Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Акустичні системи

Автор Повідомлення
Акустичні системи
Хочу купити акустичну систему SVEN 5-1, чи яку підкажите ліпше взяти, хочу почути Ваші зауваження?
Залежно для чого. Якщо для музики - то ще й залежно вiд техніки і вух
Слухати, порівнювати і робити висновки.

Хороша акустикп - велика, важка і дорога. Брехунці до $20 - для голосу, пукавки ціною до $40 - для радіо/mp3(128), від $100-$200 вже можна навіть mp3(192) слухати. Гурманам збирати систему/підсилювач руками або купляти готові за суми з чотирма нулями.
Хоч я і є власником 150 ватної системи 31-31000 Гц (-3 Дб), але більше полюбляю свої старенькі навушники ТДС-16 з низькоомним демпферуванням. Шкода лишень, що аналогової музики (вініл/стрічка) вже дуже давно нема. Одна цифра мертвий звук
Олеже, дивлячись по скыльки ват колонка, ы який розмыр кымнати
Не тільки, адже головну роль при виборі акустики, відіграє тиск динаміків, та матеріал, з якого виготовлений. Для прикладу 40w? 100db дерево так само звучить як 80w 75 db пластик
Не знаю шо й сказати. Колонки мого мініцентру по 55 Ват п полосі 45-20000 Гц. Мені цього бракувало, тож ядобавив старі Амфітони 30 Ват з полосою 20-25000 Гц через примітивний підсилювач. І це суттєво виправило звучання, рівносильно як і зменшило місця в кімнаті.
Олег, Купи собі JBL і не парся!

А ше усілок до них відповідний....
Допоможіть ще мені у виборі акустичної системи, хочу щоб було 2 колонки 100-150 Вт, з інтегрованим підсилювачем. хто що порадить, де купити, бажано і ціни.
Дуже треба, хто на цьому знається, попрошу допомогти.
Скажи для чого тобі ті (такі) колонки? Для компа? Яка звукова карта?
Для компа, звукова інтегрована в материнку, нічо надзвичайного, просто мені подобається реалістичний звук при перегляді фільмів і прослуховуванні музики, а не картонний, який видають маленькі пластмасові колоночки, ну, і час від часу для якоїсь маленької дискогопанки. Не переконуйте взяти 5,1, хочу тільки 2,0.
Для "не картонного" звуку рекомендую брати щонайменше 2-полосні системи. А для "маленької домашньої дискогопанки" 100-150 Вт - це явно замало, треба починати хочаби від 300.
Недавно брав Genius SP-E350 на Неосервісі, обійшлось в 106 грн. Чув як воно звучить в реалі. Звук порядний!
AVB пише:
Недавно брав Genius SP-E350 на Неосервісі, обійшлось в 106 грн. Чув як воно звучить в реалі. Звук порядний!

Ми напевно про різні виміри потужності звуку говоримо, звичайно, колонки повинні бути 2-3 полосні.

додано через 6 хвилин 8 секунд:

AVB, через такі колонки, як ти пропонуєш, хіба-що колгоспник слухати.

додано через 3 хвилини 31 секунду:

От, що найбільше мені сподобалось, але бажано ще потужніші.
Та ти шо!!! Якщо такі колонки включити на половину потужності то вікна повилітають!
На зайві гроші краще купити матьору звуковуху (найкраще - зовнішню юесбішну), бо на інтегрованому далеко не заїдеш.
mops, вікна не повилітають, просто люблю гарний звук, а маленькі такого не видають! Хоч я і не дівчина, але скажу таке: В даному випадку розмір справді має значення.
vaymut пише:
просто люблю гарний звук

який гарний звук на iнтегрованiй звуковусi i iнтегрованому пiдсилювачi? Який розмiр? Мопс тобi добре радить-звуковуху добру купи i пiдсилювач бакiв за 400-500. Колонки хоча б за500. Тодiможна почати! розмову про якийсь(не кажу гарний )звук. Ну i ясно ганяти не МР-3
Васілій пише:
Мопс тобi добре радить-звуковуху добру купи i пiдсилювач бакiв за 400-500. Колонки хоча б за500

Якщо ти мені це все заспонсоруєш, то нема питань, згідний на все, а так, розраховую до 1000 грн.
vaymut пише:
Якщо ти мені це все заспонсоруєш

А я тут при чім? Ти ж любиш гарний звук
vaymut пише:
розраховую до 1000 грн.

