Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Паління

Ви палите (тютюн, травку, тощо) ?
Так. Регулярно. 30%   9
Деколи. Тимчасово. 10%   3
Ні. 60%   18
Всього голосів: 30
Автор Повідомлення
закрутив...

додано через 2 хвилини 35 секунд:

На то воно і дитинство щоб бути малими, не слухати батьків? та то так є... Що тобі забороняють, ти мусиш то робити, тому, що людині завжди мало того, що у неї є...
Забороняють курити - вони пробують! Але дійти шо то погано людина повинна сама!
Ну так! От якби я зараз дорослий був би тоді малий, шо цигарками бавився, то точно собі вуха добряче на-мняяяввввууу!!! Але я є зараз, а тоді не був, бо був малий та дурний, бо ше час не прийшов порозумнішати, а тепер вже пізно по вухах давати, але нічо страшного...
Коротше! Паління з часом б'є по вухах!!!
Якшо людина сама не дійде до того, шо то погане діло, то ніхто повір не зарадить тим курильщикам ...
Власне бувають випадки, коли тре попалити, подовбити, тощою Життє наше таке.
Пане tymofiy, а як ви СТАВИТЕСЯ до паління і чи вважаєте це проблемою?
В мене цієї проблеми немає. Ставлюсь: Читайте мою попередню думку.
tymofiy пише:
Власне бувають випадки, коли тре попалити, подовбити, тощо. Життє наше таке.

Проблема починається, коли формується тяжка залежність. Власне все залежить від психіки окремо взятої людини.
Проблема ось де: серйозна частина неповнолітнього населення палить (з залежністю), серйозна частина з них довбить(з залежністю). БЕРЕЖІТЬ ДІТЕЙ!!!
А ти забув, як ми сі тою травкою пригощалисі? Ех, забула куруова, як тилєм була!

Я повністю згоден з попередньою думкою.
В "Арії" є такі слова в пісні: ... кто слаб душою спешит туда, не в силах себя побороть... Хоч пісня зовсім і не про паління, але... факт.

Є класний мульт про наслідки куріння http://www.antimult.ru/antimults/antitoons/001smokekills/antimult011-smokekills.exe.zip
Рекомендую глянути всім курцям. (і не курцям теж)
не курила ніколи і не курю.
До речі, бачила легені курця на виставці Тіла(всі експонати справжні), мене просто шокувало те, які вони страшні. Біля експонату стояла урна, де бажаючі кинути курити викидали пачки з сигаретами... пачок було багато
lenhen, то що викидали пачки аж ніяк не означає що кидали курити... напевно через пів годину-годину всі забули що бачили, і знов за своє...
Nitro:може і так... тільки так не хочецця в це вірити...
>st.fеrgi
i я не курю, не курив,i не буду курити!
мiй тобi рiспект та уважуха!

Posted from a Nokia mobile phone
lenhen, а там для порівняння поруч були легені здорової людини? Може вони теж мають жахливий вигляд в банці зі спиртом.
>АVВ

AVB пише:
а там для порівняння поруч були легені здорової людини?

Були. А експонати були не в банках з спиртом, а муміфіковані. Хоч легені здорової людини самі по собі не надто приємне видовище, то легені курця взагалі страшні, чорні і начеб-то більші якісь
Звичайно бiльше,-людина пихтить, легенi розвиваються

Ну всьо... завтра кидаю курити.

Тільки треба якийсь рецепт, а то не перший раз кидаю...
Я в цій темі давав посилання на дуже толкову книжку. Варто прочитати хоча б першу сторінку. Але звичайно простіше зовсім не читати...
massacra пише:
А ти забув, як ми сі тою травкою пригощалисі? Ех, забула куруова, як тилєм була!

Я власне не проти, хоча все під настрій. Не в тім річ...
Питання стоїть так: Подія залежить від настрою, чи настрій залежить від події???
Куріння кальяну останніми роками знов набуло значного поширення. Цей феномен пояснюється переконанням, що кальян менш шкідливий для здоров'я ніж сигарети. Завдяки цій помилці безліч арабських і європейських підлітків стають прихильниками кальяну.

