Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Бродячі собаки в місті

Автор Повідомлення
Бродячі собаки в місті
В нас в місті бігає багато собак які не мають господаря, і їх потрібно відловлювати, або зробити прийомник для таких собак. Чому мерія і відповідні організації не бачуть тої проблеми? А кошти кудась йдуть? На утримання гицля.
Знаєте, а я б відстрілювала не собак... а гицлів і тих хто вважає що стріляти бідолашних тварин-самий кращий вихід з положення. По-моєму це-дикарство!!! А ось зробити притулок для них було б дуже добре, тільки сумніваюсь що він коли-небудь буде...
Коти... собаки... Не можу на то спокійно дивитись... Більше люблю тварин ніж людей, бо ті всі без виключення сволочі... От і приводжу до дому тварин по возможності...
А яке діло мерії до якихось там бродяжок, якщо і до людей їм нема діла? Якщо і відкриється притулок, то тільки з особистої ініціативи жителів і за їхній рахунок
Pangea пише:
Більше люблю тварин ніж людей, бо ті всі без виключення сволочі

Спочатку хотів заперечити, але потім передумав, бо...
Звідки узялись усі оті бродячі котики-собачки? Вони чи їхні предки колись мали господаря, а потім їх просто викинули на вулицю тому що чотириногий друг виріс/став багато їсти/ погриз диван/ наклав на килим/ просто набрид (потрибне підкреслити).
http://k.foto.radikal.ru/0612/d0fc5565b35b.jpg
Мені чогось так фігово стає коли дивлюсь на цю картинку...
Стріляти треба тих хто вбиває тварин або знущається на ними , в такий людей нема нічого людського.
Наші люди просто немають совісті викидають щоб їх відстріляли. Вважаю що кожна тварина має право на життя і нема чого людям те право відбирати!
Знаєте, а тут тварин бездомних взагалі немає, і їх люблять(так мені здалось) навіть більше від людей...
І думаю вони б не повірили, що в нас так з тваринами поводятся...
Але проблема бездомних тварин таки існує. І її треба якось вирішувати. Але як?
А ти де????
Як це де??? читай діаспору
mops пише:
Але проблема бездомних тварин таки існує. І її треба якось вирішувати. Але як?

створити притулок
В Золочеві? Ти жартуєш... Хіба хтось з іноземців проспонсорує. Але більш реальнішою є стерелізація бездомних тварин. Таки краще, аніж відстріл.
Ага, і дальше бідолахи будуть бігати по місті...
Чесно кажучи, я вважаю проблему бродячих собак не такою вже й важливою. Вони ж дуже рідко чіпають людей, практично ніяк не впливають на загальний срач в місті.
А от є інша проблема з троха іншими собаками і їхніми господарями. Мене дуже зачіпає, коли, наприклад через неохайність господарю ліньки добре зачинити хвіртку, і його "крокодил" вискакує на дорогу і починає в своїх тваринних емоціях ганяти за людьми. Уявіть, зараз зима, темніє дуже рано, діти повертаються деколи пізніше зі шкіл, чи якихось гуртків чи музики, і натрапляють в темному перевулку без жодної сторонньої дорослої особи на таку некеровану тварину. Я сам не раз стикався з таким і можеш кликати-гукати господаря шоб вийшов забрати собаку з дороги, а воно чи спить - свиня п'яна - чи просто не чує, бо не хоче чути.
А ше гірше, коли керуєш автівкою і не женеш, як вар'ят, а їдеш обачно в режимі міської їзди, а тут тобі вискакує під колеса якесь чмо кудлате. Уявіть, шо може статись, якшо інстинктивно крутнути кермом, а на тротуарі будуть люди!...
А на рахунок бродячих: Я гадаю треба задумуватись над тим, коли кожна вулиця в місті двічі на тиждень шампунем буде митися машиною і смітники будуть у всіх потрібних місцях. О! Тоді дійсно бродячі тварини будуть негативно впливати...
А тобі їх не жалко? Бо з твоїх слів можна зробити висновок, що поки вони не дуже впливають на престиж міста нехай собі бродять далі, а потім, якщо вони сильно завадатимуть, то що...?
Та все просто. Якшо місто буде мати свої миючі машини і персонал до них, то і на притулку для тварин не збанкрутує.
Довго вагався куди поставити цей знимок. Сюди чи в тему "Найкраща" вулиця? Але ж вулиці в нас є і більш "екзотичні!

