Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хотіли б нового оператора?

Автор Повідомлення
Хотіли б нового оператора?
Хотіли б Ви щоб з явився якийсь новий мобільний оператор?
НІ!!! Досить.
Хотіла би! Більше операторів - більша конкуренція, більша конкуренція, відповідно, нижчі тарифи, а це вигідно для нас.... Все просто...
Гаразд. Хіба шо тільки одного. Того, шо був у мене там і з його тарифами. Розказую детально:
Фірма називається TMN.
Було два найпопулярніші тарифи:
1. TMN Super Smile. Усі дзвінки (крім закордонних): перша хвилина $0.17, наступні по $0.04. Умова: шомісяця заправляти мінімум вкупі на $25.00. Закордон кожна хвилина по $0.37.
2. TMN Mega Smile. Усі дзвінки (крім закордонних): перша хвилина $0.04, наступні по $0.02. Умова: шомісяця заправляти мінімум вкупі на $50.00. Закордон кожна хвилина по $0.21.
Ось на таке я згідний! І зауважте - там лише ТРИ мобільні оператори. Уявіть які би були тарифи при ше більшій конкуренції
Khrystik пише:
Хотіла би

Хто сильно хоче той і отримає. Чекайте. Скоро в Україні. Не єдиний але не повторний Укртелеком.
voshkaniridze пише:
Khrystik пише:
Хотіла би

Хто сильно хоче той і отримає. Чекайте. Скоро в Україні. Не єдиний але не повторний Укртелеком.

Якість звязку і тарифи ростимуть так само як і по дротах?
Думаю досить з нас операторів, всі вони спочатку мудренькі низькі ціни, купа акцій, а потім....... і тарифи високі, та й і якість поганенька
voshkaniridze пише:
Не єдиний але не повторний Укртелеком.

Коли його чекати той Укртелеком?
А я осьо бачив рекламу на бiгбордi \"ЧЕКАЙТЕ НОВОГО МОБIЛЬНОГО ВIРТУАЛЬНОГО ОПЕРАТОРА(тiпа джинс, диджус) з середини лютого здаеться...

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
А я осьо бачив рекламу на бiгбордi \"ЧЕКАЙТЕ НОВОГО МОБIЛЬНОГО ВIРТУАЛЬНОГО ОПЕРАТОРА(тiпа джинс, диджус) з середини лютого здаеться...

цікаво
http://www.people.net.ua/ а то що за оператор? Також пропонує цікаві послуги і ціни?
Не погана штука! 10 копійок за Метр - цілком може бути. Щоправда з зоною покриття треба ще ДОБРЕ попрацювати. Наш Золочів ще не покритий
хотів би халявател