Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Газета Народне Слово

Чи читаєте ви Народне слово???
Так. Кожен номер 26%   14
Так. Коли нема шо робити. 26%   14
Колись бачив. 43%   23
А що є така газета??? 3%   2
Всього голосів: 53
Автор Повідомлення
Я хочу знати скільки одержують зарплату Редактор "Народного слова" та його кореспонденти? Казав один депутат РД від всіма поважноі партії "Шо Ви і так багато маєте. Особливо Ваш редактор". Але чого ніхто не думає, що редакція це є орган тої влади яку обирали люди? Що Ви хотіли, то маєте, і що редакція хотіла - також то має?
Олег пише:
Я хочу знати скільки одержують зарплату Редактор "Народного слова" та його кореспонденти?

Якщо цікавить, піди і запитай. Мене, наприклад, їхня зар. плата зовсім не цікавить. Мене більше хвилює те, що там нема про що почитати.
Олег пише:
Я хочу знати скільки одержують зарплату Редактор "Народного слова" та його кореспонденти?

Олеже, немає значення, скільки вони заробляють, рахувати чужі гроші НЕЕТИЧНО. І повір, шо не від розміру зарплати залежить якість та суть написаних ними статей. Кореспонденти та редактор працюють по стереотипах і не мають бажання, а можливо і можливості змінювати формат районної газети. Якщо ми хочемо побачити абсолютно нову, ціказу газету, яка б не обмежувалась кількома примітивними статтями, купою реклами та парочкою привітань, на мою думку, не в обіду нікому, потрібно поміняти весь персонал "Народного слова", на абсолютно нових, молодих, енергійних, талановитих людей!!!
VIA пише:
Якщо цікавить, піди і запитай. Мене, наприклад, їхня зар. плата зовсім не цікавить

А за що людям жити?????
Олег пише:
А за що людям жити?????

Невже ти маєш бажання їм доплачувати???
Добре чому би не зробити гезету регіональною? така газета буде набагато цікавішою і прибутковішою, вона буде висвітлювати проблеми районів і міст, буде більше ознайомлювати громадян з послугами фірм, а також розвивати місцевого товаровиробника? Наприклад, я не знаю скільки підприємств є в Буську які виробляють меблі? Чи що виробляється Бродявськими підприємцями? Наші РДА не вигідна буде газета яка буде писати правду про них, а в даному випадку "Народне слово" тільки хвалить їх, а про конкретні зловживання з боку РДА інформації не дає? Інтересно тоді на кого працює п. ЛАПСЮК?
vaymut пише:
отрібно поміняти весь персонал "Народного слова", на абсолютно нових, молодих, енергійних, талановитих людей!!!

Доречі згоден повністю, вони (керівництво) ще своїм розумом
застряло в Брежнівських часах або ще подальше і не можуть звикнути
з тим що потрібно думати і працювати по новому. ДІАГНОЗ: Газета яка
вигідна владі.
ЛІКУВАННЯ:Оновлення штату, впровадження передових технологій в роботу редакції!!!
Олег! Газета контролюється ким? Хто буде фінансувати газету, виплачувати зарплату працівникам:
Олег пише:
людям жити?
, якшо газета буде не
Олег пише:
вигідна владі
Я би хотів наприклад взнати, чи соціологічне опитування хоть колись проводилось нашою газетою? Я наприклад такого не пам"ятаю?
Думаю, середньо-Золочівський мізер...
А з кадрами?
Ви тут такі цікаві теми піднімаєте. А чи взагалі, колись хтось з вас пробував, хоч щось писати? Не говорю вже про видавничу справу. Рахуєте чужі гроші, говорите про якість газети? І самі ж зізнаєтесь, що більшість із присутніх на форумі газету в руках тримаєте рідко, інколи, коли нема що робити. А ви частіше гортайте сторінки газети і знайдете багато цікавого для себе. Ой, а знаєте, що якщо вас так печуть умови праці журналістів і їхні гроші завітайте, коли буде мінусова температура на дворі хоч на 5 хвилин в редакцію. Так вони там не лише без зарплати сидять (Мопс вам прочитав рішення можновладців), а й замерзають від холоду, бо влада зобовязала редактора за зароблені кошти на виборах поремонтувати дах районної друкарні, яка на балансі міської ради(Це ж чистої води КОРУПЦІЯ!!!). Чи не здається Вам, що це цілком продумані речі, щоб якийсь там Бартків чи Цоба скоро зміг придбати приміщення за копійки, ще й з готовим дахом. До речі приміщення друкарні раніше було в обласній комунальній власності, влада домоглась того, щоб зробити це власністю міста, мовляв передамо у власність друкарні. Передають вже 2 роки. Виявляється з обласного бюджету забрати було легше, ніж тут на місці подбати про СВОЇХ людей! Друкарню теж "вгробили." Скоро взагалі закриють. А ви тут обговорюєте казна-що. Розумників з себе корчите.
Olesya пише:
Ви тут такі цікаві теми піднімаєте.
..................................................
А ви тут обговорюєте казна-що. Розумників з себе корчите.

