Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Газета Народне Слово

Чи читаєте ви Народне слово???
Так. Кожен номер 26%   14
Так. Коли нема шо робити. 26%   14
Колись бачив. 43%   23
А що є така газета??? 3%   2
Всього голосів: 53
Автор Повідомлення
http://h.ua/story/45807/
не вмирає наша газета! я читаю кожен номер. там гарні оповідання пишуть і поради. а політику треба читати.
я тут зауважив таку річ. В народному слові є фотограф В. Тухватшин. Ось у номері 340за 23 серпня 2007 року є 9 фотографій, і тільки одна з них зроблена В. Тухватшин. Мене цікавить чи гаспадін В. Тухватшин працює на ставці в НС і за що йому платять гроши?
Молодь зазвичай спілкується в Інтернеті та читає як правило сучасні журнали та газети. В газеті "Народне слово" немає інформації, яка б зацікавила молодь. Оскільки співзасновниками газети є районна рада, держадміністрація і трудовий колектив, тому одна частина газети це офіційні заяви, статті державних органів влади, а інша вітання, реклама та деколи цікаві статті.
Вирізка з останнього номера... Ляп на першій сторінці (Напевно ще від виборів не встигли отямитись )

33 жовтня круто
Молодець, а я не помітив. Шкодую шо заплатив гривню за цей номер, не надто цікаво...
вона коштує гривню??
Ого.. аж гривню за 8 сторінок... нічого собі
Коли ж вже та газета в неті з'явиться? Зіскучився за розділом "привітання"
Агов є хтось з Народного слова???
Дуже цікава статта про кота діда, який виховує котенят сиріток у вас в минулому випуску була. Напишіть продовження, народ з нетерпінням чекає.
зайшли би ви в туалет жіночий на базарі, то там можна почитати більше цікового, ніж в "Народному слові"
Я не розумію, а що ви хотіли від районної газети? Місто маленьке, новин небагато..
Газета норм, пишуть строго по місцевості. Поки до жовтої преси не опускаються - це радує.
Alexis пише:
Місто маленьке, новин небагато..

Газета норм, пишуть строго по місцевості.

Могли б ще про сусідні райони щось написати.

Така газета повинна існувати...
Взагалі то така газета як "Народне слово" не спроможна писати правду про владу, тому що завтра вони залишуться без зарплати, та Лапсюк буде лізти в "задницю" тим нашим "олігархам", ту тему я би закрив, що стосується правди про владу, а от щоб подати оголошення вона може бути.
Району потрібна незалежна преса! Дружина п. Олега ідеально підійшла б на посаду головного редактора. Але все впирається у фінансування . Де взяти гроші?
А газету "Народне слово" пропоную перейменувати на "Золочівські оголошення", адже це єдина рубрика, яку ще можна переглянути.
чо.... я ше, для прикладу, люблю читати в кого дні народження найближчим часом, і кого вітають)

а якшо серйозно, то газета вже років 5 тому мала б змінити свій формат.... а то там же толком і починати нема що.
Альонка пише:
газета вже років 5 тому мала б змінити свій формат

А чому тільки 5 ?
а бо раніше я взагалі на неї не звертала ніякої уваги... тому й беру той період часу, який я ту газету знаю...
Альонка ! Заздрю Вашій молодості!!! На превеликий жаль термін набагато більший ніж 5 років.
На мою думку 5 (точніше 6), тому що тоді відбулися деякі події в державі, які всі ще добре пам'ятають. В нас ніби-то "свобода слова" яка з'явилась, "демократія". Тут і преса повинна би стати більш щирою, відвертою, не боятися критикувати місцеву владу у її прорахунках тощо. А цього немає. Я правильно розумію?
В принципі розумієте вірно! Але газета "Народне слово" ("Ленінське слово") ніколи не була незалежною. http://zolochiv-rajrada.gov.ua/zasoby-masovoji-informaciji.html
Мамука Злой
так, правильно. В газеті, те й діло, що хвалять владу.... більше там нічого нема.... то вартніше купити собі "Судоку" чи сканворди якісь...
Альонка пише:
більше там нічого нема.

Ну чому ж ! Є ще співчуття родинам покійників. Це дуже актуальна рубрика...
Мамука Злой пише:
не боятися критикувати місцеву владу у її прорахунках тощо.

