Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як ми ставимось до Укр. ТВ?

Дивлюсь регулярно! 17%   3
Дивлюсь час від часу(переважно щось конкретне цікаві передачі,фільми, новини і тп.) 23%   4
Дивлюсь коли немаю що робити... 5%   1
Наше ТВ марна трата часу, старі фільми і дурні передачі. 47%   8
Телевізор включаю тільки коли беру якісь фільми на прокат... 5%   1
Всього голосів: 17
Автор Повідомлення
Повинен сказати що раніше, коли був ще в Золочіві дивився телевізор значно частіше чим зараз. Тепер коли приїзжаю на Україну то навіть не включаю ТВ. А для чого? Щоб подивитися на циркачів в парламенті? Побачити якийсь старий фільм який я вже бачив 20 раз? Чи подивитися комедію "Окна"(доречі, ця передача ще "жива"?).
Вибрав пункт 4. І дуже шкода, шо таке тлумачення є реільністю. Я дивлюсь тільки новини і то не які попало, а скажімо на СТБ в 22:00 чи "Підсумки" в неділю на ICTV. Старі фільми неможливо дивитись! А передачі хіба цікаві? І чи вони взагалі є? Наприклад, чи бачив хтось історичні проекти з захоплюючими розповідями, яскравим інсценуванням подій, сміливими теоріями, вражаючими знахідками на розкопках? Чи, наприклад, різноманітні квести на тематику спеліології, географії, гідрографії, тваринного і рослинного світу? Я би із захопленням подивився якесь дослідження під назвою "Берегами Золочівки: від утворення материка до наших днів". Замість того нічого окрім перепетій Кендзьора і "ґрандійозного" концерту народних колективів до дня сільського господарства на нашому телебаченні побачити мені не вдавалось.
Теж 4-ий пункт. Коли дивишся телевізор, на думку приходять слова Скрипки "ну шо за порожняк???". Нормальних програм майже нема, тонни тупої реклами... Може хтось пригадає, які є хороші передачі?
До хороших (навіть дуже) я зачисляю "Свободу Слова".
якшо чесно то телевізор зараз майже не дивлюсь, може через те шо просто не вистачає часу, але, в принципі, сумніваюсь шо дивилася б наше телебачення, навіть якби той час і був... старі фільми... втративші популярність телепередачі... і всі проекти, такі як "танці з зірками" і т. д. т. п. йдуть набагато швидше по російських каналах, тільки з їхніми зірками. але все одно, зацікавленість вже втрачається. отак-то.
А що можна зробити, щоб наше українське телебачення було цікавим?
Уже нічого. Усі ті телевізійні боси мабуть вважають нас повним бидлом, якому можна показувати будь-що...
Чесно кажучи з укр. тел., дивлюсь одні новини(треба ж знати що дома робится), сериали ненавиджу, а старі фільми вже якось не сприймаются...
А треба якусь ідею забацати. Своїми силами відзняти і змонтувати пару цікавих передач. Хіба би комусь було не цікаво побачити Золочів по ТБ не в стилі "а-ля 12-й"?
ідея хороша, але як її реалізувати?
Треба мати хорошу ідею, шо знімати, і як це припіднести на екрані.
ну мені здаєтся ти вже маєш таку ідею, не помиляюсь?
Та далеко не треба ходити. Достатньо взяти будь-яку тему з нашого форуму про місто.
ммдя, веселенька перадачка б вийшла
Люди. Підкажіть рейтингову тему шоб зняти документальний серіал про Золочівщину.
Я б охоче підказала... Але ше сама не придумала
Ну можна придумати: як і чим живе наша молодь в нашому місті... я б зняла саме про це
О. Це цікаво. Можна наробити капітального шуму, якщо показати порівняння життя дітей можновладців Золочівщини з реаліями решти молоді. Гадаю, це було би навіть гучніше, ніж викрити якийсь злочин влади.
Що ще би зацікавило глядачів місцевого телебачення?
Ну можна зазняти як золочів"яни святкують Новий Рік, ялинку і т. п...
Зробити телебачення у такому місті як Золочів - нереально. І навіть не через брак коштів, а через брак подій і новин. Чи ви бажаєте дивитись передачу про вивіз гною на поля та інші "цікаві" речі?
По таким причинам не реальне телебачення:коликтив телестудії і брак інфоммації. Тереба мати відповідних спеціалістів які би підготовляли програми до показу, а то не малий колектив ( за кваліфікацію я мовчу), якому потрібно виплачувати регулярно заробітну плату як працівникам бюджетної установи. А то все гроші і не малі і хто схоче то робити за 500 грн. на місяць в Золочеві? Брак інформації то теж поважна причина, що тут є знімати? Підзкажіть мені будь ласка, може я не компетентний в тому?
Мабуть і справді телебачення то за круто, але пару передач(цікавих) про наше місто відзняти не помішало б...
І для того потрібно робити Золочівське телебачення? Ти вважаєш то правильним заради паро передач потрібне телебачення в Золочеві?
Звичайно, шо Золочівське ТБ - це як мінімум нісенітниця. Але ні в якому разі не можна стверджувати, шо в Золочеві нема шо знімати! Цікавість передачі залежить від правильної реалізації авторського задуму насамперед. А потім вже все решта, шо впирається в чисельність колективу, зарплатню, професійність, погодження з владними структурами...
Взагалі-то кажуть, шо один фанат заміняє тисячу з сірого натовпу. А якшо він ше й шось вміє, а тим більше фінансово і ідеологічно незалежний...
Олег пише:
І для того потрібно робити Золочівське телебачення?

