Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Скоро Сесія

Автор Повідомлення
Скоро Сесія
Скоро сесія прийде і фінанси забере. Будем сильно ми старатись, щоб і далі все ж навчатись.
Cтуденти, запасайтесь вазеліном!!!
Кажу правду так як воно і було. Я на першому курсі про сесію дізнався вже десь в середині грудня, 4 місяці ходячи на пари і нічого не підозрюючи про таке капосне западло, люб'язно заплановене вузом для періодичного відсіювання студентів. І шо ви думаєтє? Сесія то сесія. здав якось. І довчився до переможного кінця. Так шо дуже тим питанням не переймайтеся, не псуйте собі здоровля. Хай викладачі бісяться, шо студентам повіг та сесія. Можна взагалі про неї не знати. Таяк я.
Кли я вчився ще на семінарі, то на універському сайті в форумі ми навіть писали хто і скільки бере. Правда поки ректор не побачив. Скандал був пі... ц.
Я помітила таку закономірність: чим страшнішим здається іспит, тим більша халява на ньому й буде. А якшо думаєш "то фігня! Шо може бути легше?", то виходить так само з точністю до навпаки.
Ну і як? Працює цей закон? Як здається?

Доречі! МОПС конкретно пропав!
AVB пише:

Ага, заблукав у лабіринтах знань!
AVB пише:

Угу, я вже його тиждень не бачу, заблудився в екзаменах!!!! І то конкретно?!
AVB пише:
Ну і як? Працює цей закон? Як здається?

Ніби працює. Здала все файно.
Ну ось, сесія позаду, екзамени і заліки здані, курсові теж. Можна розслабитись... до наступної сесії.
Хоча, мушу вам сказати, було досить важко. Лягаєш в дванадцятій, встаєш по шостій, весь час, який не спиш - вчишся . Особливо мене замахало возитись з кресленням на А1 форматі - здорова така плахта ватману. Я її скручував в трубу, на кінці надягав кульки для сміття, щоб не намокло. Отак і їздив.
Гм-гм... Не знаю, чи коректно продовжувати тему вже зараз, але я конкретно починаю брати себе за... розум і друкувати курсову. І до екзаменів помаленьку готуватися. Нині на Стефаника цілий день просиділа... Зубрилка та й годі Ше хіба бракує собі окуляри вчепити!
всі шо грші заробили, їх на сесію пустили
я вчуся в Комерційній академії ЛЬвів. 2 курс скорочений термін. бух облік. Хто має які контрольні я б купила, бо писати нехочеться. Свої контрольні теж можу продати.