Наргіле і кальян практикуються на Середньому Сході протягом 400 років. Не дивлячись на те, що тютюн, який палять в кальяні, не піддається стандартизації, загалом вміст нікотину, окислу вуглецю, смол і важких металів в ньому значно більше, ніж в сигаретних сортах. Так, зміст нікотину складає відповідно 2-4% проти 1-3% в сигаретах, а концентрація окислу вуглецю складає від 0.34 до 1.40% для наргіле (проти 0.41% в сигаретному димі). Тому курці кальяну споживають великі кількості токсинів, оскільки зволожений тютюновий дим вдихають глибше, а процес куріння може продовжуватися декілька годин.
У організмі у любителів кальяну вищі концентрації карбоксигемоглобіна, нікотину, котініна, миш'яку, хрому і свинцю. Наслідки куріння кальяну і сигарет - аналогічні: рак легенів і інші онкологічні захворювання, порушення функції легенів, коронарна хвороба серця, низька вага потомства при народженні, тютюнова залежність. Подружні пари, що палять кальян, частіше страждають від безплідності, а також кальян сприяє розповсюдженню інфекцій, таких як Helicobacter pylori, легеневої аспергиллез, респіраторні віруси і навіть ВІЛ.

На думку багатьох учених, "кальянокурителі" надалі починають палити сигарети або переходять на прийом психотропних препаратів.
Чого не кидаєте?
Чого не кидаєте?
>>>Такі легені в курця зі стажем.
А я і не починала!
Так почему же все-таки начинают курить девочки? Социологи задали этот вопрос большому числу из них.
Отвечая анонимно, 60 процентов девочек написали: "Это красиво, это модно!" Остальные 40 процентов, словно сговорившись, ответили так: "Курю, потому что хочу нравиться мальчикам".

Интересно, а что же думают мальчики о курящих девочках? Было опрошено 256 мальчиков.
На первый вопрос: "В твоей компании девочки курят. Как ты к этому относишься?" - они ответили: "положительно" - 4,3 процента, "безразлично" - 54,3 процента, "отрицательно" - 41,6 процента.
Другими словами, почти 60 процентов старшеклассников не высказали отрицательного отношения к курению девочек.

На второй вопрос: "Девушка, с которой ты дружишь, курит. Как ты к этому относишься?" - юноши ответили так: "положительно" - 1 процент, "отрицательно" - 84 процента, "мне все равно" - 15 процентов.
Третий вопрос звучал: "Хотел бы ты, чтобы у тебя жена курила?" Буря протеста. "Да" не сказал никто. "Мне все равно" из 256 человек сказали только двое. Все остальные категорично заявили: "Нет".

Другими словами, даже курящие мальчики, за ничтожным исключением, не хотят иметь курящих жен.

Вот так-то! Что же это происходит? Девочки курят потому, что "это нравится мальчикам", а 40 процентов мальчиков относятся отрицательно к курению девочек.
Если же курит та, с которой мальчик дружит, то недовольных этим оказывается уже 84 процента. И нет ни одного, кто хотел бы иметь курящую жену. Где же здесь логика?

А дело вот в чем. Девочки начинают курить в компаниях, где собираются лишь для веселого времяпрепровождения, где никто не связан серьезными отношениями.
И там сигарета в руках девушки - как бы сигнал о том, что она "современна", то есть одобряет все, что принято в этой компании, в том числе и более или менее легкомысленное отношение к проблемам любви и дружбы.

Курящие девушки своей сигаретой как бы говорят, что они более доступны для ухаживания, чем некурящие недотроги. Юношам, стремящимся к легким победам, это, конечно, нравится. С курящей девушкой они ведут себя раскованнее, свободнее.
Та по своей наивности думает, что она пользуется успехом, тогда как в действительности она превращается во временную забаву.

