Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чудеса бувають?

Автор Повідомлення
Чудеса бувають?
Завжди хочеться робити все якнайкраще, але коли нічого не виходить - залишається лише надіятись, що з тобою станеться чудо... А чи станеться?...
А чого б мало не статись? Головне дуже в нього вірити і тоді "все буде кльово"
ЯКЩО ЩИРО ПОВІРИТИ У КАЗКУ - ТО ВОНА НЕОДМІННО СТАНЕ РЕАЛЬНІСТЮ!!!!!!!
А які думки щодо чудес у Новорічну ніч? З кимось ставалося подібне?
А чому чудеса повинні траплятись саме в новорічну ніч? Ніч як ніч...
Ніч... Кругом вогники, прибрані ялинки, усміхнені обличчя, атмосфера свята, сніжинки танцюють і виблискують в повітрі. Все здається якимось чарівним. Чим не привід отримати в додачу до всього цього ще й чудо (ну хоч малесеньке-малесеньке, щоб не було забагато казки )?
Ну, в Новорічну ніч чесно кажучи не помічала нічого особливого, ніч як ніч. А ось в житті часто стаються такі незрозумілі штуки, які ми називаємо"дива"... де-коли здаєтся, що все втрачено, і просто опускаются руки... а воно візьме і так всьо переміниться, на твою користь, шо ліпше і сам не придумаєш... [/img]
чудеса є. І це факт. Кожен з нас може навести хочаби один приклад такого дива.
Ну про інших не скажу... але зі мною таке дуже часто трапляється... Не знаю чи можна то назвати чудом... В мене от дуже часто сни збуваються... І якщо я чогось не хочу то шось таке стається що виходить все по моєму... Причом дуже часто, але я то скидаю більше на випадок... так якось спокійніше
Pangea пише:
В мене от дуже часто сни збуваються... І якщо я чогось не хочу то шось таке стається що виходить все по моєму... Причом дуже часто, але я то скидаю більше на випадок... так якось спокійніше

Виходить, ми самі спроможні творити дива! Часом навіть і не усвідомлюємо цього - скидаємо все на містику чи збіг обставин, а диво - воно поруч - в кожному з нас. Варто тільки зібратися з силами і дуууже захотіти чогось хорошого (обов"язково хорошого, бо з поганим не вийде - перевірено) і трапиться диво...
Звичайно, це як в пісні"Если очень захотеть, можно в космос полететь..."
Мені інтересні Ваші пропозиції, як створитьи чудо?
Щоб створити чудо треба мати багато грошей, почуття гумору і дику уяву.
треба просто вірити у це чудо і все!!
Для вас, дівчата, чудо то коли в новорічну ніч ваш хлопець пропонує вам руку і серце , то тоже таке маленьке чудо Може не так?
Гг, чесно-то не дуже... і взагалі чому це має статись саме в Новорічну ніч?
Бо такі "концептуальні" заяви зазвичай робляться "під газом"
Я не думаю, що завжди, але те що дуже часто - правда!
lenhen чому ти так кажеш що в Новорочну ніч таке не має статися. Я думаю що в тому щось є!!!!!!!!!!!
А я думаю, що в Новорічну ніч можна навіть і гобліна зустріти. Але треба буде багато на душу прийняти...
Так я не кажу, що не може статись... просто в цьому нема нічого особливого і зовсім не вважаю це якимось чудом
Олег пише:
Для вас, дівчата, чудо то коли в новорічну ніч ваш хлопець пропонує вам руку і серце

Страшне чудо! Це повинно статись тоді, коли він готовий про це повідомити, не обов'язково після чарки в новорічну ніч.
VIA пише:
Страшне чудо!

