Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Екстрім-збочення :)

Автор Повідомлення
Екстрім-збочення :)
Пропоную усім бажаючим відвідати ріелиті-шоу "Багно, гімно і риганина". Вистава розпочинається щосуботи зранку і триває увесь вік-енд аж до полуночі перед понеділком. Місце проведення шоу: територія за старою автобусною поблизу магазину меблів і побутової техніки "Гранд". У програмі виступають заслужений колектив сільських бабок "Подерті майтки" під керівництвом місцевого бомжа діда Обісриштанка, потім сольний виступ п'яної вдриск Зозулівської курви з номером про одночасну заміну триденного тампаксу і випиванням фляшки пива одним махом. Також планується запросити квартет рагулів-дибілів для провелення турніру "Досцяй від стіни до тих кущів". По завершенні офіційної частини кожен бажаючий бухар зможе продемонструвати свою віртуозність опорожнення свого шлунку через вхідий і вихідний отвори, а для любителів тонких екстрім-мистецтв по спецзамовленню проведеться конкурс по фігурному катанню на вищезгаданих випорожненнях. Попереджаємо, що самовільна спроба повторити ці трюки може спричинити небажані наслідки і нещасні випадки із засинанням писком в риганині. Вхід вільний. Реєстрація учасників проводиться по телефону 4-**-** та 4-**-** протягом тижня. Акція проводиться за сприяння місцевої влади, яка не бажає запроваджувати громадські безкоштовні туалети.

Цитату взято з оголошення на правах реклами у третьому інтернет-ресурсі за люб'язної згоди автора оголошення
Супер! Шоу обіцяє бути класне!
Але щось не дуже хочу йти туди дивитися, мо хто розповість як то було?

Ще одне. Бокс/еротика є в програмі, чи сподіваємося на імпровізацію?
Ну молодець,12 балів з плюсом!!!
Тема - те, що треба. ЛЮКС!!! А ще краще було би, якби її прочитали і взяли до уваги особи, номери телефонів яких вказані в кінці.
Я тільки надіюся на одне, шо бабки "подерті майтки" не будуть танцювати стриптиз під українські народні
Я не розумію, а хіба наша влада не бачить того що твориться за автобусною? Того багна, я скільки себе пам"ятаю воно було. Мені інтересно чи комусь з чиновників таке би подобалось біля його дому?
Уривок з номеру "Досцяй до стіни"

Або: "Як два геологи місцевість вивчають".
Доречі, така радість є не тільки в районі старої автобусної.

Центр міста.
Арка, подвір'я та під'їзди будинків Шашкевича 10, Пушкіна 1.
Можна поставити веб-камеру (бажано з пристроєм нічного бачення) і регулярно спостерігати спрінтерські "забіги" на дружній пересцик, "поригушки" та розвантаження систем жителів та гостей міста прям через інтернет.
В св'ята популярність наростає в геометричній прогресії!
Тут бували досить ексклюзивні кадри, шкода, що не було під рукою камери! (або ломаки якоїсь по хребті!)
Навіть мамочки приводять своїх діточок сюди справити своє діло - змалку привчають до порядку і шанування міста!
Ви праві , але погодьтеся - що в центрі нема ніодного громадського туалету , а 50 коп не у всіх є бажання платити
Morientes пише:
не у всіх є бажання платити

Бажання і не потрібне! Якшо ми прямуємо до Европи, то там на певну плошу населеного пункту повинна бути певна кількість громадських БЕЗКОШТОВНИХ туалетів! Де вони в нас???
AVB пише:
Бажання і не потрібне! Якшо ми прямуємо до Европи, то там на певну плошу населеного пункту повинна бути певна кількість громадських БЕЗКОШТОВНИХ туалетів! Де вони в нас???
Треба по дачах пошукати на Козаках? Там є все і мусорники і біо- туалети.
Олег пише:
Треба по дачах пошукати на Козаках? Там є все і мусорники і біо- туалети.

... і лавки з парків теж.
А пам'ятаєте, колись по всьому центрі міста були смітники як рюмки, що переверталися? Куди вони всі зникли? Чи хто їх "зник" собі до хати, на подвір'я? Думаю, що не тільки на Козаках. Якщо зробити рейд по подвір'ях в районах приватних забудов (вул. Шевченка і паралельні, район Заріччя, Підгороднє та ін.) можна буде знайти де вони "осіли".
Ніби то понаробляли нових, але що не св'ято, то всі вони повні з горою і купи навколо. Видно, що дефіцит...

P.S. Повідомлення трохи, не в тему, але ж тема про чистоту міста?
Я просто в шоці!!! Стоїмо біля магазину "Гранд", а люди все одно свою справу справляють. Ну просто у нас на очах. КОШМАР!!! Я сбі подумала, якщо кільком бабкам зібратись і це зробити мерові під вікно??? Кілька разів (днів підряд). До речі, яке з вікон Міської Ради мерове?
Мер віт того СТРИПТИЗУ був би задоволений
Ага!! Захотів!! Ніякого стриптизу не було б! Була би просто купа г... а!!
Олег пише:
Мер віт того СТРИПТИЗУ був би задоволений

Але "аромати" навряд чи б йому сподобались
О-о-о! Тоді б нарешті можливо він подумав про громадський туалет в місті!! Бо як-то кажуть, поки грім не вдарить.....
VIA пише:
Бо як-то кажуть, поки грім не вдарить.....