Якраз "колгоспник" слухати, ну мо ше верховну раду деколи
Васілій пише:
який гарний звук на iнтегрованiй звуковусi i iнтегрованому пiдсилювачi? Який розмiр? Мопс тобi добре радить-звуковуху добру купи i пiдсилювач бакiв за 400-500. Колонки хоча б за500. Тодiможна почати! розмову про якийсь(не кажу гарний )звук. Ну i ясно ганяти не МР-3

Ваілій має "рацію". Для породистого звуку потрібні відповідні компоненти, починаючи від джерела звуку (CD-DVD-програвача), і зовсім різна якість від самого формату. Підбір компонентів краще вести в одній ціновій категорії, а не так, що усілок за 500 баксів, колонки за 300-400 і це все з'єднане яким-небудь дротом (бо грошей не хватило)

Потужний бас з 10 см динамиків навряд чи видусиш - потрібен сабвуфер, а то вже система 2.1.
Я би радив вибирати з Creative. Фірма солідна і спеціалізується по звуку не перший рік. Чайники і друшляки не випускає, заточена під компютерну апаратуру.
Радив би такий комплект:

Якщо влізеться в 1000 грн

For mops: від потужності вікна не вилетять, зато звук буде насичений і глибокий, підкріплений відповідними басами, навіть на малих рівнях.

додано через 10 хвилин 45 секунд:

щось мені не віриться, що на тих СВЕНах, що ти вибрав буде реально по 40 Вт на канал. Порівняй з розмірами динаміків АМФІТОН АС25! Тих колонок вистарчало щоб сусіди не спали і дискогопанку кімнатних розмірів скриває з головою.
massacra пише:
а то вже система 2.1.

всі ці пристрої не призначені для відтворення музики! для ігор, кіно-так. але не для музики! Купіть для початку S90 колонки, і підсилювач який колись відносився до "вищого класу" і не захочите більше тих "балалайок" До речі і в 1000гр можна вкластись
Можете мене розкритикувати, але от, що я придбав
Прикольні колонки. Тільки я щось не розумію - це Свен Чи F&D? В одних каталогах пише свен, в інших - ФіД... Ось наприклад тут http://www.gb.ua/shop/product.asp?code=54378].
А загалом класні. Скільки коштували? Гривень 500 мабуть... Бідні твої сусіди, я їм не заздрю!
А от тепер складай гроші на нормальну звуковуху!
Та СВЕНИ, але це ціла лінія акустики під цією лейбою.
Ось інфа із офіційного сайту F&D:
" До ноября 2004 продукция F&D представлялась в Украине под торговой маркой SVEN. С декабря 2004 года прекращает сотрудничать со SVEN-Украина и выходит на рынок непосредственно со всей линейкой, включая хорошо известные продукты и новые разработки"
]

ось недавно придбав, задоволений, я давно шукав таку систему в яку одночасно можна підключити декілька джерел, в мене підключено тюнер, комп, двд. Дуже зручно і не дорого 120 у. е.

додано через 5 хвилин 30 секунд:

знавці рекомендували SVEN HA-1410T, але в продажі не знайшов
Ну, я також міг таку штуку придбати, та, нажаль, в кімнату 2х3,5, таку систему немає де розмістити, а тих, що придбав, з головою хватає.
vaymut знаю таких людей, де є теж ті колонки шо массімо виставив, квартира звичайна хрущовська для нечемних сусідів називається та апаратура
Олег, ну ти в же купив систему чи нє?
Так, SPS-757 не витримали важкої долі і здалися, загинули смертю хоробрих, в бою. Добре, шо хоч гроші за них повернули, відмовились ремонтувати.
Тепер мені пригляділись ще "менші":
SPS-2000

Мощность: 2х120 Вт (RMS)
Активные
Сопротивление: 4 Ом
Вход: джек RCA
Регулировка высоких частот: ±12 дБ
Регулировка низких частот: ±10 дБ
Перекрестные помехи: -51 дБ
Отношение сигнал/шум: >=91 дБ
Динамический диапозон: >=85 дБ
Блок питания: 220 В 50/60 Гц
Магнитное экранирование
Материал корпуса: дерево
Частотный диапазон: усилитель - 20-20000 Гц, колонки - 30-18000 Гц
Размеры: 240х395х1100 мм
Вес: 49,5 кг
Васілій пише:
Мазохіст, однако!

Маю "гарного" сусіда, якого дуже "люблю", це для нього такий презент.
Ті теж не витримають тяжкої долі і клякнуть... Вітчизняні колонки всеж таки потужніші і дешевше обійдуться + до них усілок класний....
Ти собі вважай, бо я бачив твого сусіда в магазині зброї...
Колонки такі нічогенькі, але великуваті, аж занадто
massimo пише:
ось недавно придбав, задоволений, я давно шукав таку систему в яку одночасно можна підключити декілька джерел, в мене підключено тюнер, комп, двд. Дуже зручно і не дорого 120 у. е. Laughing
нормальні, колонки, мій друг придбав, я йому підключив до двд, класно грають
Купіть муз центр Panasonic VK960 І не парьтеся зі івуком сосіди будуть в АХУ.......