Золочів Плюс
Форум міста Золочів

А ти готовий зустріти свою СМЕРТЬ?

Автор Повідомлення
Муся, і не треба. Не думай. Вона сама про нас подумає...
Брр... Аж холодом повіяло...
Муся пише:
Брр... Аж холодом повіяло

Що зробиш, але то правда.
ой не кажіть...
Все наше життя - довгий піший шлях до чогось невідомого. Що треба зробити, щоб життя не було марним? Кожен для себе має вирішити. От візьміть і складіть список з 10 речей, які найважливіші для Вас. То буде не просто. Для мене найгіршою річчю є намарно витрачений час, увесь час треба хоча б думати про альтернативи для поточних справ, не спати, а залишити щось по собі. Чим більше лишиться, тим простіше буде піти в невідоме. Думаю, і там будемо себе краще почувати в такому випадку.

додано через 26 хвилин 5 секунд:

2All:Тема така страшна вийшла, і холодна...
Спробуємо це трохи змінити?!

Може там не так вже і погано?
буга-га! Бійтесь-бійтесь!

Смерті немає чого боятись, чим більше нагрішив тим більше її боїшся, впринципі пропоную створити тему "Що Ви вважаєте гріхом" , хто за?
Створюй!
2муся: ну й налякала, знову спати не зможу, не всі ж такі хоробрі, як ти тут ходять.
Ну ясно... Одна я тут така...
Послухай колискову в виконанні Korn, і мігом заснеш...

додано через 4 хвилини 2 секунди:

Pangea пише:
То фотка... а вживу то зовсім різні речі... набагато ефектніше... А хтось вже бував?

5 років назад в морзі бував регулярно, раза 2 в тиждень, на вскритті перший раз був присутній в 18 років, а після того був ще разів 10. Бачив я людські внутрощі, нічого особливого. Бажання курити не пропадає, правда один раз був у морзі коли привезли три тіла з пожежі, ну і я в морзі закурив, так потім десь тиждень після того як я прикурював то відразу чув той

додано через 2 хвилини 30 секунд:

запах, скажу шо обгоріле людське тіло має дуже противний запах. А ароматичні палички, ну ті що димлять і пахнуть я не переносив не один рік, їх в морзі запалювали щоб запах перебити, суміш цих запахів це щось страшне
смерть б не боялася зустріти, але б дуже було мені ШКОДА((((( жаліла б ужасно за життям((воно ж таке класне))
Знаєте, а я готова зустріти смерть.... і не можу сказати, що буду скучати за життям, бо не знаю, чи зможу після смерті взагалі робити хоть щось..... Ми ж ніхто не знаємо насправді, куди потрапимо після смерті.... і розмови про те, що можна буде посумувати лежачи під землею, на мою думку проооосто NONSENSE.
Альонка, якщо я буду невиліковно хвора-то сумувати і жаліти за життям буду ще за життя.
Та за життя і я не проти посумувати, навіть якшо я (тьфу-тьфу-тьфу) здорова.
Альонка
Альонка пише:
Знаєте, а я готова зустріти смерть....

ну-ну, на словах всі готові.
а до діла - нюшим-стинем
та впринципі рзультат не страшний. Залежить, яким чином.
Альонка пише:
Знаєте, а я готова зустріти смерть.... і не можу сказати, що буду скучати за життям, бо не знаю, чи зможу після смерті взагалі робити хоть щось..... Ми ж ніхто не знаємо насправді, куди потрапимо після смерті.... і розмови про те, що можна буде посумувати лежачи під землею, на мою думку проооосто NONSENSE.

Повністю підтримую!
А також ми незнаємо чому ми є тут і для чого чи для кого!!!!!
І знайшов я річ гіршу від смерті - то жінку, бо пастка вона, її ж серце - тенета, а руки її то кайдани! Хто добрий у Бога - врятований буде від неї, а грішного схопить вона!

Еклазіаст 7,26
То не про всіх...
Pangea пише:
То не про всіх...
як то не про всіх?
А я не готова. Ще треба багато зробити в житті. Стільки планів. Та і жити так весело і цікаво, шкода вмерти. Але що поробиш, якшо таке станеться, то ніц тому не поробиш.
massimo пише:
Pangea пише:То не про всіх...
як то не про всіх?

Не всі жінки гірші від смерті... Тільки деякі
Pangea ти шо перечиш Біблії?
Так!

додано через 28 секунд:

Не всій, але деяким частинам... А що?

додано через 29 секунд:

І взагалі я люблю перечити всім!
massimo пише:
І знайшов я річ гіршу від смерті - то жінку, бо пастка вона, її ж серце - тенета, а руки її то кайдани! Хто добрий у Бога - врятований буде від неї, а грішного схопить вона!

Шось не видно, шоб ти в монахи подався...
Папір все стерпить...
tymofiy
то не є моя думка, то слова з Біблії, натрапив випадково
I M N R T D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EMMIE а що то означає?
st.fergi
Не готова зустріти смерть
А я готовий якщо треба буде. Може тут буде декому дивно.