Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Будівельні роботи на Львівській

Автор Повідомлення
Будівельні роботи на Львівській
Народ хто знає що будують на Львівській (в низу)
Будемо вважати, що це друге повідомлення в цій темі.

Наскільки мені відомо, це буде якась пам'ятка якимсь переселенцям (здається полякам). Тамті сваї будуть символізувати згорені останки будівлі.
З іншого боку, як би там керував господар, то не дотягнув би із заливанням бетону до початку морозів. Цього я ніяк не розумію. Смахує на те, шо комусь треба було влаштувати якусь показуху з видимістю роботи.
Люди, схаменіться! Не грайте вар'ята! Яка мулярка може бути взимку надворі? Золочів'янам головне кінцевий якісний результат!
Не полякам, а лемкам.
Не знаю про шо ви говорите, якшо про то шо на, як кажуть "посьолку" то там кажуть буде комплекс відпочинку
Cypress_girl пише:
Не знаю про шо ви говорите

На з"єднанні Львівської і Шевченка. А на Посьолку де будують?
та як їхати зі Львова то видно такі величезні роботи зліва, з тої сторони де церква. от
С того що я чув(а то тільки слухи) то в кінцевій посьолку буде Готель. Не знаю чи то Готель, чи то відпочивальний чи розважальний комплекс, в любому з випадків, вже один "комплекс" побудували, біля Чорновола. І хто там відпочиває? Краще скажіть що буде в будинку який побудували біля ліцею?
Ото і дійсно цікаво для "кого" його побудували і що там буде
Richard пише:
Краще скажіть що буде в будинку який побудували біля ліцею?

Та ніби сауна, зал і таке інше.
Мені здається, шо то буде звичайний житловий будинок.
Ні, не будинок це точно, а кажуть шо спортивний комплекс - тренажери, сауна... і все таке
Серйозно. Тільки от якби воно так і було як кажуть
А таки є користь від форуму. Тамтой фундамент на Львівській обклали мішками з тирсою (клоуни)
Нє, після того засипали щільно піском - ото діло!

Так яким же буде цей монумент насправді? Має хтось ескіз проекту?
[quote=\"vj.Aver\"]забудовники Люда i Олег \"хiмiчнi\" магнати Золочева. Магазин ПIРАМIДА, вiддiл в Унiвермазi. Самi \"ЖИРНI\" точки на ринку(одна точно перша пiсля брами злiва) а для чого? ненаюя Думаю таки житлових будинок.

Posted from a Nokia mobile phone
vj.Aver пише:
що будують на Львівській (в низу)
Тепер це можна почитати офіційно

то вже серйозно
Є ще один "будівельний об'єкт" на Львівській. Хто знає, шо там буде? (якшо колись ше буде)

Ескіз даного проекту - вузька гранітна конструкція(приблизно двохметрова) і наверху Матір Божа
AVB пише:
Є ще один "будівельний об'єкт" на Львівській. Хто знає, шо там буде? (якшо колись ше буде)

99% зі ста, що не буде нічого. А мав бути нічний клуб чи шось подібне.
99,9 % що буде смітник
А чого буде? судячи з фото там і зараз смітник...
Зараз тільки з навколишніх будинків викидають... а такими темпами скоро і з цілого Золочева почнуть...
Афжеш... місця багато... всім вистачить!
а я вже бачив схоже на шалаш для Ленiна i Крупськоi

Posted from a Nokia mobile phone
кажуть, що то має бути дерево, і на кожному листочку має бутинаписана назва села з якого були вивезені лемки
dragon пише:
дерево
, це вже оригінально. Це би було добрим плюсом в туристичній галузі для нашого міста. Бо, погодьтеся, меморіяльні дошки є повсюду.
То шо? Монумент вже звели? Чо ніхто фотки не виставив? Може не всі золочів'яни мають можливість піти і "власнооч" подивитись.
Хто-небуть, будь-ласка зашарте фото, бо про це дізнаюсь з московських нетресурсів. Непорядок.
dragon пише:
кажуть, що то має бути дерево, і на кожному листочку має бутинаписана назва села з якого були вивезені лемки

... ну да, з деревом якось не получилось, хоча
AVB пише:
Це би було добрим плюсом в туристичній галузі для нашого міста

Ну, але ми люди привичні, так шо як небудь так, без дерева... як небудь так...
Правда елементи оригінальності композиції все ж присутні: чотирикутнопризматичні сваї під кутом 45 градусів... досить оригінально
Дякую, Alexis, за фотки

Мдя... Будівельні роботи на Львівській будуть ше тривати і тривати...