Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Прощавай...

Автор Повідомлення
Прощавай...
....Minolta DiMAGE A1....

Ніколи не любив того фотоапарату із за його величини, але про мертвих погано не говорять, тому буду говорити тільки хороше Класна штука, багато функцій, пікселів всьго-навсього 5, але то в ньому було не головне, головне було що фотки класні получались.... шкода тільки одного, ніколи не приділяв часу щоб вивчити всього шо він надає. Тепер вже вже і не вивчу, реанімейшн.
Слідуючий фотоапарат буде по-менше величиною і ціною
Вічная пам'ять!
Річард такий апарат шкода "Знайдеш не тішся, загубиш не сумуй" , буде ліпший
І ше. Постарайся не купувати техніки з підозрілою назвою "Damage"
І шо ви напали на ту камеру? Дуже класний фотік, мені б такий. А ті мегапікселі - фігня! Головне в камері лінійні розміри матриці і параметри об"єктива.
Як на мене, то я би купляв фотік з надвисокою чутливістю матриці (1:4000 - 1:20000) і автоналаштування параметрів картинки мінімум трьома прогресивними способами і мінімум по 25 точках. Ну і звичайно шоб проц був не просто "новітніх технологій" а професійний.
Коли хочеш зробити справжнє високохудожнє фото доводиться вимикату усю ту автоматику нафіг і фотографувати в повністю ручному режимі.
AVB пише:
Як на мене, то я би купляв фотік з надвисокою чутливістю матриці (1:4000 - 1:20000) і автоналаштування параметрів картинки мінімум трьома прогресивними способами і мінімум по 25 точках. Ну і звичайно шоб проц був не просто "новітніх технологій" а професійний.

Canon 1Ds 11,1 Mpix = 10 299EURO (зі скидкою в 1EURO)
На такий фотік треба 2 машини продати...
massacra пише:
AVB пише:

Canon 1Ds 11,1 Mpix = 10 299EURO (зі скидкою в 1EURO)
На такий фотік треба 2 машини продати... Smile

Ага, продасть дві машини, принесе апарат додому-а там -бац немає
Цитата:
автоналаштування параметрів картинки
Сама оптимальна кількість мегапікселів становить 6-7! Не вірите? Поцікавтесь в професіоналів!
AVB пише:
Сама оптимальна кількість мегапікселів становить 6-7!

Нєа, залежить від лінійного розміру матриці
-1 з днем Тетяни всiх. I ще... крiм того що в мене 2Мр, я нiчого не скажу. Вашi думки про фото на 6233? I про вiдео? (0.3М. р)

Posted from a Nokia mobile phone
А у мене усього 2Мр. А решта показникiв-?
Що ви думаете про 6233? А,i вiдео 640*480? (це хоч троха нормально?)

Ну ти би хоч пояснив спочатку шо то за 6233? Чи то нова "Волга" чи Нокія чи ціна в гривнях?
На рахунок відео. В мене в камері 640*480, мені цього катастрофічно замало. Цілком підійшов би формат HD, в якого вже 1024 строчки.
Васілій пише:
від лінійного розміру матриці
безперечно. І серед того всього ширпотребу, яким завалені фотокрамниці, мені, як не професійному фотографу, саме ліпше підійде 6-7 М.
AVB пише:
І серед того всього ширпотребу, яким завалені фотокрамниці, мені, як не професійному фотографу, саме ліпше підійде 6-7 М.

4, максимум 5-саме то
От і я кажу "Прощавай!". "Давго служила ти мені..." старенька 35-мм Minolta. Майже 10 років.

Це одна з перших, де дата вдруковувалась! . Але я це не з приводу випровадження на пенсію цієї мильнички.

Хочу сказати "Привіт!" моїй новій іграшці!

Це Olympus SP-510 UZ. Заценіть: http://www.olympus.ua/consumer/29_SP-510_UltraZoom.htm
Гарна забавка, а скільки коштує?
Сама дешевша ціна на сьогодні це на http://neoservice.com.ua , там вона по 1463 грн, і то в роздріб. А хто має там "блат" (гуртових покупців), то і ше дешевше буде відсотків на 10. А так по магазинах можна і за 1989 грн знайти! Але я брав в Метро, там по акції вона йде зараз.
Аж тепер догнав натяк автора теми назвою теми.
Якшо ти про те, шо за деякий час Річард покинув форум - то виходить зовсім не смішно.
Дійсно. Я про підсвідоме прагнення висловити відчуття.
Ги

m@xxximus
Твої пости як завжди відрізняються дикою оригінальністю.
Здається, незабаром мій монік скаже мені "Прощавай". Нічо, він і так, бідолаха, потрудився на славу. Вже і половину корпуса нема, і зображення часом кудись пливе наліво, але чіткість-контраст-кольори - багато LCD сховаються. Але якшо вже так, то новий треба буде шукати з аналогічними характеристиками, але, звичайно, LCD.
Мій бідний плеєр Креатів Ромба спочив після РБК та зливи
Як йому там?