Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Цензура на форумі

Автор Повідомлення
Цензура на форумі
Погодьтесь, приємно читати толкові повідомлення і не менш розумні відповіді і не тільки на форумі. Але зустрічається і навпаки. Це нормально, так як контингент користувачів інтернету, як і в реалі, різний. Інакше було б просто нецікаво. Комусь потрібно одне, комусь інше, а декому просто бракує мозгів.
Мова йде саме про цю останню категорію. Як правило ці жадні діти роблять все можливе, щоб на них звернули увагу. А так як можливості їхні обмежені, то й вибір методів - аналогічний. Нецензурщина, хамство, просто ШОНІБУТЬ... І коли ми стикаємось з цим в реалі, то якось ще можемо їм щось довести (панель інструментів для прочистки мозгів в кожного своя), але в інтернеті з цим проблематичніше...

Тому адміністрація форуму рекомендує:

Якщо Ви зустріли подібний вислів, просто проігноруйте його. Вступати в перепалку по принципу "сам дурак" - не правильно. Ми самі видалимо таке повідомлення. А разом з ним прийдеться видалити і Ваші відповіді на нього. Не марнуйте свій час. Думаю, не потрібно пояснювати, що Ваші відповіді на подібні провокації тільки надихають дурнів на нову порцію подібних висловів.
Єднання чи розкол?
Додано, як відповідь на ото: ше одна весела тема.
Що ми всі тут робимо?
    По перше, мені особисто цікаво спілкуватися як з вами всіма, так і з з кожним окремо. Однією з цілей місцевого форуму є зібрання людей для обговорення тем самого різнобічного формату. А заходити на спеціалізовані форуми ні я, ні, думаю, ніхто інший не збирається.

    По друге, сама назва теми попереджує користувачів про то, шо там може бути. Інша річ, як форумчани будуть пости писати. А то вже справа кожного, а за правилами є кому слідкувати. (Бачили які в мопса зуби?).

    І по третє, і найголовніше, якшо будемо шарпатися, і не поважати думки один одного, то буде крах тому, шо самі зробили. І так на форумі спілкується постійно не більше 10-15 чоловік. Якщо було б більше, мало б смисл задіяти групи, а раз нас мало, то треба якось уживатися, і намагатися приваблювати більше друзів, а не сепаруванням займатися.
Щодо правил форуму і його орієнтації в цілому
В зв'язку з перетворенням форуму на звичайний "гадюшник" пропоную визначити чіткіше його орієнтацію і регламентувати це в правилах.
Яка користь Золочеву, якщо тут будуть "підбирати коханок трансам"? Такі золочівські форуми вже існують, і не бачу потреби перетворювати цей на їм подібний. Я не закликаю забороняти теми, що не стосуються нашого міста, його покращення і добробуту золочів'ян. Навпаки, закликаю висвітлювати в першу чергу людські ідеали і цінності, їх пропагувати, і з допомогою правил контролювати вплив аморальних тверджень, що підривають соціальні, духовні, етичні чесноти.
Крім того, вважаю доцільним глибше застосовувати механізми направлення громадської активності на форумі у русло вірішення місцевих інтересів громадян, як це було проголошено на початку діяльності ресурсу.
Давайте хоч щось зробимо добросовісно, що гідне пам'яті наших предків і прикладу нашим дітям.
Шо робити, шо робити...
Ото прочитають одні і скажуть "Так, діло AVB мовить!".
А інші далі свою справу робити будуть, і їх на шлях істинний ніякими промовами не навернути, бо вони навіть і заглядати в таку тему не будуть. І не хулігани вони. Просто такі вони є, нема поваги до співрозмовника і край. А може їх навіть буде нудити від того, шо тут написано. Шо робити, шо робити...
А орієнтаціє форуму в цілому справді за останній тиждень прямує до нетрадиційної.
І що ви пропонуєте? Видалити всі розділи і залишити лише про Золочів? Без проблем.
І при чому тут орієнтація форуму? Вона так різко змінилась від орієнтації кількох його учасників? У кого що болить, як говориться...

AVB пише:
глибше застосовувати механізми направлення громадської активності
Куди вже глибше. Товчуться головою об одну і ту ж стіну. Вектор міняти треба, а то лоба розіб"ють.

А якщо серйозно, то популярність кожної теми залежить від самих учасників і ні від кого іншого. Подобається - пишіть, не подобається - перегорнули сторінку і пішли далі. Тема плавно йде вниз по рейтингу і опиняється в смітнику. Що тут незрозумілого?..
admin пише:
А якщо серйозно, то популярність кожної теми залежить від самих учасників і ні від кого іншого. Подобається - пишіть, не подобається - перегорнули сторінку і пішли далі. Тема плавно йде вниз по рейтингу і опиняється в смітнику. Що тут незрозумілого?..


Адмін Молодець! От АВБ каже
AVB пише:
вірішення місцевих інтересів громадян
, а вирішує їх так "Кожному по вінику і шуфлі, вулиці вже розподілені", це в темі про депутатів, ось як АВБ вирішує проблеми Золочева. Коли ми вже навчимося вислуховувати інших людей, і поважати їхню думку.
admin пише:
Подобається - пишіть, не подобається - перегорнули сторінку і пішли далі
все таки Адмін молодець!!!
Чому на форумі існують ніки-матюки? :evil:

додано через 5 хвилин 45 секунд:

Звичайно, нік - не номерний знак. Але все ж.
Цитата:

* Sexual messaging or meaning.
* Abusive, Obscene Language and Derogatory Slang
- Abusive, vulgar, derogatory, obscene or profane language;
- Known offensive slang in any language, text-messaging language etc.