Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Сучасна жінка - домогосподарка, бізнеследі чи 2 в 1?

Автор Повідомлення
Сучасна жінка - домогосподарка, бізнеследі чи 2 в 1?
Хотілося б взнати вашу думку про статус жінок в теперішньому суспільстві. Що повинно стояти на першому місці - сім"я чи кар"єра?
Досить, мабуть, "традиційна" думка (як на чоловіка -
на першому місці - сім"я.
Нехай чоловік думає про матеріальний добробут....
Але - домогосподарка - теж ні -таке може швидко набриднути.
Краще так - спочатку сім"я, потім улюблене зайняття
(РОБОТА теж може бути, але не КАР"ЄРА!)
Зрештою, не завжди є так, як хочеться - можливі комбінації
А це вже ви, дорогі жінки, самі вирішуйте, що для вас важливіше - сім"я чи кар"єра. Хоч я вважаю - який толк з тої кар"єри, якщо нема сім"ї (це і чоловіків стосується). Шо, може я неправий?
Абсолютно! Всього має бути вміру, для того шоб була якась гармонія, нічо не напрягало і не бридилось.
Я думаю що то залежить від людини, часом бувають чловіки з жіночим характером , а жінки з чоловічим. Такшо то залежить яку роль в сі"ї несе чоловік чи жінка і як обов"язки поділяються.
А я вважаю, що сучасна жінка-це 2 в 1, хоч і роль домогосподарки мені не зовсім довподоби...
lenhen пише:
А я вважаю, що сучасна жінка-це 2 в 1, хоч і роль домогосподарки мені не зовсім довподоби...

Повністю підтримую тебе - зараз суспільство побудоване таким чином, що нам потрібно встигати всюди. І на роботі, щоб все було гаразд, і вдома - наварено-прибрано, і за собою хочеться слідкувати. То вже навіть і не 2 в 1
Сім"я і кар"єра то не перші і не другі місця... На першому місці має бути нормальне життя, задоволення від того що ти вибираєш, життя в мирі з своїм я... Бо якщо вибираєш щось то завжди приходиться жертвувати, а так не можна...
Атлічна тема!))))....
я вважаю.... що справжня жінка повинна бути пральною машинкою, гладільною... доскорю, кухойним камбайном ФАК ИТ!
дівчинка має прикрашати життя а не розмінюватись на всяку побутову фігню.... а ми повинні їх балувати і заробляти на їхнє щасливе життя....
Ху зе Мен?
А якщо наше щасливе життя іноді і заключається в тому, щоб нам на життя не заробляли інші?
To Саніто: Нормально. Тільки цікаво чи не набридло би тобі оплачувати всі всі примхи своїє жінки і хавати по 3 рази на день в ресторані або в кафешці, носити шмотки в пральню і бавити дітей
Pangea пише:
А якщо наше щасливе життя іноді і заключається в тому, щоб нам на життя не заробляли інші?

Мені чогось тоже так думається. Якось стрьомно просити в чоловіка гроші на всякі дрібнички
Ну так... Жінки дуже різні бувають... Одні бізнес леді, інші домогосподарки... Стерви, екстремалки і творчі натури... всякі бувають...
Просто хотіла взнати, що на ту тему думають чоловіки. Вони ж також різні - і думок, відповідно, багато. Різних...
В сучасному суспільстві мало яка з сімей може собі позволити таку розкіш, як жінка-домогосподарка . Щоб прогодувати дітей, повинні працювати обоє з батьків.
Якшо вже говорити про сімейну сучасну жінку, то вона, на мою думку, має бути 3 в 1: домогосподарка, бізнеследі і, безперечно, джерело духовності і сімейного тепла! І за умови дбайливої допомоги чоловіка, вона буде повністю задоволена таким сумісництвом.
А що значить - домогосподарка?
Дозволю собі цитувати Саніто, що, на мою думку відповідає поняттю "домогосподарка":
Саніто пише:
повинна бути пральною машинкою, гладільною... доскорю, кухойним камбайном...

