Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Бродячі собаки в місті

Автор Повідомлення
Та. І на початку Галицької, але та розумна і за парканом.
st.fergi пише:
на вулицях в намордниках вигулювати

згоден. Або хоча б на повідку.
Бо трапляються таланти, шо випускають просто так...
Спитай Массакру про пітбуля (чи боксера?) на Труша.
Бідна собачка...
For VIA: Прийшлося усипити, бо вже був троха старий і почали відказувати задні лапи, не міг вставати, ходити. Мучився, плакав... Але такого мудрого пса я ше не бачив. Навчили його рахувати, правда тільки до трьох... Самого ніколи на двір не випускали - тільки на повідку.

st.fergi пише:
в намордниках вигулювати.
А де взяти намордник для коллі і для чого він йому?...

tymofiy пише:
Бо трапляються таланти, шо випускають просто так...
Це частина крутих пантів, тіпа ось яка в мене під-бульк-терєрська сабака!

Але є господарі, які на всі 256% впевнені за свою собаку і знають реакцію собаки в тій чи іншій ситуації. Та і породи є "запрограмовано" дружелюбні і спокійні. Наприклад, дог-Альфа, що жила в Юріковому будинку.
massacra пише:
Це частина крутих пантів, тіпа ось яка в мене під-бульк-терєрська сабака!

На кожного пантового пітбуля знайдеться Массакрівський армійський чобіт... (народна приказка)
>VIА
На початку Вишневоi зi сторони Б. Хмельницького?
>timofiy по правiй сторонi за зеленим заборчиком? (колись яскраво зелений був

Posted from a Nokia mobile phone
Ага, а ти шо тутешній? ентузівський?
>VIА
Ага, майже.
Ця тварюка лише за забором така злюка, тiльке вийде за браму, одразу язик прикусуе.
чесслово.

Нічого подібного. Шойно йшла, то чуть не....(твоя собака?)
Нi! Не моя!
По правiй сторонi? (як що додому йти)
та ти що... вона дитини моеi боiться.

ТТак точно. Твоя дитина, напевно з каменюкою ходить.
та нi!
хоча... я думаю варта тобi спробувати ЛОМАКОЮ II, А ПОТIМ ЩЕ ХАЗЯIНА! За то що браму залишае вiдкриту!

Я знаю, про яких ви собак говорите і знаю, кому вони належать.
Якшо вже бесіда зайшла про Вишневу, то ротвейлер на початку вулиці, але вже з боку Шевченка - б"є всі рекорди по агресивності. Не раз мене налякав. Постійно здається, шо він от-от перестрибне через сітку і...
>mорs
\"максам\" i \"цюпi\"?

>МUВа
цю суку звати Люська. I вона лижить менi руки (як що нема що iй дати) \"пригодував\" я ii попробуй я почав з сардельок

По-моєму Юлька. Слухайте, ото прикол, ми ходимо одними дорогами, можливо, не раз один повз одного проходили і навіть не здогадувались хто є хто?
короче, у псів як і в людей, невідомо що в голові. для мене краще як з ошийником, поводком і наморднику, де діставати намордник -не колише. безпека №1.
>VIА
ага,i хто нас познайомив? ги, собаки
ну то що будем знайомитись? я Макс

m@xxximus, будем а я Віа. Дуже приємно.
Собаки -> @@@@@@@ <- вони дуже бродячі і дуже в місті.
>Вiа
Я серйозно
я би здоровався до тебе кожен раз

Максим, та я б до тебе теж, якби знала як ти виглядаєш
Я ж казав \"в пластичних операцiях\" вухо клаповухе трошка. i шрам на головi зправа, наче nikе

Так ось яка собацяра вибігає ввечорі крізь недбало не зачинену хвіртку і ганяє за людьми!

Ух ти! Я вже її десь бачила
Того тижня в новинах передавали. В Лішбоа чотири "домашніх" псиська вискочили на дорогу і загризли насмерть українку! То страшна доля, поїхати на край світу заробити копійку, залишити вдома чоловіка, дітей і знайти свій кінець в пащі неконтрольованої тварини.
А нам вдома шо вже казати, якшо в світі таке робиться!

Ой лишенько, горе нам :( :)
Шо ж нам бідним українцям казати, якщо в Світі таке робиться-а-а-а-а!
Сісти та й заплакати. Якщо в місті брудно, ще й не таке буде. Вони ж на смітниках кормляться, днюють і ночуюють. Одними котами(також бродячими), ситі не будуть. Буде чистота, вони самі деградують.
деградують...?
Деградують в кого? Ну т. т. в свiйскiх псiв з тоi радостi (що смiтникiв немае) перетворяться?

На захист свого доброго слова!
Казав мені вчитель з трудового навчання: "7 раз відмір..."
Були підозри, що хтось до 'деградації' вчепиться...
Ну в амеб, в амеб деградують, в інфузорій!
Мав на увазі, шо вони вимрут зовсім. А шо будут їли? Шкода, але буде природньо і просто.
Між іншим, це дійсно реальний варіант. Сміттєві контейнери треба переобладнати на такі, як використовуються в Европі. Вони герметичні, закриті. Сміттєвивіз треба таки оживити в місті. І інакшого способу, як громадська активність у вигляді актів протесту міським комунальним службам на чолі з міською радою я не бачу.

