Золочів Плюс
Форум міста Золочів

А ти готовий зустріти свою СМЕРТЬ?

Автор Повідомлення
А ти готовий зустріти свою СМЕРТЬ?
О!!! Я знаю, що саме треба курцям! Якщо наберетесь сміливості, підіть в морг. Нехай вам покажуть нутрощі курця-алкоголіка... Ніколи не бачили? Це таки те видовище!!!!! Зразу знайдете собі стимул, і психічно вже не так тяжко буде відвикати ... Тільки якщо в вас проблеми з шлунком, чи нервами то не ходіть...
Ну і шо. Бачив я ті внутрощі. Не легені а просто стінки вихлопної труби, не печінка а просто вже жиле гниюче якесь. Але тим не менше стимулу мені це не дало і навіть не налякало. Бо коли куриш, то одне а от коли вже пєш, то зовсім друге
Я хоча і не палю і не п'ю, а на нутрощі би подивився!
Ти знаєш, досить таки незвичне і навіть цікаве видовище, що з людиною можуть зробити на перший погляд банальні речі, які нас оточують
В книжці біології колись була така фотка, тіки не пам"ятаю за який клас
Ну фотка то не то. Реалія краще
То фотка... а вживу то зовсім різні речі... набагато ефектніше... А хтось вже бував?
Книжки, фотки - то всьо не то. А в живу - о то видовище!!!
(або в мертву! )
Я вже бував.
Особисто, чи з боку дивився?
А я б туда нізашо не зайшла
Ну, рано чи пізно, туди тебе занесуть.
А дарма... Багато для себе можна зрозуміти... виходиш звідти зовсім новою людиною...
Ну само собою що не в якості піддослідного , збоку подивитись...
Ну я з боку дивися, бо якби то на мене дивилися, то тобі Андрій записував диски вже б хтось другий
mops пише:
Ну, рано чи пізно, туди тебе занесуть

дякую за нагадування
Ну ше може бути таке шо там тебе по частинах збирати будуть, і як завжди при чисто Українськіз зборці залишаться зайві деталі
А ми зайве іншому мерцю причепимо
Тоже варіант
Та шо ви в мене вчепились? Не збираюсь туди попадати ні в якому вигляді!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Раз Магомед не йде до гори, то гора прийде до Магомеда.... Чи як там? ГОТУЙСЯ!!!!!!
Нема до чого... дотепнице
все нормально. Якщо нормально жити то все буде добре і ніхто туда і в інші неприємні місця попадати не буде
А чого зразу неприємне? Нормальне місце... потрібне для людей... так само як і... туалет... Чогось мені весело стало від такого порівняння
Ну як кому, мені наприклад там не дуже подобалось, і взагалі почалиговорити про паління а закінчили дискусією про те чи приємне морг місце
У модераторів дисконект... Потім поудаляють все... Але ж нормальна розмова так і проходить... почали з одного, закінчили іншим... а не строго на одну тему
та в принципі так
Нема проблем - зараз забацаєм нову тему. Тільки як назвати?
Морг і його жителі. Паталогоанатоми і їх підопічні. Ваше ставлення
серйозна тема для розмови
Отож. В мене була колись думка стати паталогоанатомом. До чужих нутрощів і крові ставлюсь нормально (не верещу як ненормальна, не падаю в обморок і т. п.), а от відносно свого тіла то мені зразу погано стає... Це звісно ж неприємно... кров і все таке... але ж цілком природньо... То чого тут боятись?
Ну і чого всі замовкли? Давайте розказуйте чим вам морг подобаєтся/неподобаєтся? розвивайте тему
Усім нам здається, що смерть десь дуже далеко і прийде ше дуже не скоро. Але хто зна... Пригадайте тих людей, яких нема вже з нами. Чи думали вони що помруть? Мабуть думали, але не вірили в це. До самого кінця не вірили...
А мені часто згадуєтся мій друг... ніяк не віриться що його вже нема...
От в суботу верталась додому, а з сусіднього будинку лікарі тіло виносять... А ще до того на Новий рік, в тому ж самому будинку хлопець помер... зовсім молодий... років 17-18... серце не витримало... Випив трохи шампанського на свято, а в нього якісь проблеми з серцем... Бідна його мама... Тепер цей день для неї зовсім не святковий
Страшно коли помирають молоді...
так це навіть дуже страшно коли батьки переживають своїх дітей
Крім моргу є ше одне місце, куди люди не дуже люблять приходити. Це кладовище. Коли ви останній раз там були?
десь у день всіх святих ходив по могилах родичів
Ну я на цвинтарі була в суботу... На міському... Був би при мені фотік... Освітлення було шикарне... Гарно там, спокійно...
І мені досить нормально на кладовищі... особливо люблю 1 листопада, ввечері... красота
Смерть все рівно прийде і нігде від неї не сховаєшся і не відкупишся який би ти не був крутий, якщо чесно я бачив крутих людей на Броніві в лікарні, якщо чесно людина нічого не варта, якщо не має здоров"я.
Ось тому треба використовувати кожну мить в житті, бо наступної може і не бути...
Але використовувати з розумом
Pangea пише:
Ну я на цвинтарі була в суботу

Цікаво, як ми там не зустрілись? Я теж в суботу був
lenhen пише:
І мені досить нормально на кладовищі... особливо люблю 1 листопада

1 листопада усі люблять. А в інші дні року бояться.
Чесно, не боюсь... кажуть живих треба боятись
А вночі на кладовищі бувала колись?
Один раз
Молодець. Краще туди самому прийти ніж тебе мають привезти. Страшна річ похорони. Не люблю на них ходити.
Ти це про що????????? Знаєш, твій жарт не вважаю дотепним
І взагалі, якщо маєш якісь до мене претензії так краще сказати, а не доставатися до моїх постів... і писати всякі дурниці на тему"як тебе привезуть на кладовище" зовсім не вважаю це смішним... А якщо просто хочеш щоб на одного користувача тут поменшало, так будь-ласка, я піду... мабуть і справді я тут затрималась...