Ну і таке інше.
AVB пише:
Якшо вже говорити про сімейну сучасну жінку, то вона, на мою думку, має бути 3 в 1: домогосподарка, бізнеследі і, безперечно, джерело духовності і сімейного тепла! І за умови дбайливої допомоги чоловіка, вона буде повністю задоволена таким сумісництвом.

Ідеаліст....
А я для себе вибрала карєру. Я вважаю, що краще себе реалізую в науці чим буду посуд мити і дітей бавити....
На мою думку, вислів "сучасна жінка " на сьогоднішній день асоціюється з жінкою, яка забезпечує свою сімю , висилаючи гроші з Італії, Греції, та ін...
Esperanza

Невже ти вважаєш, що збудувавши велику-велику кар'єру, ти відчуєш щастя?
Я вважаю, що для жінки важливішим є бачити як ростуть її дітки, турбуватись про них, про сімейний затишок у своєму домі і т. д. і т. п., і при цьому реалізуватись у житті як особистість, яка є незалежною ні від кого. Жінка, яка відбулась у кар'єрі, але не відчула сімейного щастя - не може бути по-справжньому щасливою....
Але це є виключно моя думка... Кожному своє...
Повністю згідна з Кристіком, без сім"ї і дітей життя якесь не справжнє... я б сказала без смислу... і ні одна кар"єра в світі не подарує такого щастя як перша усмішка твоєї дитини... перше слово... перший крок
Кожен і справді судить по своєму і у кожної жінки бачення щастя теж своє Я теж думаю, що для щастя не достатньо зробити лише кар'єру, або своє життя присвятити лише пранню шкарпеток чоловікові і підтиранню носів дітям. Діти виростуть і підуть у світи, а чоловіка така жінка може перестати приваблювати. Отож, висновок напрошується сам, що ми повинні крутитися, як білки в колесі, щоб і там, і сям був порядок.
Khrystik, молодчинка
Да, ви справді може і праві, але у кожного своя правда... я просто хочу прожити життя для себе, а не бути завішаною домашніми обовязками і проблемами... і щастя у кожного теж своє.. я в сімї щастя не бачу.. напевне через те, що я не терплю образ.. і після першої сімейної сварки прийдеться розійтись
Esperanza пише:
я просто хочу прожити життя для себе

Для себе? Так жити не можливо, це повна труба. Ті, хто живуть "для себе" закінчують життя самогубством. Не роби так
Esperanza пише:
я в сімї щастя не бачу

А де ти його бачиш?
Esperanza пише:
напевне через те, що я не терплю образ.. і після першої сімейної сварки прийдеться розійтись

Ну, не треба так категорично. Підростеш і побачиш, що не все в житті ділиться на "чорне" і "біле"
mops пише:
Для себе? Так жити не можливо, це повна труба. Ті, хто живуть "для себе" закінчують життя самогубством. Не роби так

Чому зразу так? НЕправда!! Ті хто живуть для себе, не гнию в домі пристарілих і не плачуть із-за того , що діти не оцінили їхнє старання, ті хто живуть для себе ніколи не пошкодують за безцільно прожити роками....

mops пише:
А де ти його бачиш?

Щастя це не ціль, а дорога до неї, як казав хтось із великих, тому для мене щастя в кожному гарно прожитому дні.. А на майбутнє я проміняю щастя " білої сукні" на "інтеграли, логарифми і прочее"....

mops пише:
Ну, не треба так категорично. Підростеш і побачиш, що не все в житті ділиться на "чорне" і "біле"

Це не дитяча вада.. це риса характеру.. її не переростеш...
mops пише:

Чому зразу так? НЕправда!! Ті хто живуть для себе, не гнию в домі пристарілих і не плачуть із-за того , що діти не оцінили їхнє старання, ті хто живуть для себе ніколи не пошкодують за безцільно прожити роками....

mops пише:
А де ти його бачиш?

