Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Трагедії і аварії в Золочівському районі

Автор Повідомлення
Трагедії і аварії в Золочівському районі
Якщо існує така інформація прошу писати
Наскільки мені відому в на Золояівських дорогах гине багато людей, і напевно правоохоронним органам то вигідно? Чому не має привселюдного висвітлення таких фактів? Тобто як працює наша міліція?
Олег пише:
Наскільки мені відому в на Золояівських дорогах гине багато людей, і напевно правоохоронним органам то вигідно?

пане Олег, я звичайно ж перепрошую, але Ви хоч інколи думаєте перед тим, як щось написати? Абсурд повний.
На мою думку наша міліція працює прекрасно.. якщо у когось є щось проти, то прошу не говоріть попусту, а давай конкретні факти того, коли і де наші правоохоронні органи чого не догледіли
Олег пише:
напевно правоохоронним органам то вигідно

ну... тут ви дійсно загнули конкретно...
Я не загнув на таких справах як авірії робляться гроші.
Цитата:
напевно правоохоронним органам то вигідно?

Цитата:

Олег,
Як говориш А, навчися говорити і Б. В твоїх постах є короні фрази і слова "кому то вигідно?" "влада" "куда йдуть кошти" і тп.
А де якісь факти? Цифри? В тебе тільки одні припущення, а вони, вибачай, ламаного гроша не коштують. Виходить пустий трєп "о том о сєм"

А на рахунок першого посту в цій темі, то даааа.... згіден... абсурд полнєйшій. Що далі буде? "На Заріччі бачили НЛО!!! Куда дивиться влада??? Кому то вигідно??? Де правохороні органи??? Де діваються наші ГРОШІ???"
Олег пише:

Згоден з Richard, знову пусті слова !
На одній з гілок форума я вже говорив : Пустомеля - наш Ємеля! Тоді вони відносились до іншого персонажа, який на ламаній англійській безпідставно звинувачував всіх і всія. Перепрошую, але на сьогоднішній день їх в повній мірі можна віднести до Вас. І це стосується не тільки цієї теми.
Пане Олег перестаньте нарешті своїм "безпідставним словоблудством" перетворювати форум в "одна баба другій сказала".
Олег пише:
Наскільки мені відому в на Золочівських дорогах гине багато людей, і напевно правоохоронним органам то вигідно?

В даній ситуації Олег таки правий і ось чому. Чи важко зараз отримати права? Та раз плюнути, за гроші можна здати на права практично не знаючи правил дорожнього руху і не маючи навиків водіння. Це реальний факт, про який я дізнався від багатьох близьких мені людей. Це перший факт. Факт другий: будь-якого даішника (чи як там вони зараз називаються) можна купити за 10 гривень. Свідком цього я сам був, причому неодноразово. Звідси і бардак, який твориться на наших дорогах -- водії-недоучки ганяють на потужних машинах по НАШИХ дорогах не боячись покарання. І від смерті в автокатастрофі не застраховний ніхто - навіть багаті і знамениті люди гинуть в аваріях. Так шо подумайте над цим...
Цитата:
Факт другий: будь-якого даішника (чи як там вони зараз називаються) можна купити за 10 гривень. Свідком цього я сам був, причому неодноразово.

Ти бачив як п"яний водій купляє даішніка за 10 грн? Ти думаєш ті шо чесно здали на права вміють добре водити? І як це зв'язано с тим що правоохоронним органам вигідні смерті?
Попрошу не чіплятися до слів. Наприклад, був свідком, коли водій відкуплявся за перевищення швидкості (найпоширеніше порушення) саме за десять гривень. Було це на трасі Тернопіль-Золочів. І не треба далеко ходити - попитайте водіїв, вони вам самі розкажуть.
Richard пише:
Ти думаєш ті шо чесно здали на права вміють добре водити?

Ті люди, які ЧЕСНО здали на права, знають правила і уміють водити на рівні, ДОСТАТНЬОМУ для видачі їм прав водія.
Незнаю, як міліція, а ДАІ в нас паражняк, мене пиняли три рази, а потім ще завезли на експертизу до лікарні, а був тверезий, сказали - щасливої дороги.
Цитата:
Ті люди, які ЧЕСНО здали на права, знають правила і уміють водити на рівні, ДОСТАТНЬОМУ для видачі їм прав водія.

