Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Фото-Аудіо-Відео Техніка і Технології

Автор Повідомлення
Фото-Аудіо-Відео Техніка і Технології
Обговорюємо клас апаратури, її сумісність, зручність у користуванні.
Кому що сподобалось у своїх механічних "очах-вухах-писках" і що хотіли би в них вдосконалити. В яких напрямках їх застосовуєте.
у багатьох, і мені здається шо тої теми не хватить щоб обговорити усю корисність, та в одночас і поганий вплив техніки
Гаразд. Спробуємо почати з відеокамер. По-перше, кому який тип носія запису подобається? VHS застаріла у всякому плані давно, те саме стосується VHS-C. Останніми з могікан аналогового запису були 8 і HI8. Ці, звичайно, мали ряд розширених можливостей як в картинці, так і звуці. Якшо порівнювати камери з аналоговим і цифровим записом на носій, то основними перевагами перших була значна ємність носіїв по часу (касет), а другі брали верх відносно дешевими високороздільними матрицями з на порядок якіснішою картинкою. Але попри високу якість побутові цифрові камери досі страждають катастрофічно малим обємом пам'яті який водночас є досить дорогим.
Коли я купляв останню свою камкеру, то мав можливість взяти як з mini-DVD, так і з чіпом того чи іншого типу. Але максимум шо вони давали по часі при Full Quality це не більше 40-60 хвилин запису. Тож я вибрав золоту середину - Digital8. Касети дешеві, більшої ємності. Запис цифровий, висока мегапіксельність. PC-керування через FireWire.
Тепер шоб зняти весілля, достатньо 2 касет і однієї батареї. А в результаті - повноформатний DVD (реальна якість до 6000 біт/сек)
to AVB: маю пінейкл 9 2 обробка(більше семплів для переходів, і працює швидше)+ кодеки для неї. Ріже все, навіть WMW
А взагалі, якими прогами користуються золочівські ВіДжеї?
Підкажіть, як буде якісніше: купляти комплект домашнього кінотеатру, чи окремо читалку і окремо звук?
to AVB маю 10-15 касет соні digital8 dв ідеальному стані. А якщо треба кращу камеру можу зробити по гарній ціні ну і все до неї...
doktor, дякую , наразі нетреба. Закинув я ту справу. Все робота-робота...
що ж то за така робота що не можна камеру взяти до рук???
Казав єден дядько: "Учєньє - свєт, а неученьє - ..."
Кому попадався дешевий телевізор зі скайпом?