не всьо так просто. критикувати владу-великого розуму не тре. голе критиканство виглядає тупо і скучно. разом з критикою повинен пропонуватись конструктив. а з ідеями якраз і туго. і не тільки в газеті народне слово. але і це не головне. біда всіх організацій шо сидять на бюджеті-відсутність мотивації, а звідси і відсутність нормальних авторів.
я би "відпустив" газету на вольні хліба . а там-або труп, або получим на виході нормальну газету. обидва варіанти мене рівновлаштувалиби
Васілій пише:
не всьо так просто. критикувати владу-великого розуму не тре. голе критиканство виглядає тупо і скучно.

Вася ти що як та квочка роскудкудакався, а як ти других об.. раєш без аргументів то як називається ? А газету треба давно вже розігнати нах, жутналісти беред редакцією оріфлеймом торгуют, о то Лапсюк докерувався!!!
Васілій пише:
або труп

скоріше всього так і буде....
Ну чесно вам скажу... газета нецікава. Я по ідеї могла б її і похвалити, як не як - газета наша, місцева.... але ні язик, ні пальці, як зараз клацають на клавіатурі, не повератються так, шоб то сказати.

додано через 57 секунд:

Олег пише:
розігнати нах

Олеже, Вам не пасує так говорити.....
Зараз газета обсліговує владу і чим вона більше лізти її в с... ку тим більше шансів що може щось там і будуть платити людям.
Альонка пише:
Олеже, Вам е пасує так говорити....

Учту
В газеті "Народне слово" також друкують з якого числа будуть підносити ціни в районі на вивезення сміття. і т. д..
Альонка пише:
Олеже, Вам не пасує так говорити.....

то він вирішив гострим словом разити але ж то як в народнім слові-получається тіко пук
Олег пише:
а як ти других об.. раєш без аргументів то як називається ?

я майже ніколи не обсираю без аргументів. а якщо так деколи виходи-то так воно і називається-
Васілій пише:
тупо і скучно

додано через 3 хвилини 39 секунд:

Олег пише:
А газету треба давно вже розігнати нах

ну так і вашу стомат поліклініку тожи тоді, бо в вас точно такі ж справи як в народнім слові
доречі заодно троха бабла бюджетного появиться-можна буде попиляти
Васілій пише:
то він вирішив гострим словом разити але ж то як в народнім слові-получається тіко пук

Вася ти зн6ов "блестаєш" розумом, треба робити газету більше туристичного спрямування, на 4 райони "золота підкова Львіщини", може з 4 районів щось накапає на зарплату.
Олег пише:
А газету треба давно вже розігнати нах

Ні! Треба дати їй останній шанс! І поміняти її назву на щось таке незамислувате як "Четверта влада" чи "рабіновичпрес" чи ще щось.
Олег пише:
треба робити газету більше туристичного спрямування

ну вот і черговий пук. ніякого туризму в золочеві нема і не буде. золочів всього лиш точка в екскурсійному маршруті і більше чим на 2 години тут ніхто не затримується. прогориш ти олезю з такою ідеєю
Мислі вслух.
На форумі багато хто пише, і часто досить непогано. А чо давайте свою газету забацаєм. Для початку електронну. Думаю адмін "Золочів плюс" виділить розділ де б її можна було викладати. А там дивись і спонсори знайдуться для друкованої газети.

Вже вижу:
Засновник: Золочів плюс
Гол. редактор: Васілій
Перший заступник гол. ред.: Олег
і т. д.
Васілій пише:
не всьо так просто. критикувати владу-великого розуму не тре. голе критиканство виглядає тупо і скучно. разом з критикою повинен пропонуватись конструктив. а з ідеями якраз і туго. і не тільки в газеті народне слово. але і це не головне. біда всіх організацій шо сидять на бюджеті-відсутність мотивації, а звідси і відсутність нормальних авторів.

В нас і в державі туго з конструктивом, а не те, що в районній газеті.
Цікава газета, це- та , яка пропонує читачам "смажені сенсації", як от
"Факти" чи "Експрес". А районна газета люба: незалежна чи ні, на це не потягне. Якщо навіть газета і буде незалежна, то буде редактор бігати по райадміністрації слізно випрошуючи кошти. А бюджетним організаціям
будуть спускати згори план по підписці "Народного слова" серед працівників.