Я таке казала?????????
Наше ТВ марна трата часу, старі фільми і дурні передачі. 66% [ 8
Так значить не дивимося укр ТВ. А яке дивимося? Рівень укр телебачення особливо великих каналів набагато вищий від скажемо сусідніх держав зі сходу і заходу. Як можна говорити про неякісне укр ТВ якщо акціями укр каналів торгують на Нью Йорк біржі. А права на деяки укр ТВ проекти купують у інші канали з інших держав. Назвіть тоді на вашу думку якісне ТВ, але таке щоб всі знали а не якесь та ССТВ 9.

додано через 5 хвилин 31 секунду:

Олег пише:
По таким причинам не реальне телебачення:коликтив телестудії і брак інфоммації. Тереба мати відповідних спеціалістів які би підготовляли програми до показу, а то не малий колектив ( за кваліфікацію я мовчу), якому потрібно виплачувати регулярно заробітну плату як працівникам бюджетної установи. А то все гроші і не малі і хто схоче то робити за 500 грн. на місяць в Золочеві? Брак інформації то теж поважна причина, що тут є знімати? Підзкажіть мені будь ласка, може я не компетентний в тому?

Неправда! Є у Львівській області таке місто як Стебник з населенням трохи меншим ніж у Золочеві, але існує місцеве ТБ. Так не якісне, не дуже цікаве але є. І люди дивляться, десь колись мера побачать, бо я не знаю як наш виглядає. Знаю що його підтримує місцева влада, декілька меценатів. Я думаю, що на такому ТБ з радістю працювалиб люди суміжно, тільки заради власного задоволення, даю гарантію, що добровольців знайшлося б дуже багато.
я вибрала перший пункт, телебачення укр. дивлюся регулярно. А що ще дивитися? На рахунок золочівського телебачення - навіт не знаю, дивитися б то його дивилися, але хто, то друге питання.
А я не знаю, що можна було б показувати по Золочівському телебаченні. Але якби таке було, то, можливо, колись би дивилася.
на початку 90х у нас вже було... шось... рідкісне...
Показували паради біля Шевченка і відправи в Василянській церкві.
А решту часу ЕР ТЕ ЕЛЬ. А вніч з пятниці на суботу - тутті-фрутті, порнуху тобто...
А шо відроджують?
я також вважаю, що для телебачення Золочева можна було б знайти молодих людей, які навіть заради власного задоволення захотіли б працювати. Я б наприклад, хотіла, щоб крім мерів і прочих високопосадовців, показували щось тіпа концерту на замовлення. На тб відносилися б фотографії, музика і привітання з хрестинами, з весіллям, з днем народженням, та паралельно з чим... мені б було цікаво таке подивитися, і не тільки політику.
прикольне українське кіно. Коротеньке. "Намір"