Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи на Українсько-Польському кордоні починається інший світ?

Чи їхали б ви до праці в Польщу?
так 30%   4
ні 0%   0
якщо їхати для заробітків - то краще десь далі 38%   5
стільки як в Польщі краще на Україні заробити 30%   4
Всього голосів: 13
Автор Повідомлення
Чи на Українсько-Польському кордоні починається інший світ?
Привіт!
Сьогодні вперше зареєструвався на форумі - почитав різні теми - і, оскільки часто їжджу до Польщі - пропоную нову тему.

Яка моя власна думка?
- суттєвої різниці в якості в житті людей - немає
- шанси ЛЕГАЛЬНОГО працевлаштування Українця в Польщі (крім сільського господарства) - мінімальні.
Чому ж так багато людей їде в Польщу?
- хто бачив чергу під консульством в Львові - зрозуміє.
Запрошую всіх до обговорення.
Так і справді черга під консульством не маленька, і займати її треба з самого ранку. Ну в Польщу люди їздять(хто при границі живе-ті папіросами і горівкою там торгують), просто роботи шукають, але чомусь здаєтся мені, шо заробіток там не дуже суттєвий. І чесно кажучи не долюблюю я поляків...
Світ за польським кордоном дійсно міняється, хоча і трошки. Це помітно у всьому. Троха кращі дороги, більш освітлені вулиці, дещо вищі зарплати. І це все тому, що Польща ТРОХА ближче до цивілізації. А нам потрібно в неї вчитись!
Звічайно, поляки і українці завжди мали якісь неофіційні претензії чи недолюблювання один до одного, так само, як і якісь спільні інтереси. І вже якшо вибирати сусіднього партнера, то серед інших найбільше мені імпонує Польща.
Тепер до Польщі не так і легко потрапити. Не те щоб на роботу, а й навіть просто в гості до знайомих. Так шо наплив бажаючих має всі шанси зменшитися.
Інший світ починається не тільки за польським кордоном, а і за словацьким, і за угорським. Переважно люди, які проживають в приграничній зоні тільки так і заробляють, що кожен день возять туда щось продавати. А якість дійсно відмінна від нашої. Це і дороги, і будинки, люди, проядок, і .... Тим більше, що зараз Польща, Словакія, Угорщина уввійшли в ЄС. А черги людей є під всіма посольствами. Але зараз вже чомусь проблемно зробити візу в ту ж саму Угорщину.
massacra пише:
візу в ту ж саму Угорщину

Невже Хорват Матуш додому зібрався?!
Мав нагоду мешкати тривалий час у Польші, оскільки там навчався у ВУЗі. Моя думка є об'ктивною та відображає реальний стан подій. Я жодним чином не хочу образити громадян України, однак першою помітною відмінністю є люди. Всі дуже ввічливі, усміхнені, доброзичлеві. Немає того, так би мовити, тупоголового бичкуватого контенгенту. І знаєте, ніби все тіж обдерті доми, аналогічні вулиці, але все здається виключно світлим. Важко це пояснити, але це справді інший світ.
Malin пише:
Немає того, так би мовити, тупоголового бичкуватого контенгенту.

Валом! А от жити там дійсно комфортніше, особливо в західних кресах.
tymofiy пише:
Валом!

Не знаю, не помітив. Дуже ввічливі люди... На диско я одного випадково штовхнув, так думав, що зараз без голови залишуся ( в підсвідомості залишався золочівський клюб). Ан ні, пшепрашав раз 10 в мене. Мені аж незручно стало. Я серйозно не бачив там бичкуватих типочків.
Мені ця тема нагадала рекламу Снікерсу з лісовим горіхом (чи шось типу того).
Коротше, хто був, той знає, що світ за Українсько-Польським кордоном дійсно існує!

Malin пише:
помітною відмінністю є люди. Всі дуже ввічливі, усміхнені, доброзичлеві.

Поляки? Щось не помічала..
О ось що бачила: як вони старезні шкраби на новесенькі перевзували на рейсі Чікаго-Варшава.
Для мене різниці між Польшею і Україною нема, в плані що не поїхала б на заробітки. А Українці щиріші за поляків.
Ljudy je rizni i sered poljakiv i sered ukrajinciv! Svoloty i bykoty vsjudy vystachaje,tak samo jak i dobryh ta pryemnyh ljudej. zvisno,my vidstaem vid nashyh zahidnyh susidiv. Osoblyvo mene dratuje nash bjurokratyzm ta korupcija! Nashi chynovnyky na vsih rivnjah vvazhajut sho narod dlja togo shob sluzhyty jim,a zakordonni,navpaky, isnujut shob sluzhyty narodu! Ot poky nashi chynovnyky ta polityky cjogo nezrozumijut-dila ne bude!
Nag пише:
Ot poky nashi chynovnyky ta polityky cjogo nezrozumijut-dila ne bude!

ой, я вас умаляю-не тре думати жи хтось дурніший. ВСІ ВСЕ РОЗУМІЮТЬ! ми самі перекладаємо на них відповідальність за НАШЕ життя, а потім бідкаємось жи про нас погано дбають. абсурд, чи не так?