Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Антисанітарні продукти

Де Вам краще купувати продукти харчування?
На стихійному базарі 0%   0
На організованому базарі 0%   0
В магазині 93%   14
Байдуже 6%   1
Всього голосів: 15
Автор Повідомлення
Антисанітарні продукти
Я НЕ РОЗУМІЮ, чому на золочівському базарі стільки продуктів харчування продається зземлі? Мені, наприклад, стає гидко, коли проходжу повз ті нагромадження печень, вафель, цукерок, оселедців, мороженої риби і м'яса, що порозкладані майже при самій землі, повз це все шурають люди, чхають-смаркають, хляпають болотом зпід ніг. Взагалі, як такі продукти можна купувати? Їх же в магазинах за вітринами НАВАЛОМ!
Відповів "Байдуже". В Золочеві справді байдуже де купляти продукти - якість майже та сама. З однаковою вірогідністю можна купити просторочені чи несвіжі як в магазині так і на базарі. Звичайно ж той факт, що продукти продаються з землі не робить честі продавцям але їм по великому рахунку це десь... А ось міській владі, керівництву ринку та відповідним службам (санстанції та захисту прав споживачів) стид і ганьба!
Я надаю перевагу купляти в магазині чим на базарі.
kvartyrant пише:
... продавцям ... по великому рахунку це десь...

Отож бо й воно! Вони лише продають. А власник товару? Це ж він мав би дбати про свій прибуток. Я розумію, шо ці продукти купуються лише в суботу приїзжими з сіл, де не звикли особливо перебирати санітарними нормами. Бо лишень незначна частка міського населення хочаби через свої упередження чи невибагливість купують оселедець чи курячі стегна на базарі. Але куди дивиться влада? Невже так вже непосильно змусити торгівців продуктами до культури торгівлі?
А мені впадло на базар за покупками ходити... В суботу рано вставати, йти в ту тісняву... Все шо мені треба знаходжу в магазинах. Проте ви раз подивіться як товар привозити будуть. Приїжджає така машина, відкривають ззаді дверцята і беруть несуть продавцю ковбасу шо тільки шо лежала на підлозі І продавцю знову ж таки все одно... Він спокійненько викладає її і все... Які там санітарні умови...
Ще у середньовіччі такі ж базари з антисанітарією(тоді вона була в кілька разів більшою) були одною з головних першопричин розповсюдження жмороб, епедемій, особливо в літню пору року. Зараз ситуація звісно що не така, але літом я би нікому не радив хавку купляти на базарі. Спекотна погода є відмінним каталізатором для гниття та розкладання продуктів споживання. От над тим вже треба задуматися
Мені саме найбільше не подобаються "Стихійні базари" , а саме такий базар існує при вході в наш золочівський базар я думаю там, найбільша антисанітарія. Мер обіцяв ліквідувати такий базар , а тобто зробити для тих людей там відповідні умови (лавочки. столи).
в магазинах ліпше, а в супермаркетах краще
Шось я сумніваюся що наш мер то зробить
Ну розігнав він на якийсь час тих бабок з молоком, а на холєри???!!!!
Мені здається, шо спочатку треба було організувати для приїзжих з сіл торгівельні площі, а вже потім їх кудась ганяти! Ці бідні доведені владою селяни не винні. Мало того! Вони - це справжні виробники с/г продукції, а не ті перепродавці, шо додумались печення і оселедці збувати на базарі! Мені здається, шо якраз тих спекулянтів треба гнати в шию з ринку, нехай торгують, на здоровля (собі), з магазинчиків і кіосків. А ринок необхідно в першу чергу надавати самим виробникам. Хоч якась підтримка від влади буде і так доведеному до краху сільському господарству.
Якшо вибирати між магазином і базаром, коли мені необхідно купити молока, сиру чи сметани, то, безперечно, я надаю перевагу тим бабкам, шо стоять в спеку і мороз при вході в базар. Ні для кого не секрет, шо їхні продукти - натуральні здорові і багато смачніші за магазинні. Звичайно, повинен бути контроль з боку влади за їх якістю, але ні в якому разі не методом розгону і позбавлення селян чи не єдиного джерела прибутку!
Бабки торгують городиною і молокопродуктами. Для них місця на базарі нема. Тому й розкладають товар по землі.

