Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ровери

Автор Повідомлення
massacra пише:
???? Натовчення ягодиць???

І їх тоже....

а ще може втопитися в своїх сльозах...
st.fergi
воно їздить?
А фіг його зна
Безпека понад усе...
Прикол ! Але замки(так чула)ці погані, з цепкою ліпші(в мене такий )
lenhen пише:
(в мене такий )

похвалилася
st.fergi пише:
похвалилася

Та нічим. Замок як замок. Головне вєлік закривати правильно, а то ні один замок не вбереже
А коли ми зберемось і кудись поїдемо бо невдовзі ЗИМА.
Я би хоть вже їхав...
Для тих що хоть троха їздят на ровері є тест фізичного стану, виїхати на Вороняцку гору- від залізничного моста до церкви : до 8 хв. -добре, до 10 хв. - може бути. ПРОБУЙТЕ.
А мені на своїй старенькій "Україні" не протипоказано? Я ж її загроблю остаточно!
А як вам отака цяцька:

макраме якесь...
Досить поширені такого типу вєліки . В тому коритці часто возять дітей(де-коли по 5-7 штук)або домашніх улюбленців
Бачив би то Кустуріца... він би то в фільм запхав
Класно, з маркету можна кучу всякого барахла навести і в руках не нести
А Фіата на фаркоп
Повний ящик пива і вперёд!!!
модний вел!!
Приблизно це виглядає так
вчора поїздили засніженими дорогами - http://picasaweb.google.ru/FeltQ600/WinterFun#
Всі хто хоче придбати якісний велосипед, або відремонтувати свій велик - звертайтесь в тц "Надія", магазин №26 0633179541
"відремонтувати" - як це має виглядати? яких марок запчастини? "китайський пластилін"?
ні не обовязково "китайський пластилін", є оригінальні запчастини марки Shimano, а також аксесуари таких марок як Longus, Kellys, Leader Fox, Merida. Ну і звичайно є китайське барахло))). Можна привести велосипед, вибрати запчастини і тут вам їх і встановлять якщо маєте бажання.
а крім закутка в надії є ше магазин шо торгує велозапчастинами?
Базар.
Якість та сама, манібек, консультації, торг..
CYOOO

Большеглазый крейсер

HMK 561

Ти ше один забув

додано через 48 секунд:

но в Золочеві таких ше не возять.
І є смисл кидати їх сюди?
Це аби люди знали к чему стремитса
тут можна оглянути мандрівку у Підгірці - http://salariss.livejournal.com/44918.html