?
Khrystik пише:
П. С. А може то пороблено? Mr. Green

Точно. То москалі поробили.
І тут без них не обійшлось... Всюди встигають...
А може то не москалі винуваті, а ми самі винуваті в тому що не можем порозумітися між собою? Ми все шукаємо когось винуватого в наших негараздах, в тому самі винуваті є, в тому що ми не є дружніми і тільки думаємо за себе? Щоб постояти за свої ідеї і права, ніхто того за нас не зробить крім нас самих!
Тай ми винні само собою... Але оті "політики", шо сидять в нашому парламенті - то якась пародія на депутатів... Про операцію "Чисті руки" в Італії чули? От і нам треба такуж провести!
Олег пише:
А може то не москалі винуваті, а ми самі винуваті в тому що не можем порозумітися між собою? Ми все шукаємо когось винуватого в наших негараздах, в тому самі винуваті є, в тому що ми не є дружніми і тільки думаємо за себе? Щоб постояти за свої ідеї і права, ніхто того за нас не зробить крім нас самих!

Ну чого все зводиться до банальної фрази - винні москалі? Да, без них не обійшлося, але хіба вони винні шо люди не вміють відстояти власну думку? далі хіба їхня вина, шо на людях всі такі мудренькі, а в душі БІЛЬШІСТЬ думає тільки про себе і про свою кишеню? а коли приходиться до діла, то моя хата скраю і баста? Так шо дійсно варто задуматись, а не шукати винних...
Я дивлюся на наш той парламент і не можу зрозуміти, хто обрав їх, тих наших обранців? Крім відстоювання власнтх інтересів і переділу майна вони нічого більше не роблять. Все життя ми шукаємо когось винними в наших негагаздах? Але в тому ми винні самі. тому що створюємо ті проблеми, якщо би ми вийшли і сказали ні таким тарифам на воду, влада би задумалась чи варта підноси їх, а так ми дивимось щоб хтось за нас і пішов і відстояв наші права? То ніхто не зробить крім нас! Правильно сказав
Cypress_girl пише:
а коли приходиться до діла, то моя хата скраю і баста
і не має нам чого жалітися на наші негаразди
Ага, то невиконані обіцянки і вічне замилювання ними наших очей - це також наша вина?????? Порядок нема кому навести triniti от в чому проблема!!!
Сьогодні буде цікава "Свобода Слова" на ICTV. Може дійсно йде до розігнання тої банди і приходу до влади іншої?
kvartyrant пише:
про вкладення в розвиток української економіки, про розвиток українського бізнесу, про створення нових робочих місць в Україні.

А може "еміграція" бачить, що діється в незалежній Україні, як всі рвуться до влади (читай "до корита"), яке непостійне законодавство ("прикоритні" пишуть поправки до законів в свою користь і для кращого самозбагачення), як використовуються надані "допомоги" і який з того результат і тому не мають бажання кидати власні кошти "у вогонь" (читай "в кишеню незкінченній мафії")-їм гроші з неба також не падають. Вони Люблять Україну так, як, можливо, не любите її ВИ. Люблять рідну землю, природу, багатства України, а не дії політикіцв (минулих, сьогоднішніх і тимчасових). В Канаді вони будують "свою, нову, іншу" Україну, в якій хочуть жити. І краще зберігають її культуру і звичаї. Впевнений, що з часом такі ж нові кусочки України утворяться і в інших державах, куди вже досит багато понавиїжджало наших емігрантів В ПОШУКАХ КРАЩОЇ ДОЛІ - бо життя дано одне і треба його прожити гідно.

Але також можна гарно говорити і двигати тонни повітря з пустого в порожнє. Доки там "на горі" не перестануть красти вагонами і ховати мільйони у власні кишені, всі Ваші сроби щось зробити і "підняти" країну будуть надто мізерними, щоб їх побачити, і всі ці балачки залишаться лише балачками і користі від них для України буде мало.

додано через 8 хвилин 11 секунд:

Держава складається з народу, з нації, а не з купки політиків. Взяти б всі їхні чесно нажиті кошти і прикинути на кожного жителя (чи мешканця?) то картина б змінилася не на гірше.

На мою думку, Україна жива і "живе" поза межами України. Прикро, але факт.
Колись дуже сильно цікавився політекою, стежив за подіями, а потім подумав собі: якщо за мене політи ки не думають то чого я повинен про них думати, та нехай роблять собі що хочуть, лиш би мене не чіпали. Тепере новини включаю за хв десять до кінця, коли всі політичні новини уже скінчилися
massimo, і як тобі вдається уникати "чіплянь" політиків?
Першим кроком в тому напрямку було те, що пішов з державної роботи, другий крок читаєш постійно нові закони і серед них відшукуєш закон який політик прийняв для власного бізнесу, у нього цей бізнес на 100000000 а мені і 1000 вистарчить, я йому не конкурент і пару копфйок в кишені є. Замість того щоб на них злитися та ніби якось боротися, краще їх використати.
massacra пише:
На мою думку, Україна жива і "живе" поза межами України.

