Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Цифрові фотоапарати та відеокамери за низькими цінами

Автор Повідомлення
Цифрові фотоапарати та відеокамери за низькими цінами
Інтернет-магазин цифрової фототехніки "Фото-Старт"

Цифрові фотоапарати, відеокамери, комп'ютерна техніка. Гарантія виробника, консультації по вибору техніки, кредитування на вигідних умовах, можлива доставка

photo-start.com.ua
Чесно кажучи, нижчих реальних цін, ніж на Неосервісі я ще не зустрічав. Щоправда, не завжди є все, але є багацько!
Розкажіть про фотоапарати.
Прохання до AVB. Розкажи про свій фотоапарат, та порекомендуй шось. Кажуть, Nikon серії D непогані апарати.
Та як я можу шось рекомендувати, коли сам в тому новачок і мої потреби зводяться до мильнички з деякими наворотами. Про свій новий фотік я вже писав.
А про те, шо Nikon серії D є класною професійною камерою я дізнався з Азбуки цифрового фото. Отакенна збірочка для новачка! . Я її від А до Z перечитав, дізнався багато чого нового для себе.
Чайник та фотографія.
В мене ніколи фотоапарата не було, за ті фото, шо тут до цих пір розміщав, маю друзям дякувати, обробка і монтаж - інша річ. Сайт дійсно хороший, інформативний, з мене могорич.
Річард каже у нього великий фотоапарат. А ти оцей бачив?

Cassie, я тебе перепрошую, але складається таке враження, що ти прийшла на наш форум для того, щоб накидати тем, постів, фотографій, які ВЖЕ БУЛИ ОПУБЛІКОВАНІ на форумі "КЄМПА", а потім шо там всі дружно розкритикували нас за ПЛАГІАТ, типу от, ми за це відповідальності не несем, бо це підставна особа....
Цитата з форуму "Форум міста Золочів = К Є М П А = Форум для тих, хто вміє мислити. ":
Administrator пише:
В історії нашого форуму вже мала місце діяльність невідомої особи, яка від імені форуму зареєструвалась на + ,
і там вела себе некоректно, завдавши цим шкоди іміджу форуму.
AVB пише:
Чесно кажучи, нижчих реальних цін, ніж на Неосервісі я ще не зустрічав. Щоправда, не завжди є все, але є багацько! Smile

Ви гуртовик? Якщо так, то не варто порівнювати гурт і роздріб.

От цікаво що ви скажете якщо побачите на сайті ціну нижчу від ГУРТОВОЇ колонки Нео на 3-5 долари. Для більш професійних моделей фотокамер можна поставити ціну = гурт Нео - 20$. Повірте, мені не важко це зробити. І торгуватись ніхто не забороняє

додано через 1 годину 4 хвилини 16 секунд:

Порівнюєм ціни в гривнях на деякі фотоапарати станом на 23.03

Нео / Фото-Старт

Canon EOS 400D body: 4065 / 3697
Nikon D40: 3593 / 3365
Canon PowerShot G7: 2872 / 2677
Olympus SP-510: 1452 / 1300
Не густо...
Ціни такі самі, як і в інших.