Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Паління

Ви палите (тютюн, травку, тощо) ?
Так. Регулярно. 30%   9
Деколи. Тимчасово. 10%   3
Ні. 60%   18
Всього голосів: 30
Автор Повідомлення
Паління
Як ви ставитесь до паління тютюнових виробів? Чи хотіли би позбавитись цього? Чи повинна держава акцизувати продаж тютюнових виробів і лімітувати по віковій категорії?
Я думую що ліпше щось смачного зїсти на ті гроші чим палити.
Олег пише:
Я думую що ліпше щось смачного зїсти на ті гроші чим палити.

Я теж так думаю, і на зекономлені гроші купую солодощі в величезних кількостях
ставлюсь негативно -і справді краще на зекономлені гроші купити шось солоденьке, чим тою гидотою вкорочувати собі вік. Ну яке задоволення курці отримують від тих смардючих папірос???
Ну а тепер признаємось - чи хтось палить тут, чи може, палив? Особисто я палив 2 роки, а потім мені вдалось покинути вживати нікотин. Найважче було відвикнути від паління не фізично, а психологічно. Фізично я відвик за кілька днів, а психологічно я відвикав ще кілька місяців.
А я, наприклад, не палю, бо занадто вже себе люблю, щоб самій же себе гробити...
І я ні, до свого здоров"я відношусь дуже прискіпливо, та й погодьтеся, дівчина з папіросою виглядає вульгарно...
Ми всі знаємо гарний вислів:"Курить вредно, пить противно, а умирать здоровым - жалко". Але я вас прошу, не вірте тій людині, яка таке каже.
Я би з радістю кинув, але не знайшов ше такого стимулу, який би мене спонукав відмовитися від сигарети
Стимул... самий кращий стимул, це здоров"я, пропоную почитати всякі статейки про шкоду куріння, може тобі і перехочется...
Здоров"я... Об"ясніть мені шо то таке і чи можна в наш час бути здоровим, навіть якщо не куриш і не п"єш? Я не курю, і поки що не пробувала, але то зовсім не через здоров"я... Багато знайомих курять, всі вони досить різного віку... Моя подруга колись курила, але кинула... Вона деколи так фанатично про то згадує, що я її перебиваю, і кажу, якщо вона так хоче курити то нехай вже піде купить сигарети і покурить, бо я того вже просто не можу слухати... А вона відкараскується, шо їй зовсім не хочеться курити... Страшно подумати шо буде як вона попаде в гуртожиток... Я пасивнай курець, всі навколо курять і я дихаю тою гадостю...
От що я скажу... Хочете куріть! Не хочете, не куріть! Але ніколи не силуйте себе робити щось проти своєї волі...
Шкода що в сні не можливо курити..........
Ну, чому ж? Можливо. Просто на ранок можна прокинутись догораючим поліном серед згарища власної хати!
а ЯКИЙ СЕНС КИДАТИ ПАЛИТИ?
а ЯКИЙ СЕНС КИДАТИ ПАЛИТИ? сЕРЕД МОЇХ ЗНАЙОМИХ 90% КУРЯТЬ, ТОБТО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИПАДКУ Я ОТРУЮЮСЬ ЦИГАРКОВИМ ДИМОМ
Ти тож пасивний курець....
2 muller2006
Сенс навіть дуже є - не треба буде тратити гроші на власні дзигарки.
Дуже гарна книжка про паління http://lib.aldebaran.ru/author/karr_allen/karr_allen_legkii_sposob_brosit_kurit/
Автор не лякає курців раком і ампутаціями - вон і самі це все знають. Він просто пояснює - куріння вам не дає НІЧОГО! Тому кинувши курити, ви не втрачаєте НІЧОГО!

П. С. Тема була розділена, тут продовжуємо говорити про паління, там - про морги і смерть
Курю. Багато. Хочу кинути. Якщо в когось є реальні пропозиції як, то пишіть будь-ласка. Тільки без цих приколів типу (цукерки хавай) і т. д.
А ти впевнений, що хочеш? Мені збоку це якось видається інакше...
AVB пише:
А ти впевнений, що хочеш? Мені збоку це якось видається інакше...