А те, шо на місці крапок, будь ласка, надрукуйте в наступному номері.
Донесіть, так сказать, до народу. Мені буде цікаво почитати, думаю, як і решті.
Olesya пише:
чи взагалі, колись хтось з вас пробував, хоч щось писати?

Olesya, ну а чим ж ми тут всі займаємось?
І , як на мене, читати цей форум НАБАГАТО цікавіше за НС.
AVB пише:
І , як на мене, читати цей форум НАБАГАТО цікавіше за НС.

Повністю підтримую Вас КОЛЄҐО, от вчора взяв те НС, розгорнув, переглянув і склав назад, жодна тема мене не зацікавила, нічого нового, нічого такого, щоб могло зацікавити читача, лише вихвадяння влади, оголошення, знову не мали що написати, а тому на цілу сторінку розмістили рекламу біоактиватора, пару привітань, і ВСЕ, даром папір переводять!
vaymut пише:
лише вихвадяння влади
... яка їм доречі зі слів п. Олесі кисень перекриває. Неувязочка...
Olesya пише:
А ви частіше гортайте сторінки газети і знайдете багато цікавого для себе.

З надією знайти щось цікаве для себе гортаю я те НС кожного тижня, от тільки, халепа, ніколи та газета не виправдовує моєї надії...
Колись та ґазета називалася Народне Дишло.... і не було в ній нічого цікавого.... а в редакції працювали дикі журналістки... вони мерзли в холодній редакції і часом заходили на Золочівський форум і поливали на всіх... це виникало, напевно через перемороження....

ТУ БІ КОНТІНЮЕ...
Khrystik пише:
халепа, ніколи та газета не виправдовує моєї надії...

Одна знайома дуже матюкалася, бо дала рекламу, а там їй так зредактували, шо я би на ту рекламу не повівся
Давайте рекламу в jpg форматі!
Olesya пише:
температура на дворі хоч на 5 хвилин в редакцію. Так вони там не лише без зарплати сидять (Мопс вам прочитав рішення можновладців), а й замерзають від холоду

