Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ровери

Автор Повідомлення
Ровери
Хто які ровери мав у житті? Які сподобались найбільше?
Я починав з триколісного "Студебеккера"
Мав маленький двоколісний ровер "Льовушка". В нього колеса накачувались і були вдвічі ширшими ніж в звичайних "зайчиків".
Потім мав "Десну" в якої все було на закрутках і рама складалась вдвоє. Останній мій ровер був і залишається старенька "Україна". Ось такий я патрійот!
Колись мала "Зайчика", потім ше якісь були... але які саме не пам"ятаю, а зараз маю дуже хороший роверок"Gazelle"
У мене зараз болгарський горнік-позашляховик. Непогана байда, але при поїздці по асфальту програє спортивним велосипедам, бо важчий за них. Зате на пересіченй місцевості йому немає рівних! Їздив на ньому по маршруту Золочів - Сасів - Ушня - Свята Гора - Білий Камінь - Золочів, Золочів - Унів. А для більш дальніх поїздок непридатний - важкий.
Так. Горнік є горнік. Я от на своїй "Україні" передній скат спортивний поставив (тоненький). Получилось значне полегшення на педалі (але тільки на асфільті). Я на ньому 7 разів до Львова і назад їздив - класно. Головне, шоб трансмісія співала.
А я вже не їжджу... Молодша сестра навчилась кататись і угробила велик... А як добре було...
Їдеш собі по місті... за спиною рюкзак, в вухах навушники... музика на всю котушку... і всьо пофіг... А тепер жуть... пішком... велик угробили, плеєр стащили...
Pangea пише:
музика на всю котушку... і всьо пофіг...

Якщо ти так їздила, то добре що перестала. З нашими водіями-алкашами треба бути на сторожі і крутити головою на 360 градусів
Та я везуча в тому плані... ні разу не падала, нічого не ламала... хоча швидко їздити любила... Пам"ятаю, одного разу на моїх очах якийсь такий водій дівчинку маленьку чуть не збив, стільки криків було, плачу...
Але все одно сукчаю за всім тим, класно було...
ровер
З новим роком!!! Ровер це найкраще що придумало людство!!!
Так ти правий. На собі переконався, маю ровер"СУПУТНИК", спортивний 5 передачний, але взуває навіть деякі теперішні спортивні, які мложна придбати в Львові за 150-250 доларів
З сумом згадую свiй единий, не рахуючи \"зайчика\" байк.
Це лiтак! GIАNT ???850 купив в Португалii в пияка, йому було срочно потрiбно 30(!!!)€ продавав за 50... Цiна в магазинi вiд 1000€ (гiдравлiчнi! дисковi гальма,27! передач, шкода що тiльки переднiй амортизатор, але який... не кожен мопед таким може похвастатись)
Потiшився бiля року-бiля маркету умикнули колесо
(з тормозами i новою гумою (на передне колесо в т. ч.) в салонi заспiвали 240€...
i вiн ще довго пилився в сараi, покi не вкрали
Таки це був Мерседес серед лiсапедiв

Posted from a Nokia mobile phone
З сумом згадую свiй единий, не рахуючи \"зайчика\" байк.
Це лiтак! GIАNT ???850 купив в Португалii в пияка, йому було срочно потрiбно 30(!!!)€ продавав за 50... Цiна в магазинi вiд 1000€ (гiдравлiчнi! дисковi гальма,27! передач, шкода що тiльки переднiй амортизатор, але який... не кожен мопед таким може похвастатись)
Потiшився бiля року-бiля маркету умикнули колесо
(з тормозами i новою гумою (на передне колесо в т. ч.) в салонi заспiвали 240€...
i вiн ще довго пилився в сараi, покi не вкрали
Таки це був Мерседес серед лiсапедiв

а в мене Shimano. Такий класний, синенький, 18 передач, передній болотник загубила, колесо пробите - просто супер
Не сумуй, зима таки, не сезон до лiта заштопаеш