Ні ну задавав би я такі питання, якби не хотів???
В имене просто сили волі мало. Мені б так таблеточку випив і все до кінця життя курити не тягне
У тебе просто немає мотивації. Ти, як і всі люди знаєш, шо курити шкідливо і теоретично хотів би кинути. А приктично ти ше не дуже хочеш кидати, бо думаєш, шо треба буде страждати без димової "соски" соски в зубах.
У такому випажку можна трошки і постраждати. Адже, усе майбутнє життя буде кращим, якщо ти кинеш курити
будете палити, будете хворіти
Хворіти можна і без смаління, хоча з ним певно-таки частіше
Так! Палії, курці, смалії і тютюнники! Даю установку:

прикольно придумав
Да придумав прикольно, та чи дієво???
мене від курінн
Можна і більш дієвий вплив. Зосередьтесь тут:
http://abandura.ho.com.ua/Stuff/sapfile.exe
Тільки очі напрягаються, подивився 5 хв, пішов перекурив і далі дивився. Ефект - сам бачиш не втішний.
Ну незнаю що порадити... може все-таки цукерки допоможуть... хоча це навряд
Перепрошую. . Я не додав інструкцію! Це ж використовується для зосередження на цілі і закарбуванні її в свідомості. А ти дивився і в цей час прагнув піти перекурити!!! Всьо! Капець! Тебе вже ніхто не відкодує....!
ну дякую за магічний код, тепер ше і хакера якогось треба шукати, щоб розкодував
vj.Aver пише:
тепер ше і хакера якогось треба шукати, щоб розкодував

Бери пачку сигарет і бутиль водки - розкодую
andry пише:
Я теж так думаю, і на зекономлені гроші купую солодощі в величезних кількостях
lenhen громадський діячРепутація: 6Дата прописки: 17.09.06Повідомлень: 515
субота, 16 грудня 2006 19:51

ох і накупиш ти ВЕЛЕЧЕЗНУ аж на 4 грн МАКСИМУМ
А шо, 4 гривні в день - це не великі гроші??? Хай навіть не чотири, а 3.50 наприклад. В місяць тоді виходить понад сто гривень, а в рік - 1277 гривень! 15 відсодків від зарплати йде на знищення власного здоров"я!
Не курю і вам не раджу!
Ненавиджу сигарети...
А ще більше не можу дивитись, коли дівчина курить...
Погоджуюсь. Дівчині що-небудь в писку не пасує! А хлопові взагалі будь-що! Яке збочення!...
Сам курю, але як дівчина курить ьо мені дуже не подобається
НАРОД, А ВИ ЗАМІТИЛИ, ЩО ЗАРАЗ ПРАКТИЧНО КОЖНА ТРЕТЯ ДІВЧИНА ПАЛИТЬ!!!!!!!!!! ДУЖЕ ПРИКРО
BEAUTY пише:
ПРАКТИЧНО КОЖНА ТРЕТЯ

а теоретично кожна друга
Ну, згідно нашого голосування, то кожен другий дописувач палить. А дівчат серед дописувачів дещо менше. Тому серед форумчан це ніяк не кожна друга, і не третя, і навіть не четверта!
Якщо дівчата думають що курити то круто то їм сюда: http://www.bidla.net/content/defki/011.jpg

додано через 1 хвилину 47 секунд:

AVB пише:
Ну, згідно нашого голосування, то кожен другий дописувач палить. А дівчат серед дописувачів дещо менше. Тому серед форумчан це ніяк не кожна друга, і не третя, і навіть не четверта!

Обговорюється не куріння форумчан а взагалі
Дійсно круто
http://www.bidla.net/content/pacani/109.jpg

Ну і не всі пацани виглядають круто з папіроскою
Курити щоб бути крутим?? Примітивно...
Ну, а якшо нема чим шось краще придумати? Всеж-таки, правду кажут, шо тре дорослих слухатисі!
Кажуть-кажуть, а самі-то не слухали в дитинстві...
Та бо вони тоді ше не були дорослими. А гімнярами малими. Якби були розумними, то надавали би собі позавуха!