Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Лікарня

Автор Повідомлення
Лікарня
Привіт, як ви думаєте доки нам будуть обіцяти нову лікарню. І скільки виборів влада зробить на тій темі??? Чекаю коменрарів.
Ще мабуть довго
А кто это дело должен курировать? Главврач или администрация?
Alice пише:
А кто это дело должен курировать? Главврач или администрация?

ХЗ...
А саме головне, яке має право адміністрація лікарні набирати нових працівників якщо працюючі на даний момент тривалий час неодержують прожиткового мінімуму який гарантується законом України. І яка відповідальність адміністрації за такі дії (Цивільна , кримінальна).
Хай ті працівники подадуть до суду, а чо вони мовчать. Тоді і побачимо що буде. Їм всеодно нема шо втрачати.
Я прошу вас поцікавитися яку головний лікар має ще державну посаду, депутатю від БЮТу і попробуй подай на нього в суд, а Фенчак яку партію представляє? І Що з того буде смені потім? Добре я подам а всі решта?
Олег пише:
Я прошу вас поцікавитися яку головний лікар має ще державну посаду, депутатю від БЮТу і попробуй подай на нього в суд, а Фенчак яку партію представляє? І Що з того буде смені потім? Добре я подам а всі решта?

А ти за решта не переживай. Подасиш ти, виграєш суд, всі інші побіжать як має бути. І в суд треба подавати не в Золочеві і брати нормальних адвокатів наприклад зі Львова, якщо все так як ти розказуєш то справа безпрограшна, тобто всі витрати тобі компенсують. З твоїх слів я зрозумів, що тобі нема що втрачати в будь-якому випадку.
Гадаю, толк з лікарні буде, коли вона потрапить в суто приватні руки, зацікавлені в значному прибутку від надання висококваліфікованих послуг усім прошаркам населення. Але таке можливо, якщо підправити наші закони про податки і соціальне забезпечення.
Нікому ж не хочеться надавати якісне лікування задурно.
Хай би була вже приватна, аби БУЛА!

Майбутнє за сраховою медециною
massimo пише:
сраховою
. Ну насмішив. Який корінь цього слова?
Мдя.. нетреба нам такої медицини...
То лікарня?
VIA пише:
Ну насмішив. Який корінь цього слова?

Дивись не в корінь а зміст. Не мене і 5 років як будеш на форумі питатися яка страхова компанія краща. Весь розвинений світ так живе, і ми повинні. Краще за гроші офіційно і краще, ніж за ті самі гроші шо зараз але ніяк. І ніякого захисту пацієнту.
Муся пише:
То лікарня?

Напевно покищо ні.. швидше вього WC або інший заклад
Я б сказала то тимчасовий притулок, для людей без постійного місця проживання...
До речі, в останній наш похід туди за фото та відеозйомками ми віднайшли наркокухню: вогнище, банячок, ложечку для ширки і масу разових інжекторів. Пейзаж вражаючий. Матиму час - закину на огляд.

Я думаю у наших не вистачить сил довести будову до путя... А от гадюшник зробити - без проблем.
Може втулять кому за пару 000 000 убитих опосумів.
А жити там навряд чи захочуть навіть БОМЖі.
tymofiy пише:
До речі, в останній наш похід туди за фото та відеозйомками ми віднайшли наркокухню: вогнище, банячок, ложечку для ширки і масу разових інжекторів. Пейзаж вражаючий. Матиму час - закину на огляд.
До чого докирувались!? Я постараюся довести до відома головного лікаря цей випадок!!
Я скинув ШИР фото на головну сторінку галереї.
Першим плюну в око тому хто мене в(OFF)топить.
Власне правда є правда, як би від неї не стрємало.
Може їх постачати? Не тільки інжекторами, а приміщення їм якесь виділити для цього діла.
Або плавно їх переводити на якийсь мінімальний вид?
Бо тре людисьок рятувати.

додано через 8 годин 4 хвилини 9 секунд:

Олег пише:
До чого докирувались!? Я постараюся довести до відома головного лікаря цей випадок!!

Є дієвіший варіант.
Раджу поровести виховну бесіду з головним хворим...
Така актуальна тема! мены прикро що люди тут були ще 05 березня!
Тут пан Зубар збирався пологовий будинок відновити, шось то все йому стало неактуально зараз? Як ти думаєш Погляд чи варто його спитати за таке? А може радників, теж можна спитати, я думаю тих основних! Ти тут людина нова, як ти бачиш вирішення того питання?

Завершення будівництва нового пологового будинку; то одне з тих обіцянок даних ним перед виборцями