Ага ! І заміть, що стається воно тільки на Новий Рік, тобто
VIA пише:
після чарки в новорічну ніч
По іншому не буває
lenhen пише:
По іншому не буває

Не знаю, як в тебе, а в мене точно так і було. Добре, хоч не в новорічну ніч. Та нічого, я задоволена своїм сімейним життям.
чудеса бувають. рідко. і не у всіх. на жаль. кажуть вірити, віриш, все життя віриш і живеш тою вірою, що авось чудо станеться... а його немає... бо не дано саме тобі його відчути... зате! ти можеш зробити чудо КОМУСЬ, і коли ти його робиш то відчуваєш себе щасливим до безтями, і розумієш-ОСЬ ВОНО! ЧУДО! чудо робити чудо комусь з близьких, знайомих, чужим людям. все в житті по колу іде, авось і до тебе то чудо повернеться бумерангом від якоїсь людини... віриш.... чекаєш.... віриш....
А в мене такі штуки як чудеса бувають досить таки часто. Звичайно по мєлочам, але ж таки є.
Альонка, повезло значить головне щоб ті чудеса були добрими
Чудеса? Звичайно бувають! Візьмем хоча б наше життя. Хіба це не чудо?
А стосовно маленьких чудес і здійснення мрій. Вірю, шо думки - матеріальні. Якшо часто про шось думаєш, то воно обов"язково здійсниться! Причому тоді, коли найменше на то чекаєш.
Доле, вперед!
Вірю в такі чудеса. Коли постійно думаєш про свою мрію, як її здіснити, то тим самим створюєш план дій виконання, та ще й який! Так що мріяти дуже корисно, таким чином будуємо своє майбутнє та формуємо свою долю
А ось на рахунок чудес... Вчора вечором позвонила мені схвильована подруга. І словами:"Ти не повіриш" , почала розповідати таку історійку. Вчора ввечері, по телевізору, виступав якись маг. Він сказав, що в кого в хаті є поламаний годинник, нехай піднесе його до телевізора, там ше якісь слова треба було говорити і після тих слів він мав запрацювати. Ну, вона ці всі маніпуляції з своїм великим настінним годинником зробила... І хто б подумав? Він і справді запрацював!!! Дивинааа! Тим більше, що цей годинник був, так би мовити "тяжким випадком" і висів в неї давно, як прикраса. Ось так...
VIA пише:
Олег пише:Для вас, дівчата, чудо то коли в новорічну ніч ваш хлопець пропонує вам руку і серце

Страшне чудо! Це повинно статись тоді, коли він готовий про це повідомити, не обов'язково після чарки в новорічну ніч.

А хіба то не маленьке чудо для Вас дівчата, що людина Вас любить, хіба то не є те що Ви часом собі бажаєте? Коли тебе люблять зі "щирим серцем", хіба то не чудо, в наш час Зараз в світі стільки фальші і так мало тої чесності, все озлобилося один на одного. І рідко хто кому бажає добра. І я тут прочитав і переважно з Ваших постів дівчата зробив висновки, що чудеса робляться після того як добре вип"єш і мало закусиш, дивні висновки

P.S. Горілку видумали для розумних людей!
Ой, Олег, чує моя душа, шо ти знов на когось та нарвешся
Олег пише:
чудеса робляться після того як добре вип"єш і мало закусиш

Не треба по собі судити...
Чудеса бувають!
Олег пише:
А хіба то не маленьке чудо для Вас дівчата, що людина Вас любить, хіба то не є те що Ви часом собі бажаєте

то Олеже не чудо те що нас люблять, це все в "порядке вещей" -люди встречаются, люди влюбляются, женятся....

та й
Олег пише:
часом собі бажаєте

не бажаємо часом, а бажаєм того тільки тоді коли бачимо що людина "подходящая"

Олег пише:
чудеса робляться після того як добре вип"єш і мало закусиш, дивні висновки

справді, ну і дивні в тебе висновки, чоловіче
Чудеса бувають, але не тільки добрі але і погані!
Справді, чудеса БУВАЮТЬ, а найдивніше те, шо бувають вони тоді, коли найменше того очікуєш.
Дійсно, тому що коли чогось дуже сильно чекаєш, зазвичай того не отримуєш. Але може просто треба сильніше старатися получити бажане.....
О то точно. Старатися треба. Бо байдужість, як казали, важкий гріх. А коли приходить чудо, байдужість вбиває його.
Чудасія.
Чудо - то що вимагає великих зусиль.
Чудаки - ті що приймають за чудо звичайні речі.
А ще чудом можна зачепитись за кватирку.
Еквілібріум.
Еквілібрістика якась
За перила чудом чіплялись, на чудо наступали(з опухом на наступний день). Але за кватирку...