Ф. Г. Углов "В ПЛЕНУ ИЛЛЮЗИЙ"
mops пише:
Курящие девушки своей сигаретой как бы говорят, что они более доступны для ухаживания, чем некурящие недотроги

не курю, але і не погоджуюся з вищесказаним.
Дівчина яка курить-то не означає шо вона всім все дозволяє, а яка не курить -шо недотрога. Все переважно якраз і навпаки. Говорю з точки зору жінки, так як мова про жінок(дівчат), а не з точки зору чоловіка який опитував.
У Абдулова обнаружили метастазы в позвоночнике

Израильские специалисты поставили Александру Абдулову окончательный диагноз: рак правого легкого четвертой степени. После визита Марка Захарова в госпиталь «Ихилов» пациент больше не покидал своей палаты.
Врачи не разрешают 54-летнему артисту выходить за пределы клиники даже в сопровождении жены. Рак легкого, или бронхогенная карцинома, сегодня является одним из самых тяжелых заболеваний.

Вчера в Тель-Авив навестить актера прилетел его давний друг Анар Мамедханов - бывший капитан команды КВН «Парни из Баку». Вместе с женой Абдулова Анар посетил друга, но пробыл в палате недолго – доктора рекомендуют больному ограничить количество визитов. Помимо этого медики настоятельно посоветовали артисту бросить курить.
Однако для заядлого курильщика резкий отказ от курения может сказаться негативно. Поэтому Абдулов продолжает курить, хотя и в гораздо меньших объемах.
Щорічно в світі від причин, пов'язаних з курінням, вмирає 3,5 мільйона чоловік, або 62 людини кожні 10 хвилин. Однією з жертв тютюну став відомий американський кіноактор Вейн Макларен, який довгий час зображав мужнього "Мальборо Мена" в тютюновій рекламі, поки в результаті куріння у нього не розвинувся рак легені. Він помер болісно, коли йому виповнилося всього 51 рік.

У своєму останньому інтерв'ю, Макларен сказав: "Поклопочіться про дітей. Тютюн вбиває, і я – живий доказ цього. Ця звичка доконала мене. Я провів останній місяць свого життя в інкубаторі, і я говорю Вам, що куріння того не коштує ".
Дорослим пофіг! Дітям забава. Бардак!!! На холєри було той закон про заборону паління в громадських місцях видавати?! Для галочки? Його (як всі решта добрих законів) ж ніхто не провадить.

До слова, в ряді країн Европи з нового року вступив в силу (жирним, бо це відповідає дійсності!) новий закон про жорсткіші обмеження для курців в громадських місцях. Наприклад, в Португалії якшо "органи" застукають факт паління на робочому місці, застуканий позбавиться двох мінімальних зарплат, а його патрон - до 10 тисяч евро! Заборонено палити в барах, ресторанах, кафе, шопінгах, і навіть на автобусній зупинці на дворі, і навіть просто на дворі в людному місці! І закон ВИКОНУЄТЬСЯ! А проходить це під гаслом "Право людини на дихання чистим від тютюнового диму повітрям"

Короче, порядок в нас може навести тільки поліцай з кийком.
Прикольна розмальовка стелі в курилці. Так би мовити, фраза "Паління - смерть!" стає більш реалістичною.

Класно придумано

додано через 4 хвилини 39 секунд:

AVB пише:
Заборонено палити в барах, ресторанах, кафе, шопінгах, і навіть на автобусній зупинці на дворі, і навіть просто на дворі в людному місці! І закон ВИКОНУЄТЬСЯ! А проходить це під гаслом "Право людини на дихання чистим від тютюнового диму повітрям"

А в нас тебе за просту просьбу не курити 10-поверховим матом обкладуть...
Менi би тоже таблеточку. Але найбiльше харить коли це засталяють робити силою. А оосбливо вчителы у школi якы самi курять, чи батя.