Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Бродячі собаки в місті

Автор Повідомлення
так, так... і дрібних шавок теж...
massimo пише:
а всіх хто вільно бігає винищувати

А за шо? Я би вас таких мудрих ліпше постріляв, собакам легше жилось бИ! Може бомжів теж винищувати?
Стандартна схема - відлов і в ізолятор. Не звернулись власники протягом тижня - ну шо вже... Хоча - та, тут собаки не винні.

Васілій пише:
А за шо? Я би вас таких мудрих ліпше постріляв

То ти так співаєш поки вулична скішня не покусала тебе чи твою дитину. (не дай Бог, звичайно).
Статистика: у Львові - кілька десятків тисяч бродячих псів. (в тому числі бійцівських)
tymofiy пише:
ну шо вже...

Не треба "вже"...
Притулок їм треба!!! А там... каструвати... чи як
Васілій коль ти у нас такий вумний то забирай їх усіх до себе додому
Коли гуляю з дитиною і до нас підбігає пес з ошийником а неподалік іде хазяїн його і несе поводок, я сивію все одно. Чесно. Тут незнаєш чого чекати від людей а йди знай шо перемкне собаці....
lenhen пише:
каструвати... чи як

вони тобі будуть дуже вдячні
tymofiy пише:
вони тобі будуть дуже вдячні

tymofiy
А хіба є інший вихід з положення? Так хоч, бідолахи, розмножуватись не будуть...
Хіба більш людяніше їх просто вбивати???
"Собака буває кусачою тільки ..." Всі знають ці слова. Але що робити, коли: десь в серпні, гуляло собаче весілля по вул. Шашкевича і саме по ночах, приблизно тиждень не було спокою. Десь о 23год. гавкіт починався і закінчивався 4-5 ранку. Ні заснути ні прогнати, бо покусають. А головне, що багато собак було з ошийниками...
Їх би господарів заставити супроводжувати це собаче ШОУ!!! Та нормально штрафанути (суттєво), згідно закону!
lenhen пише:
Так хоч, бідолахи, розмножуватись не будуть...

То саме гітлерівці з українськими дівчатами-остарбайтерами робили, коли лишали їх в себе для культурно-масових заходів.
tymofiy пише:
То саме гітлерівці з українськими дівчатами-остарбайтерами робили, коли лишали їх в себе для культурно-масових заходів

А це тут до чого?
а до того.
lenhen пише:
Притулок їм треба!!! А там... каструвати... чи як

І друге: ти згодна то фсьо фінансувати?
а шо робили з тими дівчатами, Тимофію
я прочитала шо остарбайтер, то робітник чи робітниця вихідні із Східної Європи., а Україна тут до чого?
поясни пліз, буду вдячна.
Я? Хіба я мер міста? Чи ше хтось з "піднебесних"? І взагалі, по моєму це наша спільна проблема і вирішувати її повинні всі, разом!
tymofiy пише:
для культурно-масових заходів

Безкоштовними дівками для солдатів
st.fergi пише:
із Східної Європи

а оце?
Прочитала Давай то десь окремо, бо не в тему
та шо, окремо читала та й спитала, про дівок тоже не втему написав але все ж написав так шо кажи яке відношення має
tymofiy пише:
українськими дівчатами-остарбайтерами
до східної європи. як знаєш то кажи, бо я шось не вдуплюся
st.fergi пише:
шо остарбайтер, то робітник чи робітниця вихідні із Східної Європи

Десь невірно прочитала. А ми де? Вся решта східна європа була тоді вже під рейхом.
та шо, невірно ...
от: ОСТАРБАЙТЕР, -а, ч. і ж. Робітник або робітниця, походженням із Східної Європи, які примусово працювали на заводах, шахтах та фермах у Німеччині та Австрії під час Другої світової війни.

ВЕЛИКИЙ ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ.
Автор явно там не був...
так то ж не один автор то складав
"Собаче весілля" в ценрі Золочева
Ну, Олег, потішив! Нон челай ньєнте да фаре... Вони часом не кусали перехожих фотографів?

додано через 4 хвилини 30 секунд:

Ржу на все метро
Сьодні зацінив одну картинку - стоїть молода мамачка, триндить з падружкою. Дитина, яка вже навчилась ходити але ще не вміє бігати, тусить собі збоку в радіусі так метрів з 4-5. Ще через десяток метрів "зажигає" пара собацюр кримінальної наружності і бомжуватого вигляду. Які шанси, шо мале з цікавості почалапає до них з бурмотаннями тіпа "прєвєд соббако"? Мінімальні. Але існують. Які можуть бути наслідки? Різні. В тому числі і різного ступеня важкості...
Факти нападів собак на перехожих - вже давно не сенсація. Чекаємо поки жертвами опиняться діти?

