Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто керує Золочівщиною

Хто керує Золочівщиною
п. Золотник 56%   9
п. Зубар 12%   2
п. Фенчак 31%   5
Всього голосів: 16
Автор Повідомлення
Хто керує Золочівщиною
Як Ви вважаєте, хто реально керує Золочівщиною, чиї вказівки виконуються, а чиї не виконуються?
Я думаю що п. Золотник.
Я не знаю.
Немає варіанту "Ніхто не керує"
Бабло. Люди тiльки виконавцi

Posted from a Nokia mobile phone
А я б сказала що і зв"язки багато вирішують...
Яка вам різниця хто? Хіба ви можете щось змінити?
Звичайно що не зміним, але якщо людина створила таку тему, значить її це питання цікавить... чомусь
VIA якщо так казати то нічого ніколи не зміним, а будуть керувати ті що вже докирувались

додано через 26 днів 6 годин 36 хвилин 14 секунд:

Вже докирувались до того що Золочів буде СМТП, такщо наслідки керування ми бачимо!!!
Олег пише:
Золочів буде СМТП

Олег, зсилочки виклади. Звідки такі дані?
Ну що може бути, коли забрали пошту, ДАІт з Золочева?
А як же Магдебурзьке право? Пішло "наліво"? Неподобство!
Цитата:
Вже докирувались до того що Золочів буде СМТП, такщо наслідки керування ми бачимо!!!

Бред сивої кобили , особисто ознайомився з адміністративним розвитком Львівської області, не бачив там такого

Олег пише:
Ну що може бути, коли забрали пошту, ДАІт з Золочева?

що то має спільне з СМТ, от в Куровичах, і на Вороняках є почтові відділення, то то шо вже міста

Відділення ДАІ нічого спільного з статусом населеного пункту не має, читаємо для підтвердження внутрішні дерективи МВС.

Олег пише:
забрали пошту

Ти цікавився яка користь від тої почти, НЕВИКОНУЄ вона уже тих функцій як колись, а штат а гроші, ось і скоротили тепер усе рахують.
Не знаю чому, але в Европі кожна фрегзія має своє поштове відділення, а часом і декілька!
А що роблять для людей чи міста?
Як це що? Виконують в повному обсязі свої функції, на які є великий попит населення.
Переважно в кожному місті керують люди які займаються певною, вигідною, економічною діяльністю!
Є добрі люди, але дуже мало, відповідно дуже рідко на них потрапляєш.
А в основному грошові вампіри і зомбі.
Знаєте, коли я чую про наших керівниківна будь яких рівнях влади, то мене аж нудить .

Просто інакшої думки, чи враження в мене з побаченого і пережитого нажаль немає.
Золочівщиною керюють номенклатура комуністичної партії (вірніше обкомів та парткомів ком партії) і предмету для суперечки я тут не бачу
Та нашо нам взагалі знати хто там тою Золочівщиною "кирує". Головне, хто нею володіє! А відповідь проста: німці-жиди-поляки!
30 березня в Золочеві проходила хресна дорога, і коли несли хрест Золотник і Фенчак, реакції на Фенчака небуло ніякої, а Золотника люди не зрозміли. Чому???? Напевно люди пригадали Комуністичне минуле п. Золотника.
Можна подумати ці люди не мають минулого.
Одна з найбільших християнських чеснот - уміння прощати. Усі ті, хто "не зрозумів" пана Золотника - несправжні християни.
Може люди забули як то прощати?
автор пише:
Напевно люди пригадали Комуністичне минуле п. Золотника.

зрештою він чоловік того часу де він мусів підкорятися тій системі і хто його знає автор який би ти був в той час?? Може тоже би знімав хрестики учням, чи ходив попід церкву? Прости і будеш прощений.
Олег пише:
зрештою він чоловік того часу де він мусів підкорятися тій системі

Не вірю таким людям!!! Вони будуть робити все заради грошей, нині він віруюча людина завтра прийде друга влада і він стане атеїстом. Коли вже він таке робив то вже такій людині вірити не можна, і при владі її немає бути!! Нехай сидить і відмолює гріхи дома, а не носить хрести по місту. Колишні комуністи такими БОГОМОЛЬНИМИ поставали, холера!!!??
автор пише:
Колишні комуністи такими БОГОМОЛЬНИМИ поставали, холера!!!??

і шо? Людина змінюється. Хто не змінюється-той дятел яке комуністичне минуле в Золотника? Шо за брєд? Він працював вчителем, причому був непоганим вчителем, якого любили учні. Шо може він за свою політкар"єру набув якихось супер пупер статків? я не знаю його як керівника, але людина він порядна, принаймні був-давно з ним не стикався.
Васілій пише:
Він працював вчителем, причому був непоганим вчителем

Але за ВЕРТЕПАМИ добре бігав.
автор пише:

А ти то бачив???? докажи!!!!!!!
автор пише:

Хоць хтось від того постраждав? Тка тоді була народна забава-бігати
а мона розшифрувати хто ці три є....
realCAT пише:
а мона розшифрувати хто ці три є....

