Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Позитивні сторони влади?

Автор Повідомлення
Позитивні сторони влади?
На Вашу думку що корисного зробила наша влада в цьму році? Якщо я такі події чи моменти прошу відзначити, але конкретно!
Чесно кажучи, навіть не знаю шо там доброго можна згадати про ту владу. Просто вирішив дописати, бо так і буде та тема висіти без відповідей і залишиться "актуальною" аж до наступного нового року.
Ніхто нічого не пише... Видно дійсно нічого позитивного нема, все таки критикувати ми більше вміємо.
Khrystik пише:
Ніхто нічого не пише... Видно дійсно нічого позитивного нема, все таки критикувати ми більше вміємо.

А що зробила доброго? Я наприклпд бачу що в місті міняється освітлення, лампочки нові вкручують! Ще водоканал запровадив послугу якою попереджає про відключення води через інтернет.Khrystik а що ще доброго для міста зробила влада, може є люди не компетентні в тому, то розкажи може люди не знають?? Я наразі більше нічого не бачу!
Олег пише:
може є люди не компетентні в тому

Оце сказано про мене.
Khrystik пише:
Олег пише: може є люди не компетентні в тому

Оце сказано про мене. _________________

А шо тут смішного! Я просто запитую , якщо про щось відомо, а люди не знають просим довести до відома? Просто будем вдячні за інформацію.
Я скажу одне шоб ви хотіли відкрити якусь справу, треба пройти стільки інстанцій, шо коли ти все це зробиш то нічого не захочеш! Шоб я ставився позитивно до Влади хай хоть подумає над цим!

додано через 4 хвилини 34 секунди:

Я не хочу шоб Влада шось давала А добре думала, шо вона робе! В нас люди самі собі поможуть тільки дайте їм трохи кисню, а то так зажали шо ледве ми існуємо!