Олеся чому я не бачив в "Народному слові" хоть однієї статті на ту тему? Нас звинувачують що ми рахуємо чужі гроші, то не правда. Ми просто доводим до відома про те що журналістика, як така пропадає, а владі наші вигідно щоб теми про владу не були висвітлені, і вони далі робили те що роблять! Чому Ви так запротестували проти нашого форуму, хіба ми не висвітлюємо Ваших проблем?
Olesya я вже писав раніше одному з ЦСО, що не треба рвати на грудях сорочку за ту роботу на якій ти працюєш,
Olesya пише:
а знаєте, що якщо вас так печуть умови праці журналістів і їхні гроші завітайте, коли буде мінусова температура на дворі хоч на 5 хвилин в редакцію
, дивні все таки Українці, то чого ти йдеш на роьоту як тобі не підходять умови праці. А якщо все ж таки ходиш на роботу то чого жалієшся.
Хусіт та хоцца...
От і йдуть.
замечательна газета. Купил. прочел. супер1
*Продаэться кобила молода доправлена
*наши славные артисты
*Як Иван тай в сели тай в бабки курку вкрав и втик а наша милиция його упиймала....,
*за кого голосувати....
*як бургомистр бродивську поасфальтував (личным катком)
Замечательно! Непревзойденно!
но... Эти хоть чего-то делают.
а есть кто лучше?
Муха V Далі пише:
Эти хоть чего-то делают.
, краще ніц не робити, ніж будь-що, аби як з рук.
Olesya пише:
А чи взагалі, колись хтось з вас пробував, хоч щось писати?

Всі тут пишуть , а Олеся стільки шуму підняла...
Хоч би повернулося, бідненьке змерзле худеньке дівча. Тут тепло і затишно, всім раді, а там шо - сама ж пише. То крик душі, тяжко Олесі, сама й не знає що пише. Але Олесю, і тут, і там пишеш ти для Золочівян, і імідж твій тут, як журналіста, і як співрозмовника, поки шо - до дупи, хвилює тебе то чи ні. Бажаю більше спілкуватися з людьми і вилазити на світ божий з жовтих закамарків.
Бережи тебе Богородиця.
Правильно каже Андрій з ЦСО. Яке місто, така і газета.
І так буде ще довго.
4 сторінки і... купа критики і НУЛЬ пропозицій. Один голос квартиранта топиться в спамі обговорень чужої зарплати . А потім кричать "якая нехарошая газета... фтопку її...". А шо ви там хочете побачити? Анекдоти-кросворди-ііншупопсу? На газеті пише "Часопис Золочівщини". І вона виправдовує свою назву. Причому виправдовує не один десяток років.
Особисто я її виписую. Не все подобається але... Краще вже мовчати ніж триндіти:
Cassie пише:
Яке місто, така і газета
Саме головне що місту вона потрібна тільки підчас виборчої компаніїї, потім все всім паралельно що робиться, якщо розібратися то колектив газети не винен в тому що їх заставляють писати те що вони не хочуть, тобто щось не те напишеш на владу зразу подумають чи платити зарплату, як би тут не кричали в нас не має свободи слова в журналістів, був вже Гонгадзе свобідний журналіст, досіть не можуть знайти?F А люди вони живі і їсти хочуть і з одного боку їх можна зрозуміти.

додано через 16 хвилин 6 секунд:

Olesya пише:
газету в руках тримаєте рідко

Олеся якщо би газета була інтересною для людей її би часто переглядали. А так крім "Єкспресу" нічого не читаєм.
Місту газета потрібна завжди, інакше це неповноцінне місто. Інше діло - політика. Періодично так і повинно бути. Міська газета - це обличчя міста, так шо не треба тут розпинатись про свободу слова. Вона і повинна інформувати населення про здобутки міста. І взагалі де межі цієї "свободи слова"? Нею дуже зручно прикриватись, виливаючи відро з помиями сусіду на голову

додано через 3 хвилини 13 секунд:

Критика, звичайно, теж повинна мати місце. Але в розумних межах.
Alexis пише:
она і повинна інформувати населення про здобутки міста. І взагалі де межі цієї "свободи слова"? Нею дуже зручно прикриватись, виливаючи відро з помиями сусіду

Ну я думаю також негаразди в міста також повинні там висвітлюватись?
Так є межі свободи слова, але я думаю ті межі повинен визначати Закон і якщо стаття написана в газеті є помиями і неправдоподібною я думаю дописувач повинен відповідати перед Законом? На мою думку так повинно визначати суспільство межі свободи слова.
Ех ти, гарячий естонський парєнь... А якшо в такій статті немає явного порушення закону? Шо тоді?
Тоді нехай влада читає, чи наприклад той про кого пишуть, тоді то є свобода слова, а не обливання брудом.