як говоритсі рихтуй сани зимов. Так що велодрузі готуйте своїх коней , а прийде весна то компанією десь помандруємо
Ага, помандруємо. Може, колись, років через 5, як я на нове колесо назбираю...
А шо... ідея прикольна... можете і справді зібратись і кудась поїхати....
2Альонка
Не переймайся, до початку сезону нашкрабем тобi на колесо
Рванеш з народом до lеnhеn? За тюльпанами... ну тобто, хто за чим

Я свою стареньку тюнінговану "Україну" не проміняю. . Так колись і хотів на ній Европу об'їхати.
m@xxximus пише:
Рванеш з народом до lеnhеn?

Легко!!!
Скажіть, но мені будьласка, може хто знає, хто в Золочеві рік назад свиснув мій байк – синій Comanche Prarie. Такий один був в місті. Котрась сволота прям з під’їзду за 2 хвилини умикнула. Злапав би ноги б повиривав! А як той вел їздив!!! Накат мав супер. І кілометрів намотав дай Бо.

(Бо – маленький медведик з реклами ліків)
... т. т. ведмедик
ось i попався москалик

m@xxximus Ну чого зразу підколювати. Йому ж уже байдуже чи "вел" чи "ровер". Умикнули його. І ніц ту не поробиш. Так і лишиться увімкнутим.
Цікаві люди тут збираються...

Взагалі то, знаючі, ровер це машина така загранічна. Без обід

А форум думав міжнародний, а виходить націоналістичний, чи як ?
Так, "загранічна", а нарекли її так саме наші земляки, шо еміґрували! СЛАВА УКРАЇНІ!
Да.. модна машина.. ЛАНД РОВЕР...
А ще ноутбуки робить фірма ROVER
Ось і перейшли плавно на LAND ROVER.
Міжнародний форум, а то тільки хвалимо не зрозуміло ЩО !
Молодці Esperanza
А українські козаки, взагалі винайшли підводний човен і плавали в ньому по степах в Туреччину...
Так тема ж про велосипеди!!!!
ну і що що про велосипеди? А чим тобі ровер не велосипед
Крім Ленд Ровера є ще і просто Ровер - легкові машини випускають, так що поки все йде в тему!
А знаєте чому українці колись не перейняли назву цього транспортного засобу від росіян? Бо походження вона має досить ганебне і не прийнятне для наших славних козаків. "Ви лось і пед..."
Сміху повна торба

АБВ, сам придумав чи підказали
АVВ
а давай нiкому НЕ роскажем як на Португальськiй перекладаеться марка бiциклета \"КОNА\"
шшшш НIкому

та не чесно.. мені цікаво.. скажіть....
А я до речі тільки позавчора навчилась на велосипеді кататись(то тоді коли пітардами кидались)....
абажаю таксістів взувати на веліку! або створювати аварійні ситуації!
Я колись по трасі автобус взув
massacra пише:
Я колись по трасі автобус взув

Якщо автобус Золочів - Верхобуж - то його можна і пішки...
m@xxximus пише:
марка бiциклета \"КОNА\"

Так можна назвати хіба шо ті горе-ровери, шо випускають з-під паркана працівники Львівського мотозаводу. Саме їх можна обізвати тим словом...
До речі, у Львові мотозаводу, мабуть і не залишилося -
на колишній прохідній заводу зараз магазин побутової техніки,
в 1 корпусі - продають меблі, в 2 корпусі - автосалон.
Не перший раз пересвідчуюсь - китайці "беруть своє"...
І в роверах теж...
Але це - вже інша тема
Да, дiйсно, повна 3.14...

Esperanza пише:
А я до речі тільки позавчора навчилась на велосипеді кататись(то тоді коли пітардами кидались)....

То ти від пітард так втікала? Чи наздоганяла "пітардистів"?
скоро одним велосипедистом буде меньше
Це ти так з дівчини злорадствуєш?

Чи може вирішив машину собі купити?

........
А я чув, що дівчата акуратно їздять
брехня