Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ровери

Автор Повідомлення
В принципі не дорого... але дивлячись який і в якому стані
МЕНІ НЕДАВНО ТАТО З КАНАДИ ПРИТАЩИВ ГОРНОГО. ФАНТАСТИЧНИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я ПРОСТО В ЗАХВАТІ!!!!!!!!!!!!!!!
вже ровери з канади притаскують.. кумедні українці..
Якщо велік суперовий (а бувають і по 5 000$), то можна і зАнтарктиди волокти!
то тільки українці всьо зі всьюди тягнуть...
Дають - бери, бьють - втікай. Виходь на Скайп.
Ровери..."до вибору до кольору"...
Вау!!! Ну просто інтернет-аукціон з фотографіями товарів "під замовлення"!
lenhen, мені, якшо можна, он той, на другій фотці, в середньому ярусі 33 зліва, рожевенький... "організуєш"?
жартую
Сьогодні вихідний. Підтягнув в ровері гайки-шурупи, надув колеса і хотів після обіду десь прокататися на сусідську гору, а тут дощ... Прокатався називається...

додано через 30 хвилин 35 секунд:

Дуже класний ровер! Навіть колір відповідний - щоб часто не мити!
Я хочу такий ровер!!!!!!
То тільки для діточок, такшо - свабодна!
Гррр... Ну все-рівно... Ти ж дасиш покататись...
Ґаразд! Але важай, не вріж си нозі!
Доречі! А хто саме більше і які місця калічив собі, падаючи з ровера?
Я, на приклад, лікті і коліна здирав. А ше багато, коли нога з педалі злітала, чиркала до тої гайки, шо педаль прикручена - веее, як неприємно!
AVB пише:
А хто саме більше і які місця калічив собі, падаючи з ровера?

Коліна ...A синці на ногах для мене тепер нормальне явище...
Страшно не люблю, коли штанки запутуються за педалі... так раз чуть в машину не влетіла
А в мене на ходу колесо відлетіло...
Українське виробництво...
Муся, співчуваю. Напевне той ровер десь якась шарашкіна кантора звирала.
Тим не менше, хочу сказати, шо велодеталі, які виготовлялись за союзу, були найвищої якості. Зараз в найдорожчих фірмових моделях таке не завжди зустрінеш. А потім стали клепати різну туфту і капець!

lenhen, а я штанки закочую шоб вони не зачіпались!
AVB пише:
AVB

Та закочую, прийшлось... а то так і без штанок можна лишитись ! А от раніше дивувалась, чому в всіх велосипедристів права штанка закачана, або прищеплена... а тепер вже не дивуюсь

додано через 1 хвилину 39 секунд:

lenhen пише:
а то так і без штанок можна лишитись

І то в кращому випадку
А я колись на ровері (колись був такий "Орлёнок") зі своєї гори (кажуть, шо найвища в Золочеві) з'їжджав, находу відмовило гальмо і я в'їхав, в самому низу, в паркан з прутів арматури, мав струс мозку. А про обдерті коліна і лікті я взагалі мовчу. Зовсім недавно сів на ровер, пролїхав 200 метрів і впав, обдер руку, коліно, лікоть і бедро.
AVB пише:
lenhen, а я штанки закочую шоб вони не зачіпались!

... по локті.

додано через 5 хвилин 32 секунди:

Скільки разів бувало вилітав через руль на маленькій Десні. А в загальному - стандартний комплект,
як і увсіх - коліна, лікті, синяки.

vaymut пише:
кажуть, шо найвища в Золочеві

Де це є така гора? Я знаю, що біля хлібзаводу є найкрутіша. Це не вона?
massacra пише:
Де це є така гора? Я знаю, що біля хлібзаводу є найкрутіша. Це не вона?

Можливо і вона.
AVB пише:
велодеталі, які виготовлялись за союзу, були найвищої якості. Зараз в найдорожчих фірмових моделях таке не завжди зустрінеш.

