Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Бомжі

Автор Повідомлення
Бомжі
Проблема бомжів в місті, коло нашого гастроному збираються бомжі, як наша влада дивиться на таке? Чому вона не приймає нічого по ліквідації цієї проблеми? Наприклад можна би було привозити з Київа з центру ім. Довженка лікаря нарколога, який би лічив таких людей, тож позор нашого міста, біля памятника Шевченку збираються такі люди, я не розумію що того ніхто бачить, що там є точка де женуть самогонку? І туристи які часом заїжжають в наше місто дивляиїться на таке. Я зрозумів так що державі вигідніше щоб люди пили і нічого не думали про своє майбутнє, я наприклад не хочу щоб то бачив мій син, який йде до школи.
Олег, в мене ідея. Давай починаючи з понеділка почнемо відстрілювати бомжів?
Бомжі-такі ж люди як і ми, і чесно, мені їх дуже шкода...
Ага з рогаток Альонка thе БЕСТ

Posted from a Nokia mobile phone
Ну хочаб тих що вще зовсiм бомжi добивати, рештi наливати, споювати i добивати, ногами. I Тарас \"кам\'яний\" буде задоволений

За що ж ти їх так? А якщо тебе ногами покоцати - тобі б це сподобалось?
Ви тут всі такі кумедні(в хорошому розумінні цього слова). Якщо я сказала, що завтра почну відстрілювати бомжів, то це не означає, що завтра біля пам"ятника Шевченку я появлюся з рушницею. Але, m@xxximus, дякую за підтримку.
m@xxximus, алкоголізм то є страшна хвороба , тому що від неї страждає не тільки та людина яка хворіє , але люди які її оточують і тут має йти пропоганда здорового способу життя в засобах масової інформації. люди мають знати де відкрилися нові фітнес -центри, а не рекламуватися горілка , лікарства і сигарети.
Зазвичай людиа говорить те, що насправді думає. Якщо ж людина говорить не те, що думає, то це не людина, а хтозна що. І якщо людина пропонує закоцати бомжів, хай навіть жартома, то швидше за все, що ця людина недолюблює їх.
П. С. Цитата в тему "За базар атветиш" - з кінофільму
Вкажіть хоч одну причину, по якій я маю захоплюватися бомжами???
Якщо я їх не долюблюю, то що мені повіситися чи що?
А ніхто і не просить тебе ними захоплюватись. Але поспівчувати їм варто, хоча б тому, що кожен може опинитись на їх місці. Думаєте ці люди стали бомжами, тому що зловживали водярою? Багато з цих людей почали пити, коли уже опинились на вулиці. В житті може трапитись що завгодно і від цього ніхто не застрахований
Альонка, може в тебе ще такої причини не має , але в мене росте син
яки на то все дивиться, на ті п"яні морди, сині і запухлі які сидять біля гастроному і підкисають, я буду старатися щоб про ту проблему взналичим більше начальників. А саме ліпше запхати їх в клітку і показувати дітям "От що з вами буде коли ви будете пити".
Праильно, я цілком з тобою згідна
Ви так говорите про бомжів ніби про якихось істот, це такі ж люди як і ми!!! І повірте, багато з них стали такими не з своєї вини, і як вже казав Мопс, від того ніхто не застрахований!!! А від тебе Олеже я взагалі в шоці, як це людей в клітку запхати??? А як з тобою не дай Бог таке трапится, ти б хотів щоб тебе виставляли як якусь потвору??? Цим людям просто дуже потрібна допомога... і ще одне... не будьте такими жорстокими... до слабших від себе...
Як це вони не слабші? Та в них навідь криші над головою немає! І не всі бомжі алкоголіки, якшо ти говориш про алкоголіків, то тобі треба в тему "Алкоголізм". І ще одне:шо нам бомжів також затовкувати, як і бродячих собак???
Я би не сказав що вони слабші, нас і якщо ми, суспільсво, буде до них так поблажливо ставитись, то ми просто будем потакати їхній слабкості, так якщо їх поставити на показ то ми тим самим збережем других людей від такого способу життя.
Олег, странні в тебе якісь методи виховання... Не можна людей, суспільство поділяти, не можна когось відокремлювити, а когось об"єднювати... Ти так вжив термін "суспільство" що мені аж неприємно... Бо я не хочу бути частинкою чогось такого, що проводить такий відбір "якщо ви слабші, не встигаєте за іншими, то ми просто вас роздавимо як жалюгідних комах"... Таких людей просто відштовхують, і навіть якби вони зхотіли поміняти свій стан, то їм би це навряд чи вдалося
Мля,mops, я в панiцi вiт твого захоплення бомжами (маеться на увазi пьянi, грязнi морди,i не важливо чи мають вони дах над головою) роботи щоб прожити, навiть знiмаючи квартиру в золочевi валом. I це ти вiдповiдай за \"базар\" Жалiеш?-поможи! А ти спроможний солодко 3.14здiти! Створи фонд порятунку алкоголiкiв, зарееструй \"hеlр %-)\" пiдшукуй роботу, вибий у влади грошей на лiкування, харчування примiщення, тощо... як що твоi слова спiвпадають з думками. Так це люди, АЛЕ вони самi винуватi у своiй \"хворобi\" i як що я (не дай Бог)колись \"захворiю\" я признаю що я кончений i не буду марити чиеюсь допомогою або спiвчуттям Як що дiйсно жалiете(всiм чатерам) щось робiть, а не витрачайте час на перепалки в i-net успiху вам.