Ну шо дивишся, собача мордо? Спокійно в Золочеві без гицеля, правда ж?

На фото "Рекс" , він бездомний відносно , бо є "жителем " фірми , яка справа від нього. Був час , що гицлі винищили 7 собак з тої фірми.......
Той Рекс колись таки помре не своєю смертю. Шоразу коли до нього анближається автівка він безстрашно кидаєиться її обгавкувати, іноді навіть нехтуючи безпекою. Шкода песика, прикрашає тамтешні вулиці з занедбаним дорожнім покриттям.
Так проблема така є.
І то все? Все шо ти можеш сказати?
Я можу сказати бiльше! Таки i справдi! Така проблема в нас iснуе. (таки на пару слiв бiльше, ха)

Posted from a Nokia mobile phone
Ставлю питання по iнакшому.
ХТО!? I ЩО!? МОЖЕ!? ЗРОБИТИ ДЛЯ ВIДКРИТТЯ ПРИТУЛКУ!
чекаю КОНКРЕТНI вiдповдi! А не \"е такий рrоblеm\" лiпше НЕ пишiть!

І? Думки з приводу цього будуть? Чи цей пост все на що ти здатен?
Та нi. Я здатен органiзувати купку людей бажаючих допомогти нашому мiсту, в боротьбi з бездомними собаками.
Треба хоча б 10 чол. Реально маючих можливiсть, хочаб iдеi. Що до притулку, стерелiзацii тощо...
А ти крiм цого пiдйо-ого посту хоч iдею можеш якусь пiдкинути. Яж просив...

Чим зможу допоможу
А ось тут прохання уточнити!
-фiнансово(скiльки)
-знайомства(в певнiй полiтичнiй гiлцi)
-знайомi (зоотехнiки)
-ще щось

Варіант: відкрити філію китайського ресторану і готувати там екзотичні страви з різних жабок, мишок, хробачків, ну і песиків-котиків.

Ви нє любітє собак?-Ви нє умеєтє іх готовіть!
А ЩО,--ІДЕЯ!!!!!!!!!!! В МЕНЕ Є ЗНАЙОМИЙ КИТАЄЦЬ. ДУМАЮ, ЩО З РАДІСТЮ ПОДІЛИТЬСЯ РЕЦЕПТАМИ
Було б круто! І туристи б туда перли!

додано через 4 години 30 хвилин 58 секунд:

Не хотів створювати нову тему, тож запхав це фото сюди. Коти, це вони вдома на дивані - самі ангели пухнасті. А на дворі - просто розсадник усіх зараз!

А що ж їм робити, коли їх звідусіль викидають, та й ще й б"ють всі, кому не лінь...
m@xxximus пише:
А ось тут прохання уточнити!

-фiнансово(скiльки)

-знайомства(в певнiй полiтичнiй гiлцi)

-знайомi (зоотехнiки)

-ще щось

та все Макс не переймайся, перестріляли тут наднях усіх собак, так одиниці залишилися, думаю тему можна закривати.
А можна шапки і валянки пошити дітям в сирітські будинки! А ше і мила наварити....

додано через 46 секунд:

Ну а потім, звичайно, консерви, тушонки, ....

додано через 7 днів 7 годин 56 хвилин 5 секунд:

А бродячими, точніше дрейфуючими безпритулами пернацькими також є і водоплавні птахи наших ставів. Це вони переносять грип пташиний в наші оселі, а влада і знати не хоче, лишень гребе хабарі і наживається на чесних платниках податків......

Нє, ну я вибачаюся, але я з тими птахами не цілуюся .... так шо грип мені вони(тьфу-тьфу-тьфу через ліве плече) ше не принесли(надіюся і не принесуть).
AVB пише:
а влада і знати не хоче, лишень гребе хабарі і наживається на чесних платниках податків......