P.S Якщо не секрет то чого естонський? Нрахунок гарячого то може дойду сам.
Владі не треба читати, вона і так знає. І мова тут іде не про бруд з відповідальністю, а про перспективи розвитку газети. Тому й "естонський"... Ладно, проїхали.
Так чого ж бракує нашому чтиву для повного щастя?
Інтересних правдивих стетей, соцілологічних опитувань серед наслення, висвітрення подій які відбуваються в других районах, рубрики запитання-відповіді, юристів які би могли відповідати читачам через газетні шпальти. А також проведення різних інтересних конкусів.
Ну от і не треба відповідати чому "гарячий". А як на рахунок проаналізувати?
Олег пише:
Інтересних правдивих стетей
З інтересними - згідний, а на рахунок правдивих - це ще треба довести.
Олег пише:
висвітрення подій які відбуваються в других районах
Для початку треба висвітлити події в своєму районі. Інші райони мають свої газети.
Олег пише:
юристів які би могли відповідати читачам через газетні шпальти. А також проведення різних інтересних конкусів
Це вже від фінансів залежить.
Решта - згідний.
Знаю, що редакція НС має доступ до інтернету. Ось зсилочка http://www.gazety.biz/rubric161/rubric485/ на каталог "Газети України". В розділі Газети України / Львівська обл. / м. Золочів жодних даних ще нема. Хай хтось із журналістів не полінується і заповнить анкету для внесення газети в каталог.
О які ви тут розумні речі розповідаєте! Хочу відповісти пану Олегу. Що газета "Експрес" є газетою бульварною. Тому про рівень вашого інтелекту й так всім відомо і не треба розпинатись які ви розумні. А от щодо того що повинна висвітлювати районна газета. Суспільно-політичне, економічне, громаське, культурне життя міста та району. Тут є чіткі обмеження на законодавчому рівні. А щодо інших районів, то тут існуюють офіційні якісні обласні та регіональні видання. Втім, дуже мало вони пишуть чомусь про наш Золочів. І ще спробуйте офіційно зареєструвати вільне видання. Правда не таке, як "форум", що виходив аж цілий місяць. Спробуйте зробити це видання прибутковим. І затямте, що навіть за незалежним виданням завжди хтось стоїть, тому чи варто говорити тут про свободу слова і бити себе в груди, кажучи, що от я б на їх місці!.. Про те що ви зробили і що яким чином ми і так усі знаємо.
До видання "Форум" адміністрація Золочів Плюс не має ніякого відношення.
Olesya пише:
Суспільно-політичне, економічне, громаське, культурне життя міста та району

Ніхто і не сперечається, про все це районна газета повинна писати, але громадяни журналісти, не перетворюйте свою газету на снодійний засіб - трішки почитав і вже спати захотілось. Я розумію, що написати про вивіз гною на поля так, щоб це було цікаво, досить важко, але все ж можна спробувати Особисто мені подобаються статті Дідули.

А особисто вам можу підкинути матеріал, який потягне на сенсацію (якщо мужності не бракне). Усі знають, де знаходиться т. з. "Золотекс". Поспілкуйтесь із швеями, що там працюють і , я вам обіцяю, ви прозрієте, коли дізнаєтесь, що там відбувається. Я би і сам написав статтю та писменницького таланту бракує. Якщо ж вам не бракує, то спробуйте.
mops пише:
якщо мужності не бракне

А може там жіночий колектив?
Пиши, мопс! Роби ти сенсацію, шокуючу правду про Золотекс, і що ж там роблять ті швеї (замаскіровані біо-роботи)...
mops пише:
писменницького таланту бракує