Здати ЧЕСНО на права ще не значить що ти вмієш добре водити і не зробиш якоїсь потужної аварії. Якби то так було, то в такій країні, як Америка, де прав неможливо купити, аварій було би значно менше.
Проблема Золочева, в тому, що на вихідних, багато хто любить сісти за баранку під градусом, щоб показати який він крутий і шо він може як Шумахер по наших вулицях гасати.
Richard пише:
Здати ЧЕСНО на права ще не значить що ти вмієш добре водити і не зробиш якоїсь потужної аварії.

Це не аргумент, зробити аварію може будь-який водій, не залежно від стажу.
Richard пише:
Проблема Золочева, в тому, що на вихідних, багато хто любить сісти за баранку під градусом

... тому що уже навчені -- в найгіршому випадку можна дати стольнік і все буде кльово.
Richard пише:
Здати ЧЕСНО на права ще не значить що ти вмієш добре водити і не зробиш якоїсь потужної аварії.

Оф корс, Richard, але мені здається, що в процентному відношенні вони складають порівняно невеликий відсоток з тими, які трапляються через причину, названу mops'ом. Чи я не права?
Хоча найчастіше, звичайно ж, через п"яних водіїв...
Цитата:
зробити аварію може будь-який водій, не залежно від стажу.

Тоді яка різниця купляєш ти права чи нє? Якщо людині дано, і вона вміє їздити, то їй нах ті походи в автошколу не потрібні. А якщо людині не дано(серед жінок таких багато), то вчи не вчи, здавай, не здавай, а баранкою крутити все одно не навчишся

Цитата:
в найгіршому випадку можна дати стольнік і все буде кльово.

За стольнік то в найліпшому випадку, в найгіршому тобі то значно дорожче обійдеться.
Шановні, я вважаю, шо тут трошки не коректно поставлене питання.
mops пише:
будь-якого даішника (чи як там вони зараз називаються) можна купити за 10 гривень

твоя інформація трошки застаріла, зараз вони (ДПС - державна патрульна служба) на 10 грн. не ведуться, як мінімум 20 грн., знаю не тому, шо сам платив, а тому, шо їхав зі знайомим, так і було, перевищення - 20 грн.
mops пише:
Ті люди, які ЧЕСНО здали на права, знають правила і уміють водити на рівні, ДОСТАТНЬОМУ для видачі їм прав водія

Напевно у тебе немає досвіду навчання в автошколі, бо в протилежному випадку ти б так не писав. Пояснюю чому: з початку звичайний процес навчання, тобто знаки, правила, розмітка дороги, і різна така беліерда, потім водіння, ну, інструктори більш-менш вимагають коректного водіння, далі екзамен в автошколі (теоретична частина і водіння), і екзамен в МРЕВ (теоретична частина і водіння), десь за 2 тижні перед іспитами, підходить до тебе, чи до когось з групи інструктор, який веде теоретичне навчання і говорить ціну екзаменів (коли я навчався було 30$, зараз не знаю), здаєш гроші, молодець - отримуєш права, не здаєш - на перездачу (з моєї групи 3 людини йшли без грошей, знали все ідеально, їх завалили на екзаменах). Отака от там система (розказати можу набагато більше, але тут описано в основному все в "двох словах").
vaymut пише:
даєш гроші, молодець - отримуєш права, не здаєш - на перездачу

От-от, хабарництво аж ніяк не сприяє підвищенню рівня знань і уміння водити машину.
Олег пише:

поділись. Був раза два три в аварії, нікому не платив, хіба майстрам за свою машину, бред говориш.
Коли я вчився в ДОСАФІ (1995р), то про таку ставку 30$ не чув. Кожен хто хотів навчитися, ходив на їзду той і вчився їздити, і інструктори довбали за помилки. Хочеш-не хочеш, а мінімальні навички водіння здобудеш (хіба шо зовсім якийсь мішок з тирсою). З 2-ох груп тільки пару чоловік пішли на перездачу (певно, були дауни)А екзамен обійшовся поляною викладачам і інструкторам після екзамена і до 30$ то біло далеко.
То було колись. Я сама можу підтвердити, що екзамен коштує 30$, бо здавала минулого року. Це неофіційно, в кишеню. Було 30 год. їзди по 15 грн. за бензину і за теорію 500 грн. Ну і вкінці екзамену "Юнікс". Так що мені обійшлося ~210$ А права можна купити за 100$, не ходячи ні на лекції, ні на водіння.
Так! Наука коштує грошей. А вчитись їздити можна і потім.
я думав то тема про якісь великі аварії і катастрофи, то казали, шо в 1985 році 2 літаки впали біля Золочева, загинуло понад 20 чоловік. Но думаю про це всі золочів'яни і так знають.
Нда, було діло, я навіть пам"ятаю, як бачив з балкону за озером вогонь (хоч мені тоді 2 роки було). Зіштовхнулись два літаки - військовий і пасажирський, кажуть, через помилку диспетчера. Але на пам"ятнику пише лише про екіпаж військового літака.
mops бо на борту військового літака летіли дружини високопосадовців, а пасажирський літак впав десь в районі с. Побіч
Читав статтю колись в одній газеті, то один літак впав за озером, а другий між селами Княже і Почапи. Уламки літака навіть долітали до людей на подвір'я.
vaymut пише:
десь за 2 тижні перед іспитами, підходить до тебе, чи до когось з групи інструктор, який веде теоретичне навчання і говорить ціну екзаменів (коли я навчався було 30$, зараз не знаю), здаєш гроші, молодець - отримуєш права, не здаєш - на перездачу

