Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Алкоголь

Як ви вживаєте спиртні напої?
Регулярно. (в будь-який день) 20%   9
Розмірено. (кожні свята) 26%   12
Рідко. (пару разів на рік) 42%   19
Ніяк. (хіба що в ліках) 11%   5
Всього голосів: 45
Автор Повідомлення
Алкоголь
Як ви ставитесь до вживання спиртних напоїв? Чи вбачаєте ви залежність проблеми алкоголізму серед населення від певної політики держави в цій галузі? Ваші пропозиції як індивідуального характеру, так і загальнопроблематичного.
До алкоголізму ставлюсь негативно. Був колись у мене сусід-любитель"зеленого змія", видовище жалюгідне. От би поставили високі ціни на спиртні напої, тоді може б так не пили...
А чи варто взагалі вживати алкоголь? Невже без етилового спирту людина не може добре повеселитись чи взагалі провести свята? Чи ми уже і не здатні радіти без "газу"?
Я колись пив , признаюся чесно. Зараз про то жалію що пив. І взагалі горілку придумали для розумних людей, якщо не маєш розуму то краще не пити, я знаю людей які покинули пити і практично вернулися з того пекла і зараз зробили карєру. Когось перебороти можна , а самого себе дуже важко , якщо ти переборов самого себе тоді ти сильна людина.
Ну шо тут скажеш? добре шо зміг зупинитися... не кожен перемагає цю страшну хворобу...
Дуже сильно мене лякає дана ситуація, яка склалася у сучасному світі, де алкоголем бавляться підлітки... Невже "набухатися" - це дійсно так круто???
lenhen пише:
До алкоголізму ставлюсь негативно. Був колись у мене сусід-любитель"зеленого змія", видовище жалюгідне. От би поставили високі ціни на спиртні напої, тоді може б так не пили...

Як на мою думку, то подорожчання алкоголю - кількості випитого не
зменшить...
Але в "любителів" з"явиться новий клопіт - де взяти гроші?
Працювати ж краще не почнуть...
Хоча???? може й справді, когось ціна зупинить.
А як не зупинить, то хоча б "пригальмує"
Підвищення цін нічого не дасть. Просто збільшиться обсяг підпільного виробництва горівки і все. Як пили, так і будуть пити.
Khrystik пише:
Невже "набухатися" - це дійсно так круто

Чесно кажучи -так. Коли я був підлітком, алкоголь був для мене синонімом дорослості. Той стан, який настава після вживання "3 по 100" був настільки незвичним і цікавим! Інколи ми пили навіть "з горла" десь за школою, дебоширили, а на слідуючий ранок мучились від похмілля, але з гордістю згадували про свої п"яні витівки.
Тепер пити стало мені зовсім не цікаво - тому і не п"ю.
Все таки мені не дано цього зрозуміти... А уявіть собі вираз обличчя батьків, коли такий "подаруночок" приходить додому, або коли його приводять...
Просто не всі підряд можуть захоплюватись доступними нашим громадянам розвагами. Звичайно, що це круто прокататись на справжніх американських гірках, стрибнути з вежі на резинці, полазити скелями, попірнати з аквалангом, поганяти на мотоциках. Але нажаль це усе пересічній людині важкодоступно. І тому залишається шукати крутизни в буханні. І велике щастя тих, хто оминув або позбавився цього, на відміну від решти, яка закінчує згниванням заживо чи взагалі під лавкою біля Шевченка.
Я рахую що випити можна, тавіть іноді і треба(у маленькій дозі і то корисно). Тому що навіть ліки у надмірній дозі шкідливі. Все потрібно робити і вживати в міру.
Дивлюсь на голосування (станом на 25.12.2006) і серце радіє як в нас ставляться до алкоголю.
"Свята наближаються, свята наближаються..." Зажди, Кока-коло!
AVB пише:

Та ні, вже ліпше пиво
lenhen пише:
Для чого на Ураїні високі ціни на спиртні напої? Для того щоб людина більше думала. а ВОНИ більше клали??
Олег пише:
а ВОНИ більше клали??