Щастя це не ціль, а дорога до неї, як казав хтось із великих, тому для мене щастя в кожному гарно прожитому дні.. А на майбутнє я проміняю щастя " білої сукні" на "інтеграли, логарифми і прочее"....

mops пише:

Це не дитяча вада.. це риса характеру.. її не переростеш...
Esperanza, ти напевно багато читаєш, бо пишеш такими розумними словами... нема слів...
Esperanza пише:
проміняю щастя " білої сукні" на "інтеграли, логарифми і прочее"....
А є люди, які поєднали перше і друге. Якшо зустрінешся з такими, то вони тобі скажуть, шо життя в студентському сімейному гуртожитку а ше й з дитиною було найкращим періодом в їхньому житті. Здивував?
AVB, це правда... я навіть знаю таких людей
На мою думку саме головне призначення жінки на тому світі то продовження роду, карєра в життя жінки має також велике значення, але це все залежить від того який в неї характер, я не маю нічого проти коли жінка є успішною в такому плані як побудова карєри, і дай бог нам мужчинам зрозуміти що для цього її потрібно пройти в житті, ТОМУЩО ПОБУДОВА КАРЄРИ В ЖИТТІ ЖІНКИ НАБАГАТО СКЛАДНІША СПРАВА НІЖ В МУЖЧИНИ. Хто зімною не згоден прошу висловити свою думку?
цікаве питаннячко
Я свою думку вже тут висловила, але коли була молодша, то думала як і Есперанза. Видно з віком це проходить
Погоджуюсь з Олегом на всі 100%. Жінці в дечому набагато важче - особливо, коли робота в неї "чоловіча" (а це, погодьтеся нині не рідкість), то і вимоги до неї, як до чолоіка (маю на увазі в робочому плані). Але незважаючи на всі труднощі, які жінка свідомомо проходить їй все одно дуже важливо якось реалізуватися в житті за допомогою кар"єри. Заичайно, в сім"ї також можна реалізуватися не гірше, але не всім це підходить. Бачимо на прикладі Esperanza
Олег Я повністю з тобою згідний, лишень за єдиним виключенням: не
Олег пише:
призначення жінки на тому світі
, а на цьому
Бо на тому світі шо в чоловіка, шо в жінки - єдине призначення: годувати хробаків.
Ну і підсумок того що ми тут наговорили:сучасна жінка-це 2 в 1, і навіть більше... ще й за компом посидіти хочеться...
Тоді, напевно, ступінь сучасності жінки визначається числом її мультифункційності.
100%
звичайно, чоловіки б не проти, щоб і вдома жінка була, і бізнес-леді. а жінка ким захоче-то тим і буде)))
Тим далі в ліс, тим грубші партизани. І тим прикутіші до господарства їхні жінки. Багато і від культури залежить, і від традицій. Так що далеко не всі мають можливість робити те, шо їм б хотілося, а жінки тим паче. Так склалося історично і фізично і логічно, що класична сімя має вигляд ЧМ. А чому не МЧ? Так воно є, хоча в деяких сімях бува і МЧ .
А я особисто за глобальне взаємопорозуміння, за те, шоб кожен знав, хто він, шоб при своїх якостях і переконаннях займав те місце і робив ті справи, які він(вона) зробить найкраще. А сучасна жінка при всій своїй гіперсучасності та моді на новітні стереотипи має памятати - вона не домогоподарка, і не бізнес-леді, а ЖІНКА, якій завдячуємо життям і любим.
аплодисменти в студію
Мої вибачення за обдруківку 'ЧМ'... То мало бути 'ЧЖ', крілики в голові кусалися, мабуть, поки постив.
Сучасній жінці дісталося. Вона з нічого повинна зробити щось, бо інакше піде купа грошей, якщо все купувати.

додано через 2 хвилини 20 секунд:

Підтримую автора цієї теми тим, що вона в розділі "Мистецтво".