Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто за новий закон?

Як ви ставетесь до нового проекту закону???
За 50%   5
Проти 10%   1
Утримуюсь 40%   4
Всього голосів: 10
Автор Повідомлення
Хто за новий закон?
Антимонопольний комітет подав проект закону про операторів мобільного звязку, за яким можна міняти оператора не міняючи номера. На мій погляд є плюси і мінуси.
Ну наприклад в мене 80969****50.
Багатьом зрозуміло що в мене Діджус.
За законом я міняю оператора, наприклад на Лайф. Номер в нене (за новим проектом) залишається 80969****50.
+ Нікого не треба попереджати про зміну номера телефону
- Дзвонить до мене людина з Діджуса і гадає що в мене також Діджус, а по натурі їй гроші ой як хаває.

Отож ви за такий закон, чи проти???
Не маю жодних проблем при зміні номера. В мене не такий великий список контактів, отже дуже просто сповіщаю всіх про новий номер
Знаєте, у Европі таких проблем чомусь нема.
Я за !! Давно хотів поміняти оператора і залишити собі старий номер
Я за такий закон! Він зменшить тарифи на мобільний зв"язок.
Але цеж не реально... На кожному операторi е тi самi цифри... Менi здаеться ми i так катимся до досить низьких цiн. И доречi в европi... додому подзвонити дешевше нiж на iншого оператора! А в нас в \"сетi\" фактично в всiх операторiв дешево!

Posted from a Nokia mobile phone
Це порушення права вибору і все тут. Хто має право міняти чи не міняти без мого відома. А тут виходить, номер не поміняли, а оператор змінився, гроші дійсно їсть, виходить що кожному свому дзвінку потрібно повідомляти щось типу : "Вибачте але Ви подзвонили на Лайф а не на Київстар". Це ж повна дурістіка .
m@xxximus не рівняйте Европейські зарплати до наших, скільки там мінімальна зарплата а скільки в нас?
Олег пише:
не рівняйте Европейські зарплати до наших
Це точно.

Доречі, про Европу. Там, коли, наприклад, загубив карточку (викрали мобілку, скажімо) то звернувшись до найближчого пункту обслуговування (а вони там ледь не в кожній сільраді) спокійнісінько швидесенько і безкоштовно поновлюєш свій старий номер на новій купленій карточці. Ше й дякую і заходьте ще почуєш. А тут я собі нагадав як я намахався шоб відновити залишок з загубленої карточки їздячи два рази до Львова, бачте, їм треба здати стару карточку і т. д. і т. п.
Коротше. Я за закон. Гірше вже не буде!
Так я не про це. На любому операторi дешево тiльки в своiй сетi. Тодi просто всiй Украiнi перейти на Лайф.(я вважаю що це зараз саме дешевше.) Ну як можна змiнити номер наприклад 9005050 з 97 на 66(наприклад) як на 66 вже iснуе такий номер! Про що ви гонете. Як можна 03265(код золочева)90050 помiняти на такий самий 90050 але скажем з кодом Глевахи або я щось не \"втикаю\"?
А рiзниця мiж нашою i еврозарплатою тут нiдочого.
-Подзвонити з ТМN на ТМN(не пам\'ятаю конкретний тарифний план) 17сеnt-перша хвилина,2.5сеnt-кожна слiдуюча.
-З ТМN на Украiну 36сеnt-за хвл.
А на любий Португальський оператор (ОРTIМUS, ТLSL(VООDАFОN) 56сеnt. смс 25сеnt. i нi яких секунд халявних...
Вся Украiна на lifе i ПОВНА ХАЛЯВА НА ЦIЛИЙ РIК!!!

АVВ чекаю пiдтвердження

А i доречi мiнiмалка в Португалii мiнiмалка 380€ -11% самий мiнiмальний обов\'язковий податок. А життя не дешевше
I БЛЯ ТIЛЬКИ 30% ПОРТУГАЛIВ ПОЛУЧАЮТЬ БIЛЬШЕ ЧЕМ НАШI ЗАРОБIТЧАНИ.

Офіційно підтверджую твої слова по всіх пунктах.

За винятком! Ви ж знаєте, шо в нас все через задницю! Наприклад, взяти рахунок в банку. В цивілізованому світі людина, відкриваючи один рахунок, отримує один єдиний універсальний НОМЕР РАХУНКУ. До нього "прикріпляється" потрібна клієнтові кількість карточок зі своїми номерами, додаткові "кишеньки" зі своїми номерами, допоміжні рахунки зі своїми номерами і т. д. І цим всім клієнт САМ без жодних проблем керує за допомогою того єдиного НОМЕРУ РАХУНКУ. А в нас??!!!!!!!! Хто зв'язувався з нашими банками, знає.....
Коротше. От на цьому прикладі можна і організувати роботу переадресації різних дзвінків в межах єдиного УНІВЕРСАЛЬНОГО номера. Звичайно ж коли вже існує такий номер в іншого оператора, то - проїхали, ніц не поробиш. А для всіх нових абонентів проблем з цим не буде.

m@xxximus пише:
17сеnt-перша хвилина,2.5сеnt-кожна слiдуюча...
- підтверджую

m@xxximus пише:
в Португалii мiнiмалка 380€
- маленька поправка. Зараз це 400€

m@xxximus пише:
30%
- теж правда, бо вони тупі і їм наука не потрібна.
замахали вони вже з тими законами