Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вартість інтернету

Я вважаю реальною ціну:
150$ 0%   0
125$ 0%   0
100$ 5%   1
75$ 0%   0
50$ 36%   7
Хочу меншу швидкість, але дешевше 36%   7
Хочу більшу швидкість, платитиму більше 21%   4
Всього голосів: 19
Автор Повідомлення
Вартість інтернету
Склільки Ви можете собі дозволити платити за Інтернет на місяць, скажімо за необмежений доступ зі швидкісьтю 128+128 кілобіт за секунду?
В принципі, потреби в великих обсягах інформації поки не має. Більше цікавить стабільність і ціна. Але, як я вже зрозумів, на діалапі стабільності бути не може.
WESTik пише:
На радіонеті також

Хіба як хтось шкодити візьметься. Зазвичай досить стабільно (процент втрати пакетів не більше 0,05% на трасі 5 км). В нас є лінки де втрат практично немає.
To andry
Власне, є два питання.
1. Що мені треба зробити, щоб максимально швидко(протягом наступного тижня 28 серпня- 1 вересня) підключитись до вашого інету (з помірними грошовими затратами, не більше 400 грн).
2. Досить важливе для мене. На вулиці Польній на 9-ти поверховому будинку встановлена точка доступу. Спрва в тому. що мені з балкону видно 2/3 частини даху цього будинку, а саме ту частну, що над 2 і 3 під'їздами. У випадку. якщо точка доступу знах. на тій частині, яку мені не видно з балкону, приймальну антену треба буде ставити на моєму даху, а це досить геморойно. тому що колись дах тік, потім його засмолили і тепер щось там поставити досить складно. Так що хотілось би знати, до чого готуватись. Буду вдячний за будь-яку детальну інформацію з цього приводу.
З. І. Був на cso, підпис A.S. на стартовій твій?
mops пише:
To andry
Власне, є два питання.
1. Що мені треба зробити, щоб максимально швидко(протягом наступного тижня 28 серпня- 1 вересня) підключитись до вашого інету (з помірними грошовими затратами, не більше 400 грн).

Перш за все треба підійти до мене. З'ясуємо усі деталі. Я думаю це цілком реально.

mops пише:

2. Досить важливе для мене. На вулиці Польній на 9-ти поверховому будинку встановлена точка доступу. Спрва в тому. що мені з балкону видно 2/3 частини даху цього будинку, а саме ту частну, що над 2 і 3 під'їздами. У випадку. якщо точка доступу знах. на тій частині, яку мені не видно з балкону, приймальну антену треба буде ставити на моєму даху, а це досить геморойно. тому що колись дах тік, потім його засмолили і тепер щось там поставити досить складно. Так що хотілось би знати, до чого готуватись. Буду вдячний за будь-яку детальну інформацію з цього приводу.

Я маю це побачити Антена не піднята дуже високо, бо перетворилася б на громовідвід . Домовимося про зустріч і підїдемо, щоб побачити це в реалі.

mops пише:
З. І. Був на cso, підпис A.S. на стартовій твій?

Так, мій.

==========
Детальніше - дзвони: 096 54 52 359
Скажіть будь-ласка, де можна хоч шось дізнатись про супутниковий інтернет (ціна за встановлення, користування, які є обмеження)? Буду вдячний!
P. S. цікавлюсь (поки-шо) для загального розвитку.
vaymut пише:
Скажіть будь-ласка, де можна хоч шось дізнатись про супутниковий інтернет (ціна за встановлення, користування, які є обмеження)? Буду вдячний!
P. S. цікавлюсь (поки-шо) для загального розвитку.

Цікавить симетричний чи асиметричний доступ?
Я плачу $30 анлім за 3.0 Mbps.
А яка між ними різниця? Мене взагалі-по по цій темі цікавить все.
vaymut пише:
А яка між ними різниця? Мене взагалі-по по цій темі цікавить все.

Симетричний - в тебе ставиться спеціальна тарілка з передавачем, приймачем та іншим обладнанням. Потрібна ліцензія на використання і багато грошей. Відправляєш і приймаєш дані через супутник.

Аситметричний - в тебе звичайнісінька супутникова антена, в комп - звичайний супутниковий тюнер і певне програмне забезпечення. Крім того, тобі потрібно обов'язково мати наземного провайдера. Дані від тебе через землю йдуть до супутникового провайдера, а відповідь повертається через супутник. Цей метод значно дешевший в усіх відношеннях, але ти залежиш ще і від наземного провайдера.
Якісь на сьогодні зовсім нереальні ціни.
Richard пише:

то в якого провайдера такий інтернет дешевий?

Стосовно голосування.. невже швидкість 128+128 коштує у нас зараз біля 50$? Мені здається, що навіть до 40$ не дотягує.

Так як я качаю багато і часто, то не відмовився б від 256 кбіт/с або навіть 512

додано через 1 годину 19 хвилин 28 секунд:

P.S. Вартість інтеренту ....
Nitro пише:
P.S. Вартість інтеренту ....

Маладец. Виправлено

Richard пише:

То там, де інтернет придумали.

В Укртелекома найдешевший анлім коштує 80 грн (128/32)
З моменту опитування пройшов майже рік, але тему підняли
За цей час відбулося багато абсолютно непрогнозованих змін на роздібному ринку інтернету. Щось велике захотіли любою ціною продати, для продажу тре багато клієнтів і щоб їх якось набрати ринок просто обвалили...

Тим не менше.

Nitro пише:
Стосовно голосування.. невже швидкість 128+128 коштує у нас зараз біля 50$? Мені здається, що навіть до 40$ не дотягує.

Залежно де. Найдорожчий нет в Україні в Укртелекому. Якщо не брати до уваги тимчасово демпінговий адсл, нет нормальної якості в них коштує з розрахунку $400 за мегабіт ($51 за 128 і відповідно 102 за 128+128). Ми, зокрема, купуємо саме по таким цінам
В інших провайдерів помітно дешевше, зокрема Уарнет готовий продати смугу більше як вдвічі дешевше, за Укртелеком, але, на привеликий жаль інші магістрали не скрізь присутні
Отож, на ринку зараз склалася дещо парадоксальна ситуація, і смуга вроздріб тепер частенько продається значно дешевше, ніж купується оптом виключно задля того, щоб не програвати в такій "конкуренції" і не втрачати ще далеко не окуплені попередні інвестиції.

P.S. Думаю, реальна роздрібна ціна в Україні на "справжніх" 128+128 в даний момент мала би складати близько $50, що, до речі, цілком корреспондується з результатами опитування.
вартість інтернету в Україні не повинна бути вища за 20$ за 512-256 всі решта ціни то здирництво, в Європі приблизно такі ціни, а 50$ за 128 то взагалі сміх крізь сльози, я 50 згідний заплатити за 2 м.
massimo пише:
вартість інтернету в Україні не повинна бути вища за 20$ за 512-256 всі решта ціни то здирництво, в Європі приблизно такі ціни, а 50$ за 128 то взагалі сміх крізь сльози, я 50 згідний заплатити за 2 м.

Купимо від 50 мегабіт по такій ціні, хто продасть???