додано через 3 дня 1 годину 29 хвилин 44 секунди:

Йду я якось-то містом, а тут чую позаду бабка якась: "Кицць-кицць" і винахує якимось червоним пакуночком. Я придивився, чим ж то люди зара котів годуют, аж виявилось в'яленою сьомгою.

Збільшити

Коли йшов назад, то так ті котяри і не з'їли того, облишили. Так шо, шо би люди не казали, а в нас навіть коти не кожен делікатес будуть їсти, не те, щоб вже людям погано жилося!
Оці двоє навряд чи можуть когось покусати

Збільшити
Сабакі -> @@@@@@@@@@@ :)
Здається їх тама троє.
mops, то твоя ідея була їх сфоткати? Треба мати небияку сердечність, щоб таких бідолах без тіку в руках сфотографувати.
Здається, вже дійсно деградують...
Ой та біленька собачка часто під коледжом сидить.
Фото на тему бездомних котенят... Ось так і живуть!
Бродячі собаки - виразники волі громадян.

Як стало відомо з достовірних джерел нашої санстанції, якийсь золочівський бродячий пес потягав за штани першого заступника голови Золочівської РДА Б. Якима, наразі пса-героя невдалось спіймати і перевірити чи є в ноього сказ, тому всіх бродячих псів наразі чіпати небудуть доки неспіймають цього самого терориста.
Якщо виявиться що герой мав сказ, то першому заступнику, щоб несказився, прийдеться перенести цілу серію уколів на одне місце.
Тема стає актуальною!!! Вже і собакам надоїло жити по-собачому...
Це ше не відомо, кому саме треба ті уколи робити... А якшо серйозно, то не варто зловтішатись, бо така фігня може з кожним статись
Лопці, підемо!
Боротися будемо...
Проти бродячих собак...
font пише:
Якщо виявиться що герой мав сказ, то першому заступнику, щоб несказився, прийдеться перенести цілу серію уколів на одне місце.

Фонт, йому зроблять уколи і за пару днів всі про це забудуть, а ти д.... ником так і залишишся
Сумно це, під вибори вспливає всякий непотріб. Не беріть його до рук. ЙОПТ!
десь два роки тому зимою робили відстріл бездомних тварин в Золочеві.
Ну заодно і мого пса застрелили, який тільки вибіг з дому на прогулку.
Прикиньте на самому подвір'ї. Я за ним просто не встиг вийти.
От так наша с*#на влада дбає про порядок. Яж занаддто.

П. С.
А моя сестра, їй тоді було 10 років получила таку психологічну травму...
Мені дуже сумно і шкода
на подвір"ї тим більше.....
astrolik пише:
відстріл бездомних тварин

Варварство якесь
Васілій пише:
Фонт, йому зроблять уколи і за пару днів всі про це забудуть, а ти д.... ником так і залишишся

Сумно це, під вибори вспливає всякий непотріб. Не беріть його до рук. ЙОПТ!

Васілій не в уколах справа, а тим більше не у виборах нікуди такий заступник як Яким не випреться тим більше що він незміг собі ради дати з якимось псом.
А от проблема в тому, що його вже пси бродячі потягали, і на нормального керівника то до вечора, і цей же день, всі комунальні служби мали б всіх псів не те що в місті а і в районі вистріляти, а в нас що, всім пофіг.
Який заступник - такі і пси його кусають, яка держава - такий теракт.
font пише:
і на нормального керівника то до вечора, і цей же день, всі комунальні служби мали б всіх псів не те що в місті а і в районі вистріляти,

Шо ета було? Ти бальной? Пси то чим винуваті?
Як на мене правильно зробив цей Яким-шуму не підійма, бо розуміє, на відміну від тебе шо "сабака биваєт кусачєй тока от жізні сабачей"(с)
Сам ти, нездоровий!
А якби жартвою того пса стала дитина, а не як ти кажеж "Яким-шума", хтоб і як тоді реагував, от для тебе це нормально коли пси нападають на людей, бо життя в них таке собаче.
З бродячими псами однозначно треба щось робити, а не сидіти і зализувати їх укуси, це серйозна проблема міста.
font пише:
З бродячими псами однозначно треба щось робити,

Не з псами, а їх бувшими хазяївами тре шось робити! Тоді може буде менше таких тварин.
Васілій пише:
їх бувшими хазяївами

так пси ж самі плодяться, хазяєва їхні їм в тому не допомагають
st.fergi пише:
так пси ж самі плодяться

Ага. Доги, вівчарки і навіть хаску бачив. Всьо самі
Так я маю на увазі, шо якшо вигнали дога , наприклад, то так-винні хазяєва, але! коли той дог почав собі вольно плодитися чи плодити інших песиків-бебесиків то в чому тоді уже вина хазяїв?
st.fergi пише:
в чому тоді уже вина хазяїв?

st.fergi пише:
вигнали дога

astrolik пише:
Ну заодно і мого пса застрелили, який тільки вибіг з дому на прогулку.

Прикиньте на самому подвір'ї. Я за ним просто не встиг вийти.

а собачку потрібно на поводку вигулювати, а всіх хто вільно бігає винищувати