Pangea якщо ти тах їх жалієш пропоную стати тобі засновником такого фонду, я ту справу підтримаю.
R
m@xxximus пише:
АЛЕ вони самi винуватi у своiй \"хворобi\"

Наведу кілька реальних історій
1. Про жінку, чоловік якої був військовим. Як ви знаєте, сім"ї військовослужбовців досить часто змінюють місце проживання. І живуть у квартирах, які надає їм держава. Так от, ця сім"ї уже вкотре переїхала на нове місце служби чоловіка і очікувала на квартиру (тимчасово жили у колег по-службі). І несподівано цей чоловік загинув. В російському законодавстві (історія відбувалась в Росії) сказано про сім"ї військовослужбовців а не про їхніх вдів. Квартиру уже не давали і жінка вимушена була йти жити на вулицю. Там і живе до цього часу(якщо не померла)
2. Молодий чоловік приїхав на заробітки до Москви. Пропрацював кілька місяців, але зарплату не давали - затримували, посилаючись на різноманітні проблеми. А одного чудового дня просто вигнали всіх робітників, так і не заплативши. Цього чоловіка, який пробував добитись чесно зароблених грошей, сильно побили і викинули на вулиці. Діло було зимою. Поки його знайшли було уже пізно - у нього були повністю відморожені ноги. І йому їх ампутували. Обидві. Повністю. Повертатись йому нікуди - родичі відмовились від нього. Його виписали з лікарні і йти йому нікуди і ні на чому - нема ніг. Російського громадянства у нього немає, тому будинок для інвалідів йому не світить. Єдина дорога - в перехід просити милостиню. В так добрих людей, як m@xxximus

П. С. Довідка для малограмотних: бомж - російська абревіатура БОМЖ - "без определенного места жительства", простіше кажучи, бездомна людина, людина, якій ніде жити.
Алкоголік - людина хвора на алкоголізм (алкогольну залежність)
Та шо тут скажеш? ХВОРЕ наше суспільство! Я шось ніде в рідній літературі до 19-го століття не зустрічав згадок про бомжів, як про багатокількісне суспільне явище. Так. Були сліпі бродячі кобзарі з хлопчиками-поводирями. Були чумаки. Були алкаші. Але навіть в самого останнього бухаря була якась гідність, якісь суспільні духовні усталини. Він міг усі свята по корчмах напиватись і по корчах відсипатись, але потім брався за голову і відновлював свій статус ЛЮДИНИ в суспільстві. А чому? Бо суспільство боролося за кожного свого члена, а усі прояви відхилень від єдиної моральної вісі вважались за збочення і їх старались (як би це зараз не називали жорстоким) придушувати в корні.
Я дуже сумніваюсь в правильності усіляких гуманних заходів щодо таких явищ як бомжівство, алкоголізм, наркоманія тошо. Їх прояви необхідно жорстоко карати, а молоде покоління повертати на шлях наших дідів-прадідів, що випробуваний тисячоліттями і не давав збоїв.
Олег, та я б з радістю, але розумієш я ще тільки вчусь... Тому на даний момент таким спонсором бути не можу... А от ти можеш!