Хто Вони??? І шо клали???
Мабуть малось на увазі класти до кишені. А тепер про алкоголь. Один, уже досить вагомий, аргумент проти алкоголю - спирт вбиває клітини головного мозку. Це знають усі. Стан сп"яніння - це якраз той момент, коли дохнуть мозкові клітини, наші мізки! А будун - це коли ці вже дохлі клітини вимиваються з мозку (сушняк і головний біль) і виводяться разом з сечею. Так що знайте - після п"янки ви зливаєте в унітаз власні мізки. А думати то чимось треба?
А для чого після того вже думати?
Мені наприклад треба сесію здавати, ну там, диплом... І ще дещо... Де алкоголь взагалі протипоканий, у будь-яких дозах.
mops
мушу трошка не погодитись, нарахунок \"випорожнення мiзками\" занадто брутально ти все описав Бiльшiсть \"фiльософiв\", мислителiв \"чорнi\" пиякi (чи то вони спецiально вбивали тi клiтини, бо розум тиснув iм на череп) хто пам\'ятае шкiльну программу свiт. лiтератури? Омар Хаям. Я в школу пренiс цiлий збiрник-вигнали з уроку. 70%про \"iстину в винi\"
Але ж звичайно алкоголь це не дуже добре. А ще ГIРШЕ КЛЕЙ, ТРАВА \"КОЛЕСА\" на жаль це майже нереально перебороти Молодь вже не зпинити, давайте почнем з виховання своiх дiтей.

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
давайте почнем з виховання своiх дiтей.
Цілком вірно! От і треба надавати дітям в приклад таке ставлення до алкоголю, як у Мопса.
m@xxximus пише:
занадто брутально ти все описав

Не брутально, а фізіологічно точно. Будь-який медик це підтвердить
m@xxximus пише:
ле ж звичайно алкоголь це не дуже добре. А ще ГIРШЕ КЛЕЙ, ТРАВА \"КОЛЕСА\"

Звичайно гірше, а ше гірше кокаін, героін і т. д. А тепер давайте пригадаємо, скільки ми пам"ятаєм смертей знайомих (і не дуже) людей, так чи інакше пов"язані з алкоголем. Думаю, майже кожен може пригадати якогось вуйка/ свата/ брата/ сусіда і т. д. який помер через свою пристрасть до алкоголю. А скільки ви знаєте смертей від героїну?
Ми просто живем в маленькому мiстечку. Богу дякувати ще не дойшло в такiй кiлькостi. Ви мало знаете наркоманiв

Да наріків в Золочеві майже нема і це вже радує
!? це точно золочiвський(львiвськоi обл.) форум!? Звичайно у Львовi Киiвi i. т. п. великих мiстах iх бiльше...

А я на новий рік, як і обіцяв, не випив ні грама спиртного! І, не зважаючи на це, класно провів новорічну ніч! Ага!!!
mops
А я також нічого не пила. Коли всі пили шампанське я жувала мандаринку...
Ну я можна сказати теж майже нічого не пив, тільки шампану в 12 годині і все
А я i пив i мандарини жував,i олiвье тазiк з\'iв.I виступ Ющека на вiдео записав,i салют. Потiм знов салют, потiм пив, пив iв, танцював, имшьрмфш , мшьрьш , ьмф??
... а сьогоднi проснувся як би не бо-бо голова, то я i не жалiю а попереду аж 3днi свят ОБIЦЯЮ НЕ ПИТИ БАГАТО.

Ха, то я виявляєтья напився порівняно з вами
Рівно о 00:00 "випив" близько 25 грам доброго вина
Я би так сказав:Якщо вмієш веселетися, можна обійтися і без алкоголю, а також про вирішення справ за допомогою того напою, все можна вирішувати без нього.
Я чесно приблизно раз у два місяці купую пляшку джину ( справжнього), і на протязі тижня випиваю. Дуже сильно мені подобається смак цього напою.
Курить вредно, пить противно, а умирать здоровым жалко!
massimo пише:
джину ( справжнього)
пробував, уважаю!

додано через 2 хвилини 2 секунди:

ОЙ!!! Перепрошую! Тема не про те...

Ага! Крапля джина вбиває дорослого аладіна! Коротше кажучи, не стій під стрілою!
AVB пише:
Чи вбачаєте ви залежність проблеми алкоголізму серед населення від певної політики держави в цій галузі? Ваші пропозиції як індивідуального характеру, так і загальнопроблематичного.

Тут напрошується стара приказка про собачок, тіпа хто не схоче, а хто не скоче...
lenhen пише:
До алкоголізму ставлюсь негативно.

Згоден на 256%!

Все залежить від самоконтролю і жадності людини. Одні можуть сьогодні добре випити, а завтра як ні в чому не бувало спокійно себе почувати без бодунів, сушняків і тяги до похмілля і продовження бенкету.

Але "піти в запой", "випити" і "посмакувати" це зовсім різні речі.