Якийсь жах. Ніяка діаспора не зрівняється з парою українців на Україні. Поки вони є, буде й Україна. А кабінет наш, дійсно, не в найкращому стані. Я зле в політичному діалозі розбираюся, але часом хочеться зробити справжній державний переворот, дарма, що це до руйнівних наслідків може привести.
Кот да Винчи пише:
Ніяка діаспора не зрівняється з парою українців на Україні.

А в діаспорі що китайці сидять?
massacra пише:
парою українців на Україні.

Вибачай, ти не так зрозумів. Ти ж не на весь час вибрався? А ні в Китаї, ні Італії не відчуєш себе тим кто ти є. Хоч в тебе і на це знайдеться відповідь
Кот да Винчи пише:
Вибачай, ти не так зрозумів. Ти ж не на весь час вибрався? А ні в Китаї, ні Італії не відчуєш себе тим кто ти є. Хоч в тебе і на це знайдеться відповідь
Відповідь потрібно шукати в нас, революція, яка відбулася в Україні то ще не все, я розумію так: свої права потрібно відстоювати докінця, революція показала нам що ми могутня нація, коли ми єдині, і ніхто нас не переможе, зараз влада добивається того щоб ми зневірились в собі, і їм то вдається зробити, я не думаю що потрібно далі мовчати і терпіти знущання над Українським народом і нашою землею, потрібно далі добиватися своїх прав і свобод, саме головне в ті справі бути дружніми і любити свою землю. Чим більше і довше ми будемо мовчати і терпіти, тим більше наше майно буде розкрадатися, невже ми не розуміємо що бюджет є теж нашим майном, він формується на податках наших підприємців?!
Ту-тру-ту-ту! Всі йдемо революцати по-новому, а потім ше по-новішому... А чи буде результат? Хто прийде до влади, той теж "їсти" захоче.

А ось моя одногрупниця вже хоче повертатися додому на Україну.
З кожним днем переконуюсь, що Україна прямує не до Европи.
В Києві Черновецький запроваджує податок з немісцевих приїжджих заробітчан, обгрунтовуючи це тим (приколіться!) що це збільшить надходження в бюджет! (і це ОСНОВНЕ пояснення!) Звичайно, також говорилось про покращення реєстрації (чи обліку, неважливо, все одна нісенітниця) і про зменшення тіньового обігу грошей у виплатах заробітчанам....

Ситуація: йде патруль київськими будовами, заходить на одну з них, збирає всі паспорти, далі стандартне запитання "Що вибираєте: з кожного по 50 нам, чи по 100 в касу?". ЦЕ Є ЗМЕНШЕННЯ ТІНЬОВОГО ОБІГУ КАПІТАЛУ?! Це придумали ще один спосіб оббирати народ!
А той виссяний з пальця облік приїжджих? Та кому він нафіг вср(здався) в нашій державі!??? В Европі на підприємствах більшість приїжджі, і там НІХТО не опікується їхнім якимось-так обліком чи реєстрацією! Мало того, роботодавцями широко практикується допомога таким працівникам у вигляді компенсації вартості доїзду і найму житла для них!

ТАК КУДИ ПРЯМУЄ УКРАЇНА!???

Пропозиція нашій адміністрації (якщо вона дійсно стоїть на захисті інтересів людей) : на знак вираження протесту проти антицивілізованих злодійських вибриків київського керівництва Прийняти постанову оподатковувати київлян, що перебувають на території Золочівського району (будь-яким чином: транзит, тимчасово, відрядження, тощо...) таким податком, щоб навіть найвищі посадовці не змогли сприймати таку суму за жарт! Звичайно, це було би чисто символічно: для тих ненажер негативно, а для наших мешканців хоч якийсь прояв переживання за їхні інтереси.

АДМІЕІСТРАЦІЯ! Зробіть хоч ЩОСЬ!
AVB дивися менше новин, а як дивишся то дивися уважно!
AVB пише:
запроваджує податок з немісцевих приїжджих заробітчан
не податок, а плату за комунальні послуги.
AVB пише:
також говорилось про покращення реєстрації (чи обліку, неважливо, все одна нісенітниця)
, то шо наркоман сказав то ще не означає що воно так буде, є Конституція України, як би ти її хоч раз прочитав, то би знав, що то є наркоманський гон , то в тебе не повинно викликати , а навпаки .
AVB пише:
АДМІЕІСТРАЦІЯ! Зробіть хоч ЩОСЬ!
не розумію чим ти краще Черновецького
massimo пише:
плату за комунальні послуги.
, ти явно не дивишся новин, massimo AVB правий, сама чула, що вводиться податок 100гр. з приїжджих за те, що вони працюють не в своєму районі чи області.
VIA читай наприклад тут http://for-ua.com/ukraine/2007/03/12/094503.html, а потім можеш і на інших сайтах подивитися. КОМУНАЛЬНІ КАРТОЧКИ, а не податок
massimo, тебе ж дівчата попросили лишитись того ровера, не брати собі дурного до голови, а важкого в руки. Піти розвіятись, поглянути, як несподівано от-от вибухне весна в нашому місті...
Я бажаю тобі набути веселого настрою і задоволення від життя. Чистосердечно!

Для решти всеж-таки подаю посилання на згадану інформацію, щоб не вважали мене і інших голослівними.