Ну, думаю, багато-хто тут, на форумі, буде з цим не згідний. Так шо не прибіднюйся!
А от про "Золотекс", сама багато чого чула... Знаю, що люди пахають там як воли, а платять-копійки...
такого підприємства як "золотекс" не існує "де факто" вже більше року, там зараз нові власники
Тому і написав "т. з. "Золотекс"". Наші журналісти з задоволенням пишуть про виступи самодіяльності і друкують списки боржників по оплаті за ком. послуги, а на більше їм бракує чи то сили, чи то можливості. КопнУти глибше, зробити справжнє журналістське розслідування певно кишка тонка. А матеріалу там назбирається не на одну статтю, в тому числі і Карного Кодексу.
mops пише:
КопнУти глибше, зробити справжнє журналістське розслідування певно кишка тонка

Так покажи їм, як проста людина, без диплому журналіста, але з вмінням викладати свою думку так, щоб іншим було цікаво, може втерти ЇМ, журналістам зі стажем, носа.
Вибачаюся за офф.
lenhen пише:
люди пахають там як воли, а платять-копійки

то для чого пахають як воли і жаліються на копійки? Є варіанти: крАчати шоб піднімали зарплату знаючи шо їх не почує ніхто( це як варіант з державою нашою), піти собі геть і шукати шось краще, або сидіти -шити і мовчати, бо той гамір про копійки і так нікого не хвилює Якщо пахають то знають що не просто так пахають, людина ж не робот, за НІЩО працювати не буде, тим більше українець, тим більше золочів"янка, тим більше з міста де більша половина мешканців молодих за кордоном.
st.fergi пише:
піти собі геть і шукати шось краще

Думаю, що багато хто з них так і робить. Але краще... Навіть і не знаю де в нас є те краще...
st.fergi пише:
за НІЩО працювати не буде

Повір, що буде. Якщо вже зовсім безвихідна ситуація. В мене знайома там працювала, в якої було двоє маленьких дітей і старенька хвора мама. За кордон поїхати вона не могла, так як дітей не було з ким лишити. Іншої роботи знайти їй не получалось. От і працювала, що б хоч якось їх прогодувати...
Я не читаю "Народне слово". Все дізнаюся від людей безпосередньо. Одного разу вона мені попала в руки, я переглянула але не знайшла нічого цікавого.
Народне чи ненародне слово?
Можна зробити висновки що газета себе мало рекламує. Голосування показує що читають НС мало. В кожному разі молодь. Журналісти не такі вже і погані, а цікаво написати не можуть. Або не дають їм. А слово ж народне все таки.
Можна зробити так - за статтю, яка не сподобалась, приходити в редакцію і "висловлювати свої коментарі і пропозиції". Якщо робити це регулярно то можна їх так дістати, що вони "значно підвищать свій професійний рівень"
МАТ: 4*10*.... нє... то вони нас дістануть!!!
А за форумчан ти подумав?! Все взуття сходять...
Цитата:

«Районка» скаже як зав’яже

Ольга Миханцьо, газета “Народне слово”, Золочів. Співзасновниками нашої газети є районна рада, держадміністрація і трудовий колектив. Вплив “четвертої влади” на аудиторію є, без сумніву, великий. Коли йдеться не про владу, можна писати і говорити все, що хочеться. Тільки-но торкаємося влади, зрозуміло, діє дуже чіткий механізм. Попри це, ми намагаємося максимально залучати всіх до сторінок газети. Газета сьогодні утримує себе на 80 % і лише на 20 % є дотаційною. Ми заробляємо на рекламі і розуміємо, що лише за умови фінансової незалежності зможемо нормально йти у вільне плавання. У нас дуже сильний творчий колектив, хороша матеріальна база (як для районної газети). Це все добре, але нас насамперед хвилює механізм роздержавлення районних газет. Ми спробували випускати невеличкі брошурки, буклетики і бачимо, що воно йде, є основа, на якій можна було б вижити. Але ми хочемо свободи! Ми хочемо залучати кошти, щоб районна газета могла говорити на весь голос. А сказати є що.

http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=10221