Люблю пити пива (різні), вино, горілку, коньячок. Зараз "підсів" на лікери. Їх навіть гріх закусувати - хочеться подовше посмакувати. Як для мене, то запою не існує. Це може бути максимум "легке відчуття в голові" і то залежно від випитого і від дози. Всі бодуни залишилися на Україні. Від оригінального продукту бодуну НЕ БУВАЄ. А в магазинах Золочева "продукти" всі ніби з одного крану розлиті. А брати на бусах вітчизняяний продукт - я не ворог своєму здоров'ю. За 5-6 євро (ціна півлітровоі пляшки горілки) в звичайному магазині можна купити MARTINI, або ту ж саму SAMBUKA.

Ще вважаю, що вино в помірних дозах кожен день - це природній стимулятор організму і "тренер" сердечно-судинної системи. Гляньте на Тібетськіх монахів - он де їхній секрет довголіття.

Саме головне не бути захланним, знати міру і мати добрий "тормоз", щоб вчасно спинитися.

m@xxximus пише:
А ще ГIРШЕ КЛЕЙ, ТРАВА \"КОЛЕСА\"

Теж згоден.

m@xxximus пише:
Бiльшiсть \"фiльософiв\", мислителiв \"чорнi\" пиякi

Думаю, що алкоголь допомагав їм відійти від буденних проблем і клопотів і більше зконцентруватися з вільними думками, помислити...

mops пише:
Мені наприклад треба сесію здавати, ну там, диплом...

У-у-у! Про шо ти говориш! Де ти бачив студента без п'янок? То хіба або хворі, або... А хто буде екзамени-курсаки мочити? І той самий диплом? Ти знаєш, що комп'ютер без пива не працює?

AVB пише:

А цю хімію хай п'є сам виробник, а я подивлюся... Її можна використовувати замість розчинника для нітрофарб. Nitro,без обід

додано через 42 хвилини 48 секунд:

Алкоголь

vj.Aver пише:
можна сказати теж майже нічого не пив, тільки шампану в 12 годині

А ми ще і пса шампанським напоїли і знімали відео про п'яного пса... Кумедно так...

Головне не намішати все на купу і голова не буде бо-бо.

Прикол з життя про бурне зустрічання нового року:
Один мій знайомий, який до цього випадку не світився у всякого роду п'янках, вирішив зустрічати новий рік в себе на квартирі з компанією друзів. Ну, там, одівся св'ятково, зачіска, всі діла... Ну а коли зайшли вночі його провідати-поздоровити, то він вже настільки нахилявся, що був повний труп-холодець, "невиносимий" бо важить добряче. То так і залишився досипати на підлозі. А всі продовжували св'яткувати далі. А на другий день ходив по місті з помятими "залишками" обличчя і страшнючим бодуном - Чорним Душогубом. В аптеці питався "що в вас є від перепою?" і ше пробило його на тюльку: "Хочу тюльки бочкової". Думаю, цей новий рік йому запам'ятався...
а чого немає пункту " коли захочеш просто так"?
ВСЬО МОЕ ТЕРПIННЯ ЗАКIНЧИЛОСЬ!
аdmin невже важко зробити годинник. I взагалi бiльш приближено до 3w версii. Я В СЕБЕ НЕ БАЧУ НIЯКИХ ПУНКТIВ ДО ГОЛОСУВАННЯ! А ЩЕ Й В ТАКИЙ ТЕМI!

Спиртні напої взагалі не можу пити, люблю BURN. Інколи(дуже-дуже рідко)можу випити Мартіні або Шеріданс.
EMMIE пише:
люблю BURN

Після додавання дещиці спирту плавно переходить в BUMM
tymofiyПеревіряти не буду
EMMIE А дарма... Так сказать, Рижський бальзам
tymofiy
Добре що ти після цього живий залишився
А ше є така штука - Златогорські бальзами. Дуже помічна і безбадунна
А я і зараз п'ю вино і ніякого тут алкоголізму і залежгості не бачу.
massacra пише:
А я і зараз п'ю вино і ніякого тут алкоголізму і залежгості не бачу.

А от пертусина зависимости у тебя нет? Помню, один раз упился вином (пришлось выпить по 2,5-3 литра на человека...) Грели, бодяжили... Бодун хуже чем от смаги...

men! who's your daddy?
А ше є така штука, як вино-гребучка..... "Альмінська долина" - ціна шось там вроді біля 5-6 грн.....
Муха V Далі пише:
Помню, один раз упился вином

Не знаю, може ти пив 666 або долину смерті...
Альонка пише:
А ше є така штука, як вино-гребучка..... "Альмінська долина"

... "Вишневий Садок" з тої ж опери. Дешево і моцно - для школярів...
А ще була " зося " - "Золота осінь " 2.46 коштувала як сьогодні пам"ятаю