Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Домашні тварини

Автор Повідомлення
Халепа сталась, я не в курсі, шо то воно таке...
...
В мене теж колись давно жили 2 хомячки - Рижик і Білка. Плодилися кожного місяця по 10-15 штук. Потім Білку віддали, а Рижик жив десь 8 років. Білка одного разу втікла з клітки і впала з балкону з другого поверху. Видно в минулому житті була парашутисткою - вижила і продовжувала родити купами... Як пише АВБ - смороду хватало...

Були рибки - жили в 7-літрових банках... не каркали, не гавкали, не мнявкали...

Ще до недавна були супер вірний і розумний пес Марсель

... і щур (то був він) Нирка.

... а зараз пустота в хаті... немає нікого.
massacra пише:
Плодилися кожного місяця по 10-15 штук.

Я надіюся, це образно сказано...
массакрович, а що сталося з псом? вмер своєю смертю чи замочив хто?
Пса прийшлося усипити, бо задні лапи відказали, пес не міг вставати, мучався... дуже важкий був крок... всі його дуже любили...
я таке не можу навіть чути не то що бачити......
я ще до цих пір не можу повірити, що мого Марса немає...
в мене був папугай КУЗЯ.
говорящий-вмів казати : дівчинка, ти моя курочка(((
літав собі по хаті і тут не стало світла а він якраз був в польоті і залетів в двері(((
помер одразу-напевно струс мозгу.....
ревіла як корова((((
Люблю усіх тваринок!
Бруно !?
А я би хотів рибок мати. Але так, щоб акваріум був на всю ширину і висоту стіни, а краще взагалі замість одної з стін між кімнатами. Уявляєте???!!!
Я мав кота, Мацько називався, він був так огнилів що мишей вже не лапав, ми його дуже любили і ласкали. Але так все не буває я приніс конкурента Ваську і вони не опділили тереторії ух там драки були між ними!! І миші счезли і Мацько схуд
massacra пише:
я ще до цих пір не можу повірити, що мого Марса немає...
ладно, то зрозуміло з псом, а де Нирка ділась? Її усипляння я, чесне піонерське, - не організовував
Нирка - то він... Він був вже теж дідулька старенький...
Глобальне опділення тереторії.
Маю весняних пахнучих котів. Вони часто опділяють тереторію, і я їх пускаю додому тільки їсти.

Похмурий опділений кіт.

І ще такий молоденький. Цей проживає з хазяями.
КОТИ-НАЙКРАЩІ!!! Маю їх аж 5.
Y.L., ти перевершила навіть Мусю!
Ух ти! А в неї скільки?
Та ніби казала шо штири!
Так... В нас вдома тільки 4 коти. Але в нас ше є собака....
І до недавна був ше хомяк і 2 папугаї...
Якшо по статистиці, то в мене зараз 5 котів (2 кітки 3 котинята) і пес.
Блін... А я думала шо я таки більше всіх маю... Ну то нічого... я то ше виправлю
розводь хомячків або кроликів, тоді твого рекорду точно ніхто не зможе побити
або рибок...
Рибок не хочу... Вони скучні...
Хомяк був. але смився кудась... відкрив клітку... і ми з того часу його не бачили, хоча всьо хату перерили...
Морська свинка була...
І не повіриш, але кролики тоже були, зовсім малі ще... Їх кітка вигодувала
якщо рахувати тих хто не з нами, то в мене ше були:
2 пси (1 втік, 2го застревив ЖЕК),
канарейки (незнаю скільки штук),
хомяки 2шт. (1 спить вічним сном, 2й втік),
ше 1а кітка (їй було 13 років і вона RIP),
папугай (його десь вітром здуло).
Котів було навалом... Навіть і не порахую...
Собак... Ну цей що живе з нами зараз вже з 10 років має А до того як я пам"ятаю ше 3 було
2 їжака - тимчасово
2 зайці
2 кролі
Морська свинка, хомяк, голуб... ніби все...
О, заяць в клітці - то страшна штука. І як потім з'ясувалось, м'ясо з поневоленого зайця зовсім не таке делікатесне, як з дикого. Та й дуже небезпечний він був. Хоча і дикий заяць, загнаний в глухий кут - гірше вовка!
Риба. Глуши!!!
AVB, ти розводиш небезпечних зайців на м'ясо?

Мав ще мовчазних рибок, багато і кольорових. Намагався розводити, створював їм всі умови. Але які вони пасивні були, так і відходили без потомства від хоріб, або нещасних випадків.
Кот да Винчи пише:
або нещасних випадків.

Все таки не стримався і помаленьку їх виловлював?...
Як вже рибок то краще піраній... Їх мої кіски точно не дістануть...
Хоча як були папугайчики то кіт раз пропхав до них лапку, папугайчиха підійшла до неї і як дзьобнула нашого Ваську... Так він більше до них не пхався.... Тільки на клітці поспати любив, чи біля неї...
УВАГА! В місті з'явився небезпечний новий вид ЗЛАПАЇВ!!!

Основна прикмета: при згадці про берези зразу лапає за палець і кусає. Будьте пильні і обережні, оскільки злапаї є носіями тяжковиліковної інфекційної хвороби, званої в народі злапай-біда. Всім, хто помітить цю істоту, або стане свідком трагічного нападу злапай-холєри, негайно випити 50 грам (краще 100) Березової на бруньках і попаритись в бані з березовими віниками. Примітка: віник - жмут тоненьких гілочок, можна з листочками. А не збоченець якийсь.

Обережно! Не сплутайте злапая дикого зі злапаєм домашнім. Ці зовсім мирні, ніжні і пухнасті!