Наш вусатий мер не перехреститься
Але є ше в нього другий вихід з становища... купити собі противогаз
Ага! Буде він гроші на таке тратити!! Скомандує ЖЕКівцям прибрати і все!!
VIA пише:
якщо кільком бабкам зібратись і це зробити мерові під вікно???

Краще під двері кабінету, накрити газеткою, підпалити і постукати в кабінет...

Може доки не "запахне" - доти не дойде до нього?
фу, яка гадость. а куди мер сходив би, якщо захотів би раптово в туалет на вулиці.
massacra пише:
А пам'ятаєте, колись по всьому центрі міста були смітники як рюмки, що переверталися? Куди вони всі зникли? Чи хто їх "зник" собі до хати, на подвір'я? Думаю, що не тільки на Козаках.

Ара, вони були силумінові. Сам розумієш, куди ділись...

додано через 1 хвилину 34 секунди:

massacra
Khrystik пише:
фу, яка гадость. а куди мер сходив би, якщо захотів би раптово в туалет на вулиці.

На то є Цантрифуга!!!
О. дного ранку такий собі дядечно справляв нужду навпроти ощадкаси в кущиках, надійшла місцева пані в шикарному капелюшку і каже: "Що, пі.... єш? Ти краще піди під мерію по..... сяй." Так от той бідака від несподіванки так дер звідти зі штанами в руках, що дим і нитка. А вчора дорогою на роботу спостерігали ще одну виставу - бабуля вирішила, що на протилежний бік вулиці її не видно, тому "смачно" зробила своє діло і почалапала дальше
Біля магазину " Мелодія" куча малолєток збираються, мат-перемат, курят, пють пиво. глушать горіляку, а поряд школа № 1, міська рада, недалеко міліція, комната неповнолітніх, Білий Дім і нікому немає до того діла, Нікому не спаде на думку позігнати це кодло, поштрафувати батьків. чиї чада фактично хуліганять. Як Ви на то дивитесь ?
Олько, не шифруйся!
Спочатку порозганяйте "дітей Шашкевича", а подім вже чіпляйтесь до відносно культурної молоді. Дуже улибнуло, коли одного разу їх звідти розганяв "готовий" міліціонер. Сміху було
Томас пише:
Біля магазину " Мелодія" куча малолєток збираються, мат-перемат, курят, пють пиво. глушать горіляку, а поряд школа № 1, міська рада, недалеко міліція, комната неповнолітніх, Білий Дім і нікому немає до того діла, Нікому не спаде на думку позігнати це кодло, поштрафувати батьків. чиї чада фактично хуліганять. Як Ви на то дивитесь ?

особисто мені насрати на них і на то шо вони там роблять
Молодці. що зауважили всі гидотні місця у Золочеві, але було б цікавіше якби Ви підказали меру та всім службам міста, а особливо санстанції, власні варіанти виходу із кризи. Я теж думаю, що грошу у міській казні є на біотуалети.
А на звичайну вбиральню значить грошей нема? Та вона вдесятеро дешевша за ті біотуалети!
Khalinka пише:
Ви підказали меру та всім службам міста

Я так мислю, шо наш мер - не якийсь там гоп, сам може здогадатись.
Khalinka пише:
а особливо санстанції

сорі-сорі, панове, шо це я маю підказувати спеціялізованій структурі, чим їй займатися? Там мудрі люди у Львіві плянують заходи, кошториси затверджують, куди мені там з моєю мордою...
tymofiy пише:
Дуже улибнуло, коли одного разу їх звідти розганяв "готовий" міліціонер. Сміху було

Ce napevno byv Pan Kolodka
ne ugadav
Тре мерові буде скинутись на памятник "За неоціненні санітарні заслуги від вдячних мешканців". Модель вже готова

Ну що, золочівяни-форумчани?? Можна так сказати: "Добилися свого")) Нарешті!!

вав а де то сральники будують?
УРАААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ану, всі на випробування!
Місце вибрали просто супур РАГС-->Жек. Хотіли в парку ставити, але передумали .

додано через 5 днів 14 хвилин 36 секунд:

В Золочеві буде встановлено ще три біо-туалета в районі старої автобусної та кінотеатра.
Туалети, що вже встановленні, було поломано. Намагалися зняти унітаз і вирвати бачок, також зламали труби. Зараз біо-туалет відремонтовано.
Ось так то, золочівяни, потрібно задумуватись над своєю культурою поведінки!!
Судячи з замків, які там висять, більшості таки прийдеться ходити люрати "до Славка"...