Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Золочівські нотаріуси

Автор Повідомлення
Золочівські нотаріуси
Хтось може мені сказати, шо то за холєра робиться з тим нотаріусом? Чому для того, шоб потрапити на прийом на завтра, треба записуватись вже сьогодні в обід у чергу, в якій треба стояти усю ніч на морозі? А попробуй відійди - викреслять! Я гадав, шо ті часи, коли люди стояли ночами в чергах за цукром і кросівками, залишились десь далеко позаду на початках 90-х. На мою думку, тут не обійшлось без якогось роду корупції чи зловживання. Невже комусь з влади важливіше зберегти для когось (, хто в декреті, чи ше десь) куплене місце, а ніж не дати людям з такої фігні перетворюватись на бидло мерзнучи ночами в чергах на дворі, і призначити іншого нотаріуса?!!! На кого слід тиснути для вирішення цієї проблеми?
Еее, стоп! У нас же купа нотаріусів!
угу і купа черг тоже
Не знаю, в Золочеві тричі був у нотаріуса, правда, лишень раз як до нотаріуса . Може мені пощастило, але в черзі сидів лише 40 хв
У Львові нотаріуси записують на прийом і кажуть, на яку годину треба підійти. Ніякого чекання.
День перед тим був у двох нотаріусів у Стрию. Черги не було зовсім і приймали дуже швидко. Вражений різницею у цінах. В Стрию в держнотаріуса доручення обійшлося в 75 гривень, у приватного в 100 (справа була увечері), а у приватного в Золочеві 120 гривень. У державного в Стрию вся процедура зайняла хвилин 10 Швидко і дешево
Я теж неодноразово стикався з львівськими нотаріусами - проблем абсолютно ніяких. Як вже було сказано десь раніше, Золочів - зовсім інша держава.
Крім того не усі нотаріуси мають юрисдикцію на виконання певних операцій.