додано через 2 хвилини 9 секунд:

І ше: Странно - на фотах вище показана боєздатна і неконтрольвана банд-дог-группіровка на найлюднішій(!) вулиці міста, а комент тіки один і то шоб поржати. В зоопарку бля живем чи шо?
Коли бачу нові відповіді в цій темі, то зразу починаю думати, що п. Олег зноп "погуляв" на собачому весіллі, або його хтось надгриз...
А по темі - Хто їх буде лапати? і шо потім з ними робити?
А молодим мамашкам треба на прогулянці за дітьми дивитися а не є... лом щолкати з куліжабками...
Ну можна трохи прикинути версії-варіанти, обстаканити їх трохи...
Шуткі-шутками, але шо забагато то вже нездорово.
Alexis пише:
Ну можна трохи прикинути версії-варіанти, обстаканити їх трохи...

кажуть собачатина досить смачне мнясо...
Во. Є ж варіанти
Напр:
Відкрити (відновити) посаду гицля з повноваженнями виловлювати собак і поміщати в карантин-ізолятор. Місце під ізолятор можна попросити в ВЧ, там його багато. Саппорт ізолятора можна довірити воєннослужбовцям, тим більше що опит роботи з соббаками в них є. Далі - по технології антивірусних програм: встановити термін перебування обьєкта в карантині (опціонально), якщо звернуться власники - видача після оплати штрафу, якщо ні - усипляти по закінченню терміну. Гроші від штрафів будуть частково компенсувати витрати. А відкриття корейського бару зробить цей проект окупним (можливо навіть прибутковим, якщо закреслити слово "корейський").
Якшо у влади брак часу або мозгів на впровадження такого кроку - розвивати ідейку можна втюрити біржі, вони колись любили всякі там конкурси на бізнес-плани серед безробітних устраювати.

Є інший варіант - провести "показатєльний расстрєл" після якогось дійсно серйозного інциденту. Тіпа, показати свою швидку реакцію... І всі будуть в шакаладі Крім пострадавших... Скорше всього шо так і буде.
Alexis пише:
провести "показатєльний расстрєл"

якшо б я таке побачила то певно б зомліла 100%.
Хоч і підтримую.
Шото я затупіл... Не так виразився
"показатєльний расстрєл" - це тіпа одноразова операція, проведена за ініціативою міської влади з метою недопущення загострення ситуації але не вирішуюча проблему в корні. Вроді так. Як правило радикальна, але ж не на очах у всіх! (а то lenhenь точно в обморок впаде коли то зачитає)
Вирішення проблем повністю - взагалі невигідно владі. Адже коли нема проблем - нема з чим боротись, значить нема роботи і відмазок
Нє, відловлювати собак не будуть, бо потім потрібні гроші на їх утримання в карантині, а на такі операції, грошей місто, звичайно, не має. Тому дешевше і афективніше буде тільки
Alexis пише:
"показатєльний расстрєл"
Alexis пише:
Відкрити (відновити) посаду гицля

Пошити йому класний мундир-форму... Кокарду з собачими кісточками намалювати...

st.fergi пише:
провести "показатєльний расстрєл"

якшо б я таке побачила то певно б зомліла 100%.

Уявив собі таку картину: Бігають по місту гицлі в камуфляжі і з калашами... Войнушки "воюють" ... Смішно робиться...

Ви колись бачили шоб хтось з "правленія калхозом" сидів за компом? Вже не кажучи про то шоб заходити в інтернет і читати форум на Золочів Плюс, фільтрувати міліон тем і вникати саме в тему про ХОТ-ДОГів... В них навіть як і є на столі монітор з клавою, то і то стоять нікуда не підключені для красівих пантоффф... (десь я таке вже бачив, але не пригадаю де )
Alexis пише:
"показатєльний расстрєл" - це тіпа одноразова операція,

А можна влаштувати акцію флешмобу :
"В визначений час, пару сотень люду з сокирами виходять на вулиці в різних куточках міста і..." -- далі включайте уяву. Прікольно?
kalef_f пише:
"В визначений час, пару сотень люду з сокирами виходять на вулиці в різних куточках міста і..." -- далі включайте уяву. Прікольно?

уявіть собі вирази обличь стареньких бабусь
st.fergi пише:
вирази обличь стареньких бабусь

з вилками в руках... і криками "Халявна собачатина з майбутнього корейського ресторану! Налітай!"
ну бабусь буде складніше на таке вмовити, хоча...
... Бабулькам - біноклі для навігації, квакерам - бензопили... Ладно, проїхали. Бесполєзно
Жуть
*зомліла*
для вчинення любої справи треба фінансову підтримку... а без неї самого бажання маловато... а ідея не погана і в процесі могла б ще покращитися...