Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Алкоголь

Як ви вживаєте спиртні напої?
Регулярно. (в будь-який день) 20%   9
Розмірено. (кожні свята) 26%   12
Рідко. (пару разів на рік) 42%   19
Ніяк. (хіба що в ліках) 11%   5
Всього голосів: 45
Автор Повідомлення
Нема просто чим більше занятися. Розваг ніяких в Золочеві. Все зупинено. Криза! Зате пропаганда алкоголю і відповідного способу життя процвітає. Замість того, щоб піти в парк побігати, покататись на ровері, роліках, поплавати в басейні, на каяках, полазити горами, на рибалку...... з дитинства людина наполегливо тупіє без книжок за комп'ютерними іграми, а подорослішає, то втрачає інтерес до всього цікавого, шо відбувається в житті довкола. Шкода
Чому тут люди так поголовно не п'ють? Бо нема коли!!!

Та ше й спиртне продається тільки в спеціалізованих мережах, а не в кожному кіоску. В барах строго по віку і в певний проміжок дня, а не цілодобово. Так шо зпитися тут таки проблематично
Випивка як спосіб відчути себе дорослим?! Щонайменше-смішно. Було б бажання, зайнятись завжди можна знайти чим. Але випиває не тільки молодь, як кажуть, моди під впливом, не усвідомомлюючи наслідків: моральних, психологогічних, фізіологічних і т. п. Коли людин зріла, випиває, ніби шукає можливість заховатись від життєвих проблем, а не вирішувати їх. Як можна допогти їй?
ну як... по-перше, моральна підтримка. Якшо не помагає - допомога лікарів, які по тому спеціалізуються.
Випивка серед молодих людей ще э певна дань моді. топто пити це модно, круто.
не так модно, як круто. Знаю по своїх знайомих (Господу слава, шо не по собі), п"ють через те, шо хочуть сподобатися своїм одноліткам. От типу "Дивіться всі, я от такий (така) моднявий (моднява), п"ю і нічо мені не робиться". Хоча не робиться до пори до часу, бо з часом назбирується ціла "палітра ассорті" - хвора печінка, хворий шлунок, підшлункова і так далі. Короче кажучи - мрак.
Якщо в міру, то чому б і не випити? Добра горілка , пиво і добра закуска. А тих , хто придумав різні там "тоніки", то довгою чергою з автомата Калашникова!
roma, всі ці "джин тоніки" вони газовані, тому від них скорше п"янієш, тобто за меншим градусом більший результат сп"яніння. от і весь фокус.
Круто бути п"яним?! втративши при цьому, як кажуть, божий вигляд. Скоріше це незрілість- психологчна, моральна. Яка ж вже тут крутизна?
LUBA995

Я ж не написала від себе, що пити це ркуто. Просто дітлахи так вважають... п"ють, не задумуючись про наслідки, чим дуже сильно собі шкодять.
roma, гадаю, якщо хочеш по справжньому бачити красу цього світу і насолоджуватися, то починаєш задумуватися "а чому б і НЕ випити!" Навіщо людині пити?
Альонка, напевно, дуже особисто сприймаю цю тему. Допомогти дорогій людині не можу.
мені здається як ти трохи вип’єш і знаєш коли зупинитись, то все норм і буде, просто не робити з того таку проблему. от і все
Не йметься віри, що людина випиває, знає коли зупинитись, але ... не може зупинитись. Тоді як?