Чого так? і зараз SHIMANO випускає комплектуючі супер-високої якості. Там і ціни відповідні. http://cycle.shimano-eu.com/publish/content/cycle/seh/nl/en/products.html

Колись мав ще радянський " турист ", типу теперішнього горніка, крута штука була
Я колись хотів на малу "Десну" поставити 2 передні зірочки і переключатель від "Спутніка", а задню на 14 зубців. Ото би був швидкістний ровер!
А я на Салюті їздив. Тоді скрутно з грошима було, все по запчастинах позбирав - шось випросив, а шось знайшов. Потім пофарбував і катався цілими днями, ото щасливий був!
І де твій Салют зараз? Пропив?
А ось він: :
Мені шось цей "шедевр" нагадав то дерево, на якому хобіти катались в "Перстнях".
Мать моя женщина, класний велік! Тільки аммортізатор забули в комплект вложити! Срацю-дупцю натовче...
Щобись не казав :
massacra пише:
Срацю-дупцю натовче...
ше маю таке сідло для тебе
А мені знов ровер "свиснули", цей, з якого ручки постійно пропадали... прив'язала погано
Сьогодні довелось до метро йти пішачком
Ех... знову треба йти "на міст" за новим ровером... по рахунку вже третім
lenhen, і в скільки тобі обходяться такі "втрати"?
AVB пише:
в скільки тобі обходяться такі "втрати"

Ой... давай не будем "о грусном"... але громадським транспортом було б дороще
Хех. Не хочеться навіть згадувати про той перший ровер, який би я повинна була мати. Та розкажу. Я в дитинстві жила в селі (напевно знаєте в якому) і ми тримали курят, та ніколи не виростала та кількість, яку купували (недурно кажуть, що курят по осені рахують). Так от, мама мені каже, що, якщо я вигодую усіх, ну не пам'ятаю скільки, може 20-30 курчат, то купить мені ровера. З завданням я справилась, а от мама не виконала своєї обіцянки. Я досі пам'ятаю ту гіркоту дитячого розчарування.
То ти що, до цих пір так і не купила собі ровера?
Мені коханий подарував "Галичину" Львівського Мотозаводу 10 років назад.
То файна штука жир зганяти! Але далеко на такому не заїдеш... Хіба весь час підтримувати в ідеальному стані.
Ні, я на ньому не їжджу, більше пішки, або машиною. А він стоїть, бідненький, в підвалі. Чекає весни, городів.
Згадав один випадок із життя - одного разу, десь 4-5 років тому, вирішили з другом поїхати на велосипедах у Львів на концерт польського колективу маленьких діточок під назвою "Arka Noego" (діточки 3-12 років, які співають релігійні пісеньки під гарну музику, вони тоді виступали у задньому дворі ратуші), у нього був позичений (не пам'ятаю фірми-виробника), з повною комплектацією Shimano, а у мене братів Snowbike, пам'ятаєте, на них свого часу була мода в Золочеві, з нікельованою рамою, правда препаршивої якості. Так от, друг їхав не напрягаючись, а я... Задній блок перемикання передач, зламався вже в Ясенівціях, ше якось до Червоного доїхав, а там згадав, що жеве знайомий десь поблизу і залишив у нього свій велосипед (з того часу я його більше не бачив і СЛАВА БОГУ). До Львова я доїхав маршруткою і навіть попав на концерт, а от друг так і не доїхав, вернувся з Курович, казав, шо не мав більше сил... От така байка.
Ну, без тренувань, та ше й на ровері з передачами... Я собі уявляю.
На Україні треба було їхати! Вона не підводить. Як шось по дорозі відлітає, то підручними, точніше підножними матеріялами ремонтується, а їх на наших дорогах від автівок тонами валяється!
Мій знайомий коліщата в ровері, коли пробилися шишками набив і так з Зозулів до самого дому котився. Винахідливий, мурва кать!
Я як пробиваю то на дісках валю! Всерівно не погнуться! Провірено ударами!
Люблю свій старий горнік який зара ржавіє в підвалі.
А тим часом вигадуються все новіші моделі...

Приїхав вчора з Хмельницької області, межа з Житомирською, жив там два тижні, то скажу вам що там справжній китай, стільки велосипедистів я ше не бачив ніколи, біля магазинів і кафе спеціальні такі штуки щоб там ставити велосипеди, а біля заводу цілий паркінг для них, реально десь 70 на 50 метрів і все в роверах, правда бадильових.
massimo пише:
скажу вам що там справжній китай

класно для екології! повітря чистіше! ... може...
і лишній жирок можна позганяти
massacra пише:
класно для екології! повітря чистіше! ... може...

і лишній жирок можна позганяти

То може і так, але їзда на авто в тому місті то є катастрофа, там роверисти королі доріг!
Знаю, їхів на море, то там була сама гірша ділянка траси (якщо це можна назвати трасою )
Тема вже розрослася на 8 сторінок! Значить якась актуальність чи може цікавість тут є! Весна! Всі на ровери!
Ну то шо пора в дороу. В кого які будут пропозиції.