Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Треба зробити збір форуму

Автор Повідомлення
А коли ж зібрання? Чи там тільки "вершки суспільства\форуму"? І решти не запрошували?
Шкода, шо я не зміг. Пізно приїхав. Може в інший раз...
Васілій дякую Вам за критику. На помилках вчаться, ту помилку я беру на себе і вибачаюсь за неї.
Агласитє список присутніх і павєстку дня
А й справді, чому ніхто нічого не розказує???
Олег, зі всією повагою, не баламутьте людей і не компроментуйте адміністрацію! Невже адміністрація така неграмотна, щоб не вказати б час і місце такої події на форумі в окремій темі (а не в асьці або пріватах)? А якщо Ви вже так твердо забули про це, то для чого інформувати, що збори відбулись?

Олег пише:
На помилках вчаться, ту помилку я беру на себе і вибачаюсь за неї.

Якщо Ви в 36 років вчитесь ще на ТАКИХ помилках, то наступного разу, будь-ласка, робіть подібні речі від свого імені.
... приходьте і на наші зібрання!
А для чого? Справді. Ну ж не можуть усі збиратись навколо ідей "Cosa Nostra" ("Наша справа" - Сицілійська мафія) чи долучатись до лав "Кємпи" (інша злочинна організація Золочева 80-х). Я нікого не спонукаю і не принижую. Я про те, що можуть існувати і інші інтереси, які об'єднують золочів'ян.
Шкода, прогавив хоча все одно би не вийшло. Можливо колись мiй вiльний час спiвпаде з наступними зборами Дiвчата були?

Posted from a Nokia mobile phone
Люди , так було зібрання чи ні? Чи то було зібрання окремої підгрупи людей? Мені б , наприклад, було цікаво познайомитися з тутешніми форумчанами і поспілкуватися в ріалі.
Шановний AVB - не провокуйте людей на шкандаль, людина запрошує а ви зразу напрягаєте ..... Зібрання форуму це не обєднання ідей чи інтересів, це просто зустріч реальних людей , а не аватарів чи веселих підписів . І на будь яких подібних зустрічах ніхто нікому ніяких ідей по ходу не мав би навязувати....
Morientes Запевняю! Більше всього я не хочу провокувати шкандаль. Бачите? Ви навіть не зрозуміли те, що я хотів сказати. А саме про це я і говорив, про різне бачення, розуміння мети зібрання форуму. Для одних це просто зустріч щоб повеселитись, а для інших - інше.
Може в мене і туговато з почуттям гумору , але порівнювати форуми з злочинними організаціями це по моєму не прикол, хотя б по тому що там багато дітей є, і вони просто вас не зрозуміють......
Morientes пише:
не зрозуміють......
саме так. Різні інтереси між собою не розуміються
Ну то хтось розкаже вже нарешті про те зібрання чи ні???
Пропоную зробити дубиль 2 цього зібрання
Шановне панство, давайте якось організуємо зібрання форумчан, тепер тепло, можна на природі.
Познайомимось ближче, поспілкуємось наживо... Як вам таке?
так нічо звучить.
я не прийду!
massimo пише:
я не прийду!

той не прийде, та не прийде, а взагалі, НАХОЛЄРУ нам те зібрання, правда???
vaymut пише:
НАХОЛЄРУ нам те зібрання, правда???

Ну чого ж так зразу? Тут не тільки один massimo, є ж ще інші форумчани, які думаю, підтянулися б. Я б прийшла, якщо б могла... цікаво ж хто є хто
lenhen насправді просто хотілося би всіх на фотках побачити, а в живу то лишнє, з кожним разом на форумі все менше і менше тем які жваво обговорюють, а ше як в реалі почати спілкуватися, то на форумі взагалі вже ні про що не можна буде поговорити. Така моя думка
massimo пише:
як в реалі почати спілкуватися, то на форумі взагалі вже ні про що не можна буде поговорити

Якщо людина розумна (homo sapiens), то вона завжди знайде тему для розмови, зібрання не робиться кожного дня, тижня чи навіть місяця, один раз можна прийти!!!
massimo пише:
насправді просто хотілося би всіх на фотках побачити

А може і так, ну дуж-же цікаво . Як би там не було, а мене все-одно не буде, хочу я того чи ні
Збір форуму в місті де і так всі всіх знають? оригінально
Alexis ти мене знаєш
На форумі як massimo, а в реалі може бути зовсім інша людина. Кому треба - сконтактуються і без зборів
Має бути якась причина, нагода чи як...
я з форуму знаю тільки махххімуса, ну і массакру з вигляду
massimo пише:
хотілося би всіх на фотках побачити, а в живу то лишнє

І я такої ж думки. Кожен собі придумав якийсь образ по тому як людина себе поводить на форумі, як висловлюється. Можуть бути розчарування.
VIA треба бути сумашедшим щоб
VIA пише:
придумав якийсь образ

massimo пише:
бути сумашедшим
. Чого це? В тебе фантазії нема? Чи ти всіх в лице знаєш?
VIA нащо мені вигадувати хто який з вигляду, мені досить знати про що людина думає, а якщо у неї три ока або одна рука то я аж ніяк не розчаруюся в цій людині, то зустрічають по одягу, а проваджають по розуму, як всім відомо
Я не розумію чого ми не можем зустрітися всі, я маю наувазі тих людей які живуть в даний час в Золочеві, ми що боїмося один одного? В чому причина? Поясніть мені, сидимо пишемо байки, повірте мені я зараз кажу про те що нам варта зустрітись, тому що є на то обєктивні причини які будуть оприлюднені на зібранні форуму
Засада?
Олег скажи будь-ласка, які саме причини, і чи взагалі треба причину, щоб зустрітися?
Олег хто організовує збір форуму?
- st.fergi, пойдем в кино!
- Пойдем!
- А твой парень не будет против?
- У меня нет парня. Его муж убил.
Alexis
хе-хе-хе, весела історія)))а чьо до мене?
Alexis пише:
Засада?

Де Ви її тут бачите в мому пості?
st.fergi пише:
Олег скажи будь-ласка, які саме причини, і чи взагалі треба причину, щоб зустрітися?

Я думаю що ту причину потрібно обговорити з найактивнішими форумчанами і я думаю що вона заінтересує багатьох учасників форуму?
st.fergi пише:
Олег пише:
ту причину потрібно обговорити з найактивнішими форумчанами
st.fergi то свята велика тайна

додано через 3 хвилини 20 секунд:

Олег революцію батінька влаштовуєте?
massimo пише:
Олег революцію батінька влаштовуєте?

А підтримаєте? Чи боїтеся?
революцію на форумі чи в українському масштабі
Революцію?
Alexis Быть войне!
А війна я надіюся не дуже жорстока???? І в межах Золочева чи форуму???? Шоб мене тільки не зачепило!
Революцію тре тихо робити, тоді толку більше буде. А збиратись для того не обов'язково. Лише для того, щоб побачити форумчан вживу? На то дійсно має бути хоч якась причина, щось, що не можливо зробити віртуально, а саме фізично.
Каламбур получається . Нет-юзери поділяються на тих, що прагнуть духовного спілкування, і на сторонників фізичного контакту.
було б цікаво подивитися на людей, які гноїли на форумі і гнали геть
Бачу, що зустрітися не вийде, ну добре, я запропонував, ви не підтримали, як бажаєте!
Хто надумає, пишіть, підтримаю.