Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто найбільший злодій?

Автор Повідомлення
Хто найбільший злодій?
На Вашу думуку хто найбільший злодій?
Дійсно. Цікаво би було дізнатись, хто в цьому році заслуговує на таке почесне звання? Пропоную встановити такі номінації: Міський Злодій 2006 і Районний Злодій 2006. Крім того можна започаткувати громадське опитування хто з посадовців чинив найбільший опір громадянам, які відстоюють свої громадянські права. Тут розглядається злодійство податкової, санстанції, пожежників, міліції, лікарів, земельників, архітектури і тд і тп...
Одним словом, громадяни Золочівщини! Висловіть тут Ваші передноворічні "привітаннячка" своїм високопосадовим "доброзичливцям"!
Я думаю потрібно провести опитування серед таких кандидатур:Золотник , Фенчак, Зубар?
О, Боже!!!! Скільки можна чіплятись до влади??? Ви ж самі її вибирали...
Ми на чіпляємся ми просто хочемо вказати їм їхні помилки відносно керівництва, димократичними методами, як це прийнято у всьому світі, ми ж йдем в Європу, а складом не потрібних продуктів і дешевим придатком робочої сили і також сирцевим придатком для Європи, я думаю тут ніхто не бажає бути? Щоб війти в Євросоюз потрібно мати відповідну економіку і закони які би працювали в країні. Що добиліся наша влада? Вона вбила віру молодих людей в те що Укараїна може бути державою з законами які діють. Наскільки Ви знаєте що при вдаді стоять ті ж самі сили які стояли при Комуністичному устрою і нічого вони не змінять крім що ще більше будуть обкрадати людей і країну Esperanza.
Олег пише:
димократичними методами

Оба-на! Натякаєш на те, шо під мерією треба розпалити ватру? Хм... Цікаво! Але то хіба аж на Купала...
Esperanza пише:
О, Боже!!!! Скільки можна чіплятись до влади??? Ви ж самі її вибирали...

Вибач, але вибирали якраз і не ми, а бабки та старше покоління, якому вбили в голову шо "НАША УКРАЇНА" то найкраща фішка і всі люди шо від неї йдуть теж просто зе бест. От і маємо тепер таку справу, що в принципі партія не погана, але от у перифирії, такій як наше місто її діячами стали такі люди, які просто не заслуговують на таку честь. Тому не справедливо казати самі вибирали, самі і маєте.
Я написав тут "димократичними" тому що просто я бачу тільки пускання диму в очі людям (пусті балачки влади) і більше нічого, а за демократію потрібно трохи поборотись. демократичними методами!
Боротись дійсно треба. Не обов'язково ватру, але якісь скромні мітинги. Перший, наприклад, "Сміттєвий" - усі бажаючі прийдуть під міську раду з бутафорськими мішками сміття, висловлять свої вимоги і здійснять символічне "покладання" тих мішків до проходу в приміщення на знак рішучості населення. Ну, хто вже не знайде бутафорського сміття, можна і натуральне приносити. А потім можна організувати маленьке змагання серед оточуючих зацікавлених мешканців нашого міста: взяти тачки (ніби сміттєвіз) і бігаючи з ними поміж людей, намагатись ухилятися і скидувати ті мішки з сміттям, які учасники мають закинути на "сміттєвіз"

Потім можна провести акцію "Громадський туалет". Усі добровольці одягнуть під куртки спеціяльне обладнання, що складається з пластикових пляшок, з'єднаних трубочкою, що виходить нижнім кінцем районі ширинки. Усі разом стають під міську раду і символічно "зрошують" її фундамент злегка забарвленою чаєм або жовтою аквареллю водою з трубочок. А дівчата тим часом будуть в групі підтримки з плакатами.

Це усе можна зазняти на відео і розмістити на сайті, паралельно виклавши мету акції і вимоги. Це приверне широкі маси і буде усім весело і цікаво. Оце буде дієво і демократично. І не треба вже нарікати на різні політичні сили - вони стали однаковими. Пора відстоювати свої інтереси, а не політичні.
Захід справді був би ціавим, але навряд чи хто його втілить в життя. Потрібно покласти масу енергії і грошей щоб усе це зорганізувати. Є простіша ідея. Відіслати на адресу мерії фото із стихійними смітниками міста, або наклеїти ці фото на дошку оголошент навпроти мерії. Або на крайність відіслати симфолічний пакунок із сміттям прямо меру.