Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Письменники, книжки яких не сподобались

Автор Повідомлення
Письменники, книжки яких не сподобались
Давайте поговоримо про книжки, які читати і дочитати ми не змогли. І про письменників... ну є ж такі, чий стиль для вас взагалі неприйнятний?
Не пригадую, шоб я шось не дочитав....
Взагалі, читальний наплив в мене давно минув. Отже шось взагалі пригадати важко.
ось що мене на цю тему надихнуло:придбала книжку(детективчик)Устинової... а читати не можу і все, ну такий вже "бред" несе... тільки гроші марно викинула. І так з книгою Лук"яненка"Дневной Дозор"-я так і не дочитала її...
Не знаю як книжка. Обидві "Варти" - фільм капітальовий. Чи мова не про те?
так я теж спочатку думала що книжка про те ж, що і фільм, а почала читати-повна баліберда, нічого спільного. До речі мені теж дві "Вати" дуже сподобались, тому і придбала цю книгу
треба читати те що розумієш.
jakson пише:
треба читати те що розумієш

Хм... цікава заява... тільки спочатку все-таки треба річ прочитати, а потім робити висновки, розумієш її чи ні... по-іншому не вийде
Зенон Косидовскій "Біблійні оповоді" мені сподобалась та книжка, вона розказує про винекнення вір, мені подобаються книжки філософського змісту.
А я пробувала читати "Сагу про Форсайтів", мені таке подобається... Але так і не дочитала (закінчила десь на середині другої книги) - часу ніяк знайти не можу.... То всьо той інтернет
Оксанка пише:
То всьо той інтернет

От і в мене та сама проблема з "Культом"
А в мене проблеми з "тим інтернетом" нема, бо мене Оксанка не дуже часто до нього допускає!
AVB пише:
Оксанка пише:
То всьо той інтернет

От і в мене та сама проблема з "Культом"

Альонка пише:
А в мене проблеми з "тим інтернетом" нема, бо мене Оксанка не дуже часто до нього допускає!

Перепрошую, Ви відхиляєтесь від теми.
Коли почав читати "Культ", сподобалось. Ага! тема не про те...!
"Молода гвардія" зі школи не сподобалась. Дуже вже груба. А туфти в ній - від корки до корки. Ото би толкова книжка якби там головними героями наші хлопці з лісу були. Але і її би зараз не читали.

PS. Альонка, попри те, шо Оксанка лімітує тобі ексез, ти умудряєшся писати вдвічі більше!