З надійних джерел дізнався, що нічого не змінилося, окрім оплати, зараз вона становить 40$, так-шо, маємо знов купу новоспечених "водіїв", які скоро будуть казати: "права купиль, ездить не купиль"
vaymut пише:
так-шо, маємо знов купу новоспечених "водіїв", які скоро будуть казати: "права купиль, ездить не купиль"

Татишо! Забула корова як телям була! Всі з того починають, а хорошим водієм можна стати лише, коли маєш вже певну практику водіння!
Khrystik пише:
коли маєш вже певну практику водіння!
Майже згідна, та треба додати: треба мати ще голову, тверезе мислення, рішучість, і... саме головне - машину! Бо одними лекціями Петра Тимковича ситим не будеш.
Хоч і в Буському районі, але катастрофа всеукраїнського масштабу, фахівці оцінюють її як малий Чорнобиль № 2 ("ФОСФОРНИЙ Чорнобиль"), отже дивіться самі:

*Фото надані прес-службою МНС України*

Боже, врятуй наші грішні душі та спаси наші допитливі мозКи від самознищення[/b]
http://5.ua/filesarhiv/2452/lvivshyna_katastrofa_5kanal_17072007.wmv
Alexis
Скинь ссилочку на статтю
Будьласка
І ще фото, надані УНІАН:

Шановні давайте ссилочки на матеріали (оригінал новини, статі, відео ... )будь-аска
http://www.ntv.ru/news/videoRub.swf?link=http://news.ntv.ru/v113370/&num=1

додано через 19 хвилин 7 секунд:

І як максимально зменшити вплив тої зарази на організм?
Тут в києві люди із золочева в паніці
ось вирізка з листа друга:

#@!&%#, страшно...
мама щойно дзвонила, говорила шо в місті паніка.. всі розгребли воду і продукти з магазинах, на вокзалі море народу, всі валять з міста..
ти своїм дзвонив?

Що там твориться, опишіть, може давайте навіть зробимо окремий пост наце
Хроніка "фосфорної" катастрофи в Ожидові (постійне оновлення)
Хроніка "фосфорної" катастрофи в Ожидові-2
З сайту МНС

О 16 год. 55 хв. 16 липня в Буському районі на залізничному перегоні Красне-Броди біля станції Ожидів Львівської залізниці внаслідок нез'ясованих обставин сталася аварія вантажного потягу.
У складі потягу знаходилося 58 вагонів, у тому числі 15 спеціальних цистерн з небезпечною хімічною речовиною - жовтим фосфором. Вантажовідправник - Республіка Казахстан (станція Аса), вантажоотримувач - Польща (станція Оклеса). Внаслідок аварії зійшло з колії 15 цистерн з жовтим фосфором, 6 з яких загорілося. О 22 год. 29 хв. 16 липня гасіння пожежі завершено та локалізовано розповсюдження токсичних продуктів горіння.

З метою виявлення масштабів розповсюдження продуктів горіння жовтого фосфору продовжується моніторинг довкілля. За результатами лабораторних досліджень обласної СЕС та лабораторії екологічної інспекції Львівської області перевищення граничнодопустимих концентрацій окислів фосфору в межах населених пунктів не виявлено.
В осередку ураження концентрація окислів фосфору в повітрі не перевищує граничнодопустиму концентрацію в 2-3 рази, забруднення грунту та води не виявлено. Силами МНС та Львівської залізниці продовжується зрошення пошкоджених цистерн і забрудненої території водою та ізоляція їх від повітря пожежною піною.
Розпочато роботи з відновлення пошкодженої залізничної колії, ведуться підготовчі роботи щодо підняття непошкоджених цистерн та засипки ґрунтом забрудненої фосфором території.