AVB, само собою не знайшов... По-перше, тоді писали ідеалізуючи більшість оточуючого, реалізм виник пізніше. По-друге, це ж література, і вона проходила певну цензуру, досить таки жостку... письменникам, особливо українським, не дозволялось про таке писати... це не відповідало певним уявленням...
Ви знаєте, ви тут нагадуєте якихось нацистів... Якщо людині не пощастило, то що ж її за те розстрілювати чи що? Ви часом не політики, а?
Чому ви думаєте, що наші діди-прадіди, були такими вже ідеальними..."випробуваний тисячоліттями і не давав збоїв." - точно не давав? А чого ж ми зараз так поводимося як якісь вівці?
Не раджу робити такі висновки з художньої літератури, бо в людей загалом є така падлюча риса характеру, уж больно ми всі перебільшувати любимо, возвишати себе над іншими...
Нема чого повертати, бо в багатьох речах ми досі залишилися на тому ж самому місці... Правобережні як гризлися, так і гризуться з лівобережними... Топимо свої проблеми в алкоголі....

P.S. Не удаляйте мого посту, будь ласка
2 AVB
Раджу прочитати "Мертвецький великдень". Але тоді виходить, шо у всьому винні москалі і євреї...
Москалі і євреї - тут.(чи там?) в значенні російської влади і підприємці-євреї, які відкривали корчми, давали позики під небачені відсотки і злирали гроші з необізнаних селян.
Мопс, а шо за книжка? Я не читала
Оффтоп. Автор - Квітка-Основ"яненко. Оповідання про мужика-алкоголіка, який з будуна, прийшовши в церкву, застав там одних мерців, які святкували свій мертвецький великдень.
Ого... клас... я таке люблю...
До теми:
А шо саме вас дратує в бо... бездомних?
В бомжах нiчого не дратуе.(я доречi також бомж, я не рахую квартиру батькiв своею,(поки що, а на свою ще не заробив i не впевнений зароблю чи) але я не топлю проблеми в алкоголi,(бухаю тiльки коли мае бути двiж я ПРАЦЮЮ! I за то щоб мати над головою дах плачу 350 амереканських денег. А любий бомж, як що звiсно не буде бухати в Киiвi може заробляти 20-25$ в день +житлом забеспечують. А перспектива е завжди i всюди! Впав-пiднiмись! Не вмiеш головою працювати, працюй руками. И нех... пиз... що держава нас ображае i. т. п. Тiльки ми творцi свого щастя. (безумовно когось воно(щастя) обрала ще з народження але не заздри, а то мiсце тобi в парку Шевченка поряд з \"друзями лавочок\"

Класно сказано. Але мене всеж-таки дратує картина "Свиня під лавкою"
Тут тема починалася з того щоб влада наша оргазовувала притулки для таких людей , і лікування, а також щоб виділялися кошти на пропоганду здорового способу життя, а симпатизувати їм я не маю ніякого бажання. lenhen ти пишеш в своєму пості про них як про котиків, або песиків. що їх потрібно жаліти, я наприклад знаю людей яким в житті не було дано здоров"я і вони свою наполегливість і розумом добилися в житті того що могли добитися люди які мали розум, руки, і здоров"я, а просто не шанували то що їм дав БОГ. Саме головне сила духу в людини.
Я цілком згідна з Олегом. Адже більшості бомжів просто впадло піднятися з брудної лавочки, причепуритися(хоть якось), і спробувати ЗАРОБИТИ на своє існування.
Олег пише:
lenhen ти пишеш в своєму пості про них як про котиків, або песиків. що їх потрібно жаліти

І зовсім це не так... їм потрібно допомогти знов стати нормальними людьми... і взагалі... до чого ти тут приплітаєш котиків-песиків???
А чому бомжам впадло?
<АVВ цього року нiчого мiняти НЕ МОЖНА! \"свиня пiд лавочкою\"-це актуально! рiк свинi таки...
може iх на рожевий пофарбувати
а Ви mорs, зберайте кошти на притулок, маете рiк! Як що дiйсно щось органiзуеш... На 2008рiк вношу 100$(як що фонд буде \"прозорий\" це НЕ ПУСТI СЛОВА! можу лешити координати (добродii приеднуйтесь)