Доречі, чи хтось зауважив, що майже всі, хто торгував перед базаром на дорозі, мав до продажу ту нову капусту тонку довгу в поліетилені кожна (китайська, здається, називається). То шо, вони усі її вирощували??? І миттєво дружно виклали до продажу??? Шось тут пахне якоюсь торгівельною махінацією...
Шо-шо тамкай во на тому печеню? Харклі чи шмарклі?

Ну хіба в Золочеві мало культурних прадуктових магазинів з печенням? Тільки місце займають на базарі! І то на самому проході!
Тю, гидота яка! Не така я вже й голодна

А Вам подобаються обкашляні-обпчихані невідомо якими хворобами ватрушки з базару, вишуровані плащами і шубами тисяч покупців?!
все купую в магазинах. в Трускавці чистіший набагато базар чим в Золочеві. то ще нічого якщо продають яблука чи груші, от коли просто на землі продають відкритий сиииир, молоко чи сметанууууу..... або якусь курку чи качку..... то взагалі бєзпрєдєл. у Львові на Личаківській нагорі майже біля УКПРОМБАНКУ, завжди продають при дорозі різні пріколи покриті всякими бактеріями: сири, молока, яйця і прочєє. дурдом-веселка. і таких місць -куча.
Ага, точно. Пам'ятаю, як їхала до Львова маршруткою і мені шось зле стало, ледво до кінця доїхала. Вийшла вдихнула повітря на всі груди .... і тут, як ти розказуєш, натрапила на ті продукти. Як глянула (тюлька, молоко...)-мене так і вирвало прямо біля того молока ..... Продавці матюкались.. А я не виннаі.
сьогодні продали мені в магазині МАСЛЯНКУ протерміновану, гроші вернули назад. я завжди ходжу в цей магазин, і довіряю продавцям, тому одразу і не подивилася, а вдома глянула і припухла. назад віднесла короче.
VIA пише:
до Львова маршруткою
- якось трапилося прийшлося їхати маршруткою, на дворі було літо і спека, аж ось в одному із сіл заходить пасажирка, мало того що сама місяць не мита, і одяг не праний, так щей тві торби того молока і сиру, що до Львова на базар їде, ну а запах в тих сумок зрозуміло не найкращий. Коротше букет з смороду вийшов бе - бе - бе, ніколи не купую на базарі бррррр...
Продукти купувала тільки в магазинах. Правда був один випадок, коли купила сік, термін придатності якого вийшов ще два(!!!) роки тому. Звичайно ж я занесла його туда, звідки взяла... гроші вернули... а сік преспокійно поставили на полицю з товаром. Більше я в цьому магазині не купувала нічого...
massimo пише:
пасажирка, мало того що сама місяць не мита, і одяг не праний, так щей тві торби того молока і сиру, що до Львова на базар їде, ну а запах в тих сумок зрозуміло не найкращий. Коротше букет з смороду вийшов бе - бе - бе, ніколи не купую на базарі

Згоден, аж ригати тягне від таких тварин! Але на базарі є різні люди, які по-різномі відносяться до свого товару. Є вже знайомі "постійні" постачальники, в яких товар смачний, перевірений часом і торгова марка на висоті. Посуд чистий і від бабок мухи не мруть на підльоті, як від тої з марщрутки.... Навіть привозять на замовлення.
На рахунок тої справи, що існує повна антисанітарія - я 100 відсотково згоден. І те що влада обіцялася зробити відповідні умови торгівлі чув. Але ж знаю, що реально просто цього не буде. На даний час з одного боку це добре що є люди, які продають свіжі сільсько-господарські продукти і купляючи їх точно знаєш що там нема ні барвників, ні синтетеичних добавок і крім того що це й ще корисно, але з іншого - жахливі антисанітарні умови. Таке враження що наша влада як немовля. Здається що все бачить і навіть частину розуміє, а от сказати і шось зробити не може(або і не вміє.)