В населених пунктах району надзвичайної ситуації медичними працівниками та представниками органів місцевого самоврядування продовжується робота щодо надання мешканцям медичної та соціально-психологічної допомоги (евакуйовано до оздоровчих закладів 59 дітей).

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації задіяно 136 чол. особового складу та 36 од. техніки від МНС, 8 пожежних потягів Укрзалізниці, 100 працівників МВС, 53 чол. особового складу та 15 од. техніки Міноборони, 20 чол. особового складу та 4 од. техніки Держспецтрансслужби, 12 бригад швидкої медичної допомоги.
Додатково залучено аварійно-рятувальні підрозділи хімічного захисту Державної (спеціальної) воєнізованої аварійно-рятувальної служби МНС з міст Дніпродзержинськ, Калуш, Кривий Ріг, Марганець та Миколаїв.

18 липня планується робота з представниками підприємства виробника жовтого фосфору з Республіки Казахстан і відпрацювання остаточного рішення щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Управління ліквідацією наслідків аварії здійснює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації на чолі з першим заступником Міністра МНС Антонцем В. М.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 липня 2007 р. № 530-р для розслідування причин аварії з вантажним поїздом, ліквідації її наслідків та надання допомоги потерпілим створено Урядову комісію з представників МНС, МЗС, МОЗ, Міноборони, МВС, Мінфіну, Мінтрансзвязку, Мінприроди, Мінпромполітики, СБУ, Львівської облдержадміністрації, Генеральної прокуратури, яку очолює Віце-прем'єр-міністр України Кузьмук О. І.
https://maidanua.org/static/mai/1184712360.html
вчора з вороняк ше було видно дим! вын ішов в сторону Бродів!
Фрідріх Бюхнер (1824–1899) відкрив у людському мозку фосфор і дійшов висновку, що ця речовина є каталізатором мислення. А оскільки в рибі також є багато фосфору, лікарі довгий час рекомендували їсти рибу для поліпшення роботи мозку. Насправді наш організм зовсім не має потреби в рибі як неодмінному джерелі фосфору. Його досить у яйцях, м'ясі, молоці, овочах, а також у Буському і Радехівському районах Львівської області

Л. Подервянський - Савка, їж голову, в ній фосфору до#$%@, волоси випадать перестануть)))
69 осіб з симптомами інтоксикації звернулися по медичну допомогу - МНС

Шістдесят дев'ять осіб, серед них дев'ятнадцять дітей, з симптомами інтоксикації та отруєння продуктами горіння фосфору звернулися по медичну допомогу. Про це повідомляють у МНС.
Серед постраждалих - 25 рятувальників-ліквідаторів аварії. У лікарні також перебувають 18 військових, та щонайменше десятеро мешканців прилеглих до епіцентру населених пунктів. Нагадаю, в зону можливої дії фосфорних сполук потрапили 14 сіл, де загалом мешкає 11 тисяч людей. Згідно з висновком Міністерства охорони навколишнього середовища, в повітрі населених пунктів Ангелівка та Лісове - це за кілька кілометрів від епіцентру - концентрація фосфорного ангідрИду перевищує норму більш ніж у двадцять разів.

Повідомляє 5.ua
72 особи вже шпиталізовано через "фосфорну" аварію

Зростає кількість шпиталізованих у результаті аварії на Львівщині. Натепер їх уже сімдесят дві особи. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Зокрема, у Львові та області в лікарнях перебувають 69 людей. Ще один постраждалий лікується в Тернопільській області. І ще двоє - у лікарні Києва. За даними медиків, звернення громадян із симптомами отруєння дедалі частішають. Щоправда, чимало й випадків, коли отруєння не підверджується. Лікарі пояснюють: у збентежених людей спрацьовує психогенна реакція.

Тим часом уже другий день після аварії мешканці навколишніх сіл не отримують належної медичної допомоги та забезпечення. Люди сумніваються у словах рятувальників, які запевняють, що ситуація безпечна. Мешканці спустошили полиці аптек, у магазинах вже немає мінеральної води, і трапляються перебої з хлібом. При цьому місцева влада належного постачання не організовує.

Повідомляє 5.ua
Кажуть, що розбилися на машині Нестеренко, Курпіта, Мадзей і ще хтось. Це правда? Де саме? Хто має інфу - викладуйте...
В Єлиховичах машина збила насмерть 4-ри річного хлопця - сина моєї знайомої. Вона приїхала з ним в Золочів, щоб показати своїй мамі...

Ужас, що твориться...
massacra пише:
Нестеренко, Курпіта, Мадзей

А хто це?
Жителі міста Золочева... бувші...