Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Домашні тварини

Автор Повідомлення
Домашні тварини
Пишемо про всіх, хто шо має. Від клопів до циклопів.
ну зараз тваринок ніяких не маю... а колись мала щура, назвала її(вроді самка була)Ляля. Дуже розумна була істотка і я її постійно за собою тягала(в капішоні)шоб вона не сумувала
Собака(німецька вівчарка)
А я мрію про собачку породи ірландський сеттер-вони такі веселі
не знаю, може і бачив але не памятаю
а він такий великий, з золотистою шерсткою і дуже веселий, бачив 100%
може бути
а ось кого б в життю в себе в хаті не потерпіла-так великого павука. І є ж такі люди в світі які їх люблять...
а чого до речі великий павук(тарантул) досить таки нормальна хатня тваринка, ще й місця не хоче багато
ага, я б від такої "милої тваринки" точно б серцевий напад дістала... я і по тєлєку не можу на них спокійно дивитися
так він же ж у акваріумі скляному живе і назовні не виповзає, так чого від нього серцевий напад діставати,
А я б собі завела... нехай повзає собі... в нього такі лапки пушисті... і лишній раз ніхто до мене потикатися не буде...
ну то ж по приколу такого звірка дома мати
а я коли мала свого щурика, то було дуже зручно їздити в громадському транспорті-зразу стіки місця вільного робилось
а з тарантулом то взагалі красота. Хоч до Львова в понеділок зранку на маршрутку приходь. Було народу чоловік 40 у черзі, а стала одна ти на всю маршрутку. І без напрягу їдеш куда хочеш і коли.
Мда... Якби я таке чудо притащила додому мене б точно вигнали... Але чого його ж боятися? Я взагалі того не розумію...
vj.Aver пише:
а з тарантулом то взагалі красота. Хоч до Львова в понеділок зранку на маршрутку приходь. Було народу чоловік 40 у черзі, а стала одна ти на всю маршрутку. І без напрягу їдеш куда хочеш і коли.

та нє-е, ліпше вже я обійдусь без цьго супер-пухнастого друга, та й кусаєтся він мабуть не хило...
Та ні... Якщо ти не його розмірів то майже нічого не відчуєш... Тим більше люди йому не смакують
а може... хто їх знає шо їм в голову прийде, та й вигляд у них підозрілий... і надто швидко вони рухаються...
ну якщо будеш його нормально годувати і не давати усіляких галюциногенів, то можеш спати спокійно
Пам"ятаю фільм дивилась класний і там головний лікар кричав на іншого, який проводив ексерименти над тваринами: " Я не хочу щоб в мене по лікарні бігали миші під кайфом!!!!" .... А в тебе буде тарантул з глюками
та ні, помиляшся, в мене ні глюканого, ні вкуреного... ні навіть дохлого, ТАРАНТУЛА В ХАТІ НЕ БУДЕ!!!! а от собачка-премиленький сеттерок, будь-ласка!
Такий громадний... з кликами... піна з пащеки... очиська налиті кров"ю... Шерсть настовбурчена.... так... це однозначно миліше, і надійніше... ото як вкусить то довго мучитись не треба...
Ну ти тут розмалювала, прямо собака з фільму жахів... мабуть забагато їх дивишся . Ні, моя собачка буде чемною!
В нас в квактирі живуть 2 папугайчики Рома і Фрося, вони вже в нас стали як члени сім"ї, менше проблем з ними чим з котиком або песиком.
В мене були два попугая... П"ята ранку: ЧІРІК-ЧІРІК!!! Цвіріньк - цвіріньк... Це покруче любого будильника... Добре шо вони матюкатись не вміли...
А чого сам автор мовчить?AVB а які у тебе тваринки є?
А якже ж! Є. Папуга. Називається Кузя.

Так само кажу, як Олег, шо проблем з ним взагалі нема (якшо порівнювати з котами-псами).
Pangea. А ти пробувала Накривати клітку наніч?
Миша домашня, з родини лазерних... має підвищену живучість... виділяється особливим інтелектом зручністю утримання...
Клава прадавня... занесена до Особисто Моєї Червоної книги... перебуває на межі вимирання... окраска хто-зна-яка (або вже-і-не-розбереш)... Особина доросла, тому наявності на тілі характерної для молоді окраски вже не має... вірно служить хазяїну... звиклись...
Дисплей Великий (Індійська назва Окогеть)... характер коварний... володіє гіпнозом... коли хазяїн тупо таращиться в цього звірка може тикнути Мікрофоном Рядомстоящим в око... виділяє особливі ферменти, які тимчасово або в наслідок регулярного впливу позбавляють хазяїна зору...
Брати близнюки Колонки Ревучі... особливо люблять ревіти по ночах і веселити сусідів... Дуже шумні домашні тваринки, але капітально піднімають настрій...
To be continue....
ой, прикольний який!
Та пробувала, вони далі те саме...
Але історія моїх домашніх тварин цим не обмежується. Спочатку як мої батьки заселилися в нову квартиру (мене тоді ше не було ), тут жили миші і щурі. Потім пішли таргани. Самі більші родились в пральній машині. А потім років 10 тому кудись безслідно зникли. Стало скучно, і я завів типу-пуделя, така була чорна як ніч в Африці кучерява дворняга з такими вухами, шо як борщ їла, то їх (вуха) треба було прищепкою на потилиці защепувати, шоб в борщі не полоскались. Скільки її не купали, всеодно смердюча була. (Це зараз ніяких проблем, які хочеш антиперсперанти є ). Мав котів, хом'яків, і навіть дятла . Мрію мати акваріум з гадюками і крокодилами.
Я люблю котів
В мене кіт і пес! Обидва руденькі!
В мене кіт і пес обидва чорних
Домашніх тваринок немаю... були рік тому хіба рибки, але не вижили
Маю двох кицьок - справжні домашні улюбленці! А ще пес є - справжній домашній антиулюбленець!
4 коти і собака
Хто знає, чим годувати китайську свинку?
Китайським комбікормом, напевно...
Я пробував корейською морквою, але в нього від спецій очі плющить.
Китайську?
Так. Чорнява така. Чистоплотна. Кишенькова.
AVB пише:
в нього від спецій очі плющить

Евріка!!! Тепер я знаю, чого в китайців очі такі!!!
Гаразд! Спробую українським ґрисом. Я і папугу ґрисом годую. Він такий жирний став - справжній бройлер.
А я так хочу соба-аку...
vj.Aver пише:

А пустять?
jakson пише:
А пустять?

Думаю пустити-пустять... але в маршрутці поїдеш сам... мабуть і без шофера!
lenhen пише:
хочу собаку

Якої породи?
Доречі, це моя Бранка. http://forum.zl.lviv.ua/album_pic.php?pic_id=38