Олег, куди дивиться влада?!
Пропоную кожному хто задумав придбати собаку, взяти додому по одному примірнику собачати з вулиці. Після того, як його вимити, полікувати та вишколити, вони не такі страшні, як здаються на перший погляд. Породисті собаки - це дуже гарно, але, як на мене це схоже на Мічурінські яблодині та овець Доллі. Шанси на хорошого хазяя мають бути в кожного песика.
Кілька років тому біля мого під'їзду великий бродячий пес погриз ногу малому, який мирно чимчикував зі своєю бабусею. Тоді гицлі поклали їх немало прямо на смітниках та у дворах з дробовиків. Справа робилась ночами, постріли були мелодійними. Жорстоко? Так!
Питання: а чи потрібно чекати саме таких випадків?

додано через 3 хвилини 56 секунд:

Згідний з Котом, але в мене вже є. Породиста.
А от вар'ятів, які їх заводять, а потім викидають на вулицю валив би власноруч.
На тему притулку: www.dezinfo.net/index.php?article_id=7586

Цілий палац для псів!
Ото Я ромізую піклування про тварин. Якби в нас про людей так піклувались!
Можемо влаштувати
Одного разу (років 5 тому) я стрів пса з явними признаками пізніх стадій сказу: парез задніх кінцівок і нижньої щелепи, рясне слюновиділення, безпричинна агресія, дезорієнтація в просторі, який безцільно шлявся центром міста і кидався на всіх.
Зателефонував у санстанцію, де тітонька м'яко послала мене нах... і сказала а) у нас нема машини, б) у нас нема бензини, в) ми взагалі таким не займаємось, г) і взагалі дзвоніть в Держветмедицину.
То була субота, можна зрозуміти, що нікуди я не додзвонився...
У нас в місті бродячі тварини серйозна і наболіла проблема. Її треба вирішувати. Як - справа передбачає різні підходи.
Колись "Скрябін " співав : "НІКОМУ ТО НЕ ТРЕБА"-такі слова можуть повністю стосуватися служб, які мають займатися тою справою. Але, на жаль, всі починають чухатися тільки тоді, коли вже стається якийсь випадок укусу( коли мова іде про дитину, то в мене просто слів немає)
Та. А як прикро, бувши за життя хазяїном 3 німецьких 1 кавказької вівчарок і 2 спанієлів бути покусаним шавкою. Ти собі не уявляєш!!!
та що то говорити про бездомних, якщо досить багато чула як кусали і домашні. я особисто була покусана європейською вівчаркою, так що, Тимофію, знаю що то таке)))таких собак тільки ізолювати бо вони небезпечні для суспільства.
tymofiy, а ти не пробував покусати якусь шавку? Так, просто, шоб знали і боялися...

Мого Марселя шкода. Був мудрий, чемний, добрий, розумний домашній пес і нікого просто так не кусав...
massacra, і шо? Невже хтось струїв? Чи гицлі забрали. Шо не кажіть, а собаки не повинні ходити по вулицях без нагляду. Де ви таке бачили за кордоном?
massacra пише:
tymofiy, а ти не пробував покусати якусь шавку? Так, просто, шоб знали і боялися...

та. Памятаєш, в мене кавказька була. вже покійниця. раз мене клацнула, а я вгриз її за карк. Була в шоці і надалі слухалася.
massacra пише:
Мого Марселя шкода. Був мудрий, чемний, добрий, розумний домашній пес і нікого просто так не кусав...

і на свист озивався класно.
st.fergi пише:
таких собак тільки ізолювати бо вони небезпечні для суспільства.

На рахунок свійських. Тоді треба ізолювати власників чи шо?
Ненавчена свійська собака дурніша від шавки.
свійських або вдома тримати, або на закритому подвір"ї. на вулицях в намордниках вигулювати.)))
Далеко не треба ходити. Достатньо на початок Вишневої зайти. Там якась вівчарка постійно не в гуморі.