Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто керує Золочівщиною

Хто керує Золочівщиною
п. Золотник 56%   9
п. Зубар 12%   2
п. Фенчак 31%   5
Всього голосів: 16
Автор Повідомлення
Пальцем в небо.. Ну і шо? Я може тоже "взяточник", но Золочевом не керую
Давай факти, розберемся
мабуть ніхто, а крадуть всі!!!!!!!!
Мабуть відповідь на це запитання за межами досяжного....
Головне не хто, а як! Судячи з того, що в нас у місті і районі не відбувається жодних заворушень, протестів і т д. - усі задоволені...
Що поробиш... За що голосували те і маємо. Кажуть народ завжди отримує владу на яку заслуговує! Гляньте які машинки їздять по місту, які будиночки будуються, чи є вільні місця у барах і все зрозумієте.
А те що там у прогрмах пишуть.... мусять щось писати. А от коли ми зрозуміємо, що одна людина не може керувати ринком (в макроекономічному розумінні цього слова), поки тупо будемо кивати головами, і вірити словам, а не справам - до тих пір і будемо жити так як і живемо. Зрештою, я немаю претензій до влади. Я просто не звиртаю на неї уваги.
bam пише:
За що голосували те і маємо. Кажуть народ завжди отримує владу на яку заслуговує!
А шо, великий був вибір? Партії різні, кантора одна. Ключові фігури за тиждень до виборів вже були устаканені навіть між т. з. опонентами.

bam пише:
Зрештою, я немаю претензій до влади. Я просто не звиртаю на неї уваги
А зря. Все залежить від того ЯК звертати. Сильно кричати, звісно ж, невигідно, а вот звернути увагу на конкретні порушення - саме ТО. І це буде правильно.
Власне корупція якраз і така живуча за рахунок того, шо ніхто не звертає на неї уваги і навіть рахують за норму.

А то попривикали, пороззявляють писки:
колька пише:
мабуть ніхто, а крадуть всі!!!!!!!!
А хто і шо - і самі не в курсі. А всі це хто? Не знаєш - так виясни. Не хочеш виясняти - то заткнись. (Бам, останнє не тобі, то попереднім аффтарам )
Сітхи керуть золочевом
Alexis, а до яких партій належать ті всі наші керовніки? ти часом незнаєш? То перед виборами багато обіцяли вони?
Як вище було написано - до різних. А обіцянки - це простий маркетинг.
ЗАКАН ПАРТІЇ полягав у чому? згадайте ті вибори!
Тоді люди йшли і не знаючи за кого голусувати, голосували за ПАРТІЮ НУ! Я маю на увазі наші, РАЙОННІ вибори! хто шо бачив і хто шо чув про кандидатів??? половина народу аж ах... ла коли взнали шо НАШ мер є тепер МЕР! ЙШЛИ НА ВИБОРИ І СТАВИЛИ НА ВСІХ БЮЛЕТНЯХ ГАЛОЧКИ ТАМ ДЕ НАПИСАНО "НАША УКРАЇНА"...
бо то бидло на.... колись всі як стадо голосували за Кравчука, Кучму, Юща.... могли горло перегризти тому, хто мав ішу думку, а потім напастой вася базарять через деякий час, шо не задоволені владою... хай продовжують в тому ж дусі..
чим раз то влада в нас чесніша і хазяйновитіша скоро воздух будем купувати а вони кишені набивають всі , і це всі знають це система боротися з якою практично неможливо маньяки їх тоже нетрогають смердять здалека чути нічого живем далі нам непривикати а жаль
Цитата: "Пацаки! Почему без намордников?! Всем одеть намордники и радоваться!"
Уже как в сказке, только наоборот: был телёнок общий, а сейчас станет наш