Ні захоплюватися , ні карати! Як сказано в Євангелії " це брати наші менші".
А владі треба побудувати притулок , хоча б на зимовий час!
Я заню одного з них, ЛЮБЧИК! Самий кумедний такий, шо в шапці ходе смішній, в жіночій дубльонці, і хусткою перемотуєця! от шо шо але в них ше вчитися треба, він старрий 65 років, заробляє тим що по барах, магазинах, закладах, та всюди ВІН ВИНОСЕ СМІТТЯ! за те шо датуть, хто 2 рублі а хото бутерброд, шмотки і т. д. БАРТЕР почті! ну так от, ми сиділи вечір, тепло, пиво, анегдоти, підійшов він, з пивом тоже(виносив з казанової сміття, йому ЗЛИВНЕ(з пінки те шо лишається) пиво дали) ВІН ДОПИВШИ ПИВО ВИНІС БУТИЛКУ ДО СМІТНИКА ШО ЗА 30 м був віднас! ВІН КУЛЬТУРНА ЛЮДИНА! короче я не розумію за шо так світ з ним обійшовся...
Ви не повірите але він розказував що його грабують на вулиці (здебільшого пяна наволоч) та ще багато чого, але це не варто продовжувати! лишні запитання....
В нас також бомжиків хватає, один є з вищою освітою , але лінь-матушка... Якщо вони самі собі допомагати непочнуть "влада" їм навряд допоможе.
ага а зежене ще більше в яму
попробуйте сами три дня побыть бомжем, тогда выдайте свои впечатления, а так просто - это воздух. кто смелый????
missT пише:
попробуйте сами три дня побыть бомжем

а на куя? я шо бальной? Не обов"язково гімно пробувати на язик шоб знати шо це гімно
знаю точно, что среди этих как ты называешь бомжей - есть умнее тебя (я это знаю ТОЧНО). И очень сожалею, что ты такой злой. у тебя, что проблемы???
missT пише:
этих как ты называешь бомжей

Єслі ета ка мне-то етава слова я не употреблял. Вниматєльнєй, пжалста
missT пише:
есть умнее тебя

Нє спорю. Навєрноє. Я точно нє знаю, но и умнєє Вас тожи навєрноє
missT пише:
И очень сожалею,

missT пише:
что ты такой злой

Єсли дєйствитєльно искриннє сожилєєшь-то я рад. Падружимся. Ибо я нє злой совсем. Да і праблєм асобіх нет. Так, как у всєх. Праблємкі
А вот бамжєй(ну шош падєлать, біз етава слова всьо равно нє абайтісь)мені не шкода. От не шкода і фсьо
ТРУДНО ЧИТАТЬ ТВОЙ СЛОГ. если нормально- то можно и дружить, семьями . А бомжам - если есть возможность - всегда стараюсь помочь (но не бутылкой- это инфо- для тебя). Ведь от сумы и от ... Дальше ты помнишь?
Фільм про них замутіть. Документальний.
Місця для зйомки вказані вище.. Інтервью з чиновниками.. Саундтрек з Сектора Газа..
Якшо фільм получиться цікавий - трансляція на обласному каналі (може якусь копійку на тому піднімете, яку можна пустити на з/п "головним героям", якшо буде невпадло)
А ви думаєте, шо так званим бомжам так погано, так зле, що вони страждають і щоденно гостро відчувають те, що вони бомжі? Зрозуміло, шо такі є. Але є й такі, що їм ПО БАРАБАНУ, і думаю, що більшості. Знаю одну мадам, якій плювати на те, як вона виглядає, ходить собі на рибу, по гриби-ягоди, продає і ... ну, морозиво їсть , а на тих, хто співчутливо на неї поглядає їй якось ну ващщє... Ті люди були, є і будуть. Одиниць лише можна так сказати можна "на путь истинный" направити. Бо вони того не хочуть от і все. Не бачуть потреби, бо вже давно звикли так жити, їм то нормально.