Та не бери тіжкого в руки, а дурного до голови. Нафіга воно тобі? ше нечаяно почнеш думати і мосх зламаєш
та мну знаш насрать на моск я його и так ламаю горівкою і димом
Во хочеться знати шо вуйки то, а я в золочові останніх 7 років тіки по вихідних буваю
А як проголосувати якщо:
1. П. Фенчак є головою районної державної адміністрації.
2. П. Золотник є головою районної ради.
3. А Зубар взагалі ніякого відношення немає бо керує тіки м. Золочевом.
Звідси випливає шо і п. Фенчак і п. Золотник керують усією Золочівщиною а хто саме тяжко зказати
P.S. realCAT- розшифрувала
ну дяк на разі тепер будем знати
Вже давно незмінно керує багатоголовий дракон. От з'являється свіжа людина, рубає драконові якусь голову, сама стає на її місце, а інші голови роблять з неї таку саму, як вони. Тут не з голів починати треба. От наш богатир Олег Попович з тими головами з правильного боку воює . Так їм! Копняками!
Ira_NEO, Золотник землю "продає", а Фенчак на сесіях виступає, то скорше всього і так є.
Та може, хто його знає...
Всі знають. Земельні ділянки йдуть як на базарі. Не встигнеш обернутись - памятники викорчують шоб ларьок поставити. Будинок убогих тоже недовго простоїть. Піде з молотка як пити дати. Нема коли покращувати добробут міста коли таке ЛаВе в карман аж проситься.
От тільки проти "переважаючої більшості" в РДА ніхто виступати не спішить.
"Будинок убогих" належить церковні громаді міста, може його вже так зразу не продадуть?
Олег пише:
Будинок убогих" належить церковні громаді міста

З яких таких пір?
Олег пише:
належить церковні громаді міста

а хто такий "церковна громада міста"? є така юридична особа?
18 квітня - день пам'яток історії і культури. Що золочівська влада підготувала до цієї дати? Може справедливіше було назвати це днем пам'яті історії і культури? Бо, здається, чим далі від минулих виборів, тим більше память про нашу культуру відходить в історію Обіцяли, обіцяли,... а будинок і далі стоїть "убогий"
адА нашо їм то здалося? "ДЕ ХТО" сидить і думає до якої то партії "втікати" щоб на слідуючі вибори "проскочити" знов в депутати, котролювати їх треба, пропоную адміну створити тему де де би можна було розмістити всі приняті документи Міської ради і РДА і юристам нати роз"ясненя, що до законності чи не законності їх прийняття даними органами влади.
Керуе той кому це вигидно! Запарили вони вси! Люди подумайте трохи про других, ато хтось багатие а хтось кинець з кинцями стараеться звести! Ти хто керують взагали совисти не мають!

додано через 4 хвилини 57 секунд:

Одного разу бачив бабку яка в мусорнику щось шукала поисти, по Львивський ближче до ценру, можливо хтось з наших и политикив це бачив . А якшо не то роззуйте очи!

додано через 40 секунд:

Передвиборча програма

Зубара Володимира Володимировича

? Створення нових робочих місць;
? cтворення сприятливих умов для розвитку підприємництва, мало¬го і середнього бізнесу;
? ремонт доріг;
? реформування комунальної сфери;
? наведення порядку і чистоти на вулицях, у парках та скверах;
? реставрувати Будинок убогих;
? залучення інвестицій для жит¬лового будівництва;
? завершення будівництва ново¬го пологового будинку;
? проведення всесвітнього з'їзду золочів'ян;

Опубліковано в газеті «Народне слово» від 14 березня 2006р.
Олег пише:
Передвиборча програма

Зубара Володимира Володимировича

програма як програма-ти шо хтів там побачити? як діти, йопт
Васілій пише:
програма як програма-ти шо хтів там побачити? як діти, йопт

Хочу побачити чи її виконє наш МЕР
Олег пише:
Хочу побачити чи її виконє наш МЕР

а де ти бачив шоб виконувалась передвиборча програма? дорослий, а віриш в Діда мороза, нє?

додано через 1 хвилину 33 секунди:

відкрию тобі страшну таємницю-навіть ТИ, якщо виграєш на виборах, ніхєра не виконаєш свою програму
Олег, ти факти, будь-ласка, не перекручуй! Мер обіцяв лишень подумати , чи можливо якось посприяти переліченим в програмі питанням...

Васілій, а чого так категорично
Васілій пише:
ніхєра

Я просто впевнений, шо Олег власноруч би приніс драбину і спиляв вже би ту кляту березу. Тому я вже голосував би за Олега!
AVB пише:
Олег власноруч би приніс драбину і спиляв вже би ту кляту березу. Laughing Тому я вже голосував би за Олега! Good

та краще най береза си росте
Золочевом керує Торський Василь - директор ЖЕКУ!!! Взяточник капітальний!