Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Україна в окупації?

Автор Повідомлення
Україна в окупації?
Не стримався, щоб не поділитися.
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,1617269
Стаття проста, дещо утрована але тому і більш доступна. З деякими твердженнями і висновками автора можна не погодитися, але в цілому думки правильні. Особливо на початку.
Раджу прочитати.
Щодо мене, то я вже давно зневірився в будьяких намаганнях держави покращити моє життя. Відтоді покладаюся сам на себе. Мені байдуже, скільки коштуватиме газ, чи зросте чи знизиться квартплата, будуть виплачувати субсидії чи задавлять податками. Мені уся ця маячня абсолютно пофіг. Люди! Працюйте на себе! Хто хоче працювати чесно і отримувати належно - робіть це, але не тут! Хто хоче красти - крадіть, але не в мене! (бо .......!) Хто схоче зазіхнути на МІЙ добробут - отам зліва на аватарі меч видно? І мені байдуже, чи це держава з податками, чи шантрапа бандюківська. Я - частинка суспільства, голова моєї сім'і. Сім'я - моя держава. Допоможи собі, щоб зробити так само іншим - моя конституція. Берегти духовність і шанувати традиції - наш закон.
Це приклад, якою має бути держава.
Які би чорні часи не наступали з боку, я готовий.
Як нам відома при до влади прийшли ті люди які і були при колишніх устроях, і та влада нічого не принесе Золочеву крім ще більшого розкрадання ресурсів Золочівщини. Пропоную створити на сайті окрему сторінку де будуть обговорюватися ті законопроекти які наша влада прийняла на сесії і кошти які були потрачені на ті проєкти?
Вважаю таке започаткування досить перспективним, яке може допомогти зробити прозорішим для виборців хід коштів через їх обранців.
А чи вони дадуть "життя" такому проекту? Як Ви думаєте шановні форумчани?
Підтримую!
Нарешті широкий загал зможе побачити реальні кроки наших обранців щодо покращенню нашого життя!
Було б непогано також приводити результати голосування "За" і "Проти" щоб люд бачмв хто саме з наших обранців проти покращення нашого життя
Адамси.
Знаєте що буде, якщо зазирнути знадвору крізь розбиту кватирку нашого вікна? А от давайте спробуєм...

"Адамси"

Дійові особи.
  • Дитина - синюшна худенька дівчинка з великими синіми очима та жовтими цирозними плямами по тілі.
  • Тато - червонощокий товстун, рахується в без вісті пропалих з 1991. Часто бачать його привид.
  • Старший брат - худий, та бородатий як цап, з атрофованими мізками та перегаром. З кишені стирчить обрізок труби.
  • Мати - дамочка з неодмінною цигаркою в зубах, посмішкою до вух і розпростертими обіймами.
  • Бабця - стара карга з повним маразмом і палицею, яку постійно погрожує пустити в діло.

В епізодах:
  • пустунчик - гумовий одноразовий китайський виріб.
  • контент - натужні виділення.
  • папір - мякий та ніжний.

Простора освітлена кімната, на стінах одні профілі та анфаси. Якщо дивитися справа наліво, можна побачити історію країни. На підлозі в задрипаному платтячку в червоний горошок сидить дівчинка. Обличчя в неї серйозне і справа її вічна.
Заходить старший брат, гепається на диван.
- Ей ти, сестрьонка, ану вон с пляжа! Тєлєк смотреть мешаєш.
Дивиться на подовгувасту річ на підлозі, - а чьо єта? Твая ігрушка!? Бере обрізок іржавої газової труби, кладе в кишеню.
Дівчинка помалу пересувається разом з горщиком в кут кімнати. Очі наповнюються сльозами, починає рюмсати, пустунчик випадає на підлогу.
Входить мати.
- Ох дитиночко, чого плачеш? Ходи до мами...
Дівчинка недовірливо дивиться на постать жінки закутану в хмару тютюнового диму, впізнає неньку, помалу заспокоюється.
Мати дістає велику коробку з-під дивану, доповна заповнену гумовими цяцьками.
- Тримай доню, пустунчик. Попередньо зануривши його в баночку з спиртом, вона тицяє його до рота малої.
Дістає туалетний папір та швидким жестом використвує його по самому прямому призначенню. Садить дівчинку на диван.
- Так. А що ж це нема нічого? - Немов звертаючись до горщика, який враз осиротів посеред кімнати. - То ж другий раз цього тиждня обідаєш, а горщик порожній.
Дівчинка знизує плечима.
- А, кармі, нє кармі её, всьо равно ні хрена нє виходіт. - Кидає репліку брат. - Мать его Красная Армія!
По стіні проноситься якась примарна тінь, зупиняється на мить біля портрету Леніна, і вмить щезає в кінці залу.
Врешт алкоголь на пустунчику робить свою ослаблюючу дію, і дівчинка весь контент випускає на ногу брату.
- А-а-а-а! Ти чьо, афігєла, малая? Всьо, больше нє дам трубой паігратса, фіг тєбє!
Кладе обрізок високо на шафу.
Мати завченим рухом використовує туалетний папір по прямому призначенню.
В кімнату влітає бабця, грізно розмахуючи палицею.
- Зара я вам дам, от зара я вам дам! Демократія, революція, полюція Конфуція! Пора спатки дитинку класти, і казок розповідати. Підеш з бабцею?
Не чекаючи на відповідь, підхоплює малу на руки і в тому ж шаленому темпі вальсує до дитячої.
- Знаєш, онучко була одного разу країна, і був в неї сусід-побратим, фантомний режим, примарний західний союз і божевільна американська демократія...
Дівчинка то наша держава і її стан , мама євросоюз, старший брат Росія , дурачок то ті надходження і "вливання" які приходятть до нас, кака то то що в нас залишилися і то в нас забирають, папір і те що на папері то є то що залишається нашим владним діячам, горілка то є що тримає наше суспільство в покорі, бабця то америка з її казками.
Мені скажіть ще таке чи ми зможемо з "пуцерами" і "лізунами" збудувати свою державу? "Пуцеру" всерівно кому чисти мешти, а "лізуну" всерівно що лизати і де!!
Натрафив на одну статтю в неті, яка за певних обставин могла виглядати наступним чином:

"Україна оголосила "війну" російській мові і переходить на українську

В Україні набрав чинності закон, який забороняє використання російської мови на картах, дорожніх знаках і інших офіційних знаках у східних областях країни, таких, як Харківська, Донецька, Січеславська, Сумська, Запоріжська, Луганська, а також на кількох віддалених острівцях Малої України в закордоні. Таким чином, Україна стала першою з держав, раніше захоплених москалями і змушених використовувати мову окупантів, що оголосила війну "російській".

Донедавна ситуація в Україні була навіть гірше, ніж у країнах, окупованих Британською імперією: так, з 44,7 млн населення країни тільки 657 тисяч українців (менш 1,5 постійно використовують рідну мову - українську (мова, що належить до східної групи слов'янської гілки індоєвропейських мов, якою говорять нащадки русинів – українці і хохли), і тільки 40% жителів "землі руської" вільно говорять рідною мовою.

Москалі намагалися завдати удару відразу по двох важливих складових української культури - українській мові і Греко-Католицькій церкві, переслідуючи за законом тих, хто говорив цією мовою і сповідав католицизм.

Мова і Церква прийняли удар на себе. Зокрема тому в українців поети і барди - основні носії мовної культури - і донині шануються нарівні з воїнами. Проте, українській мові все-таки була нанесена велика шкода.

Уряд Україні в останні роки доклав відчайдушних зусиль щоб повернути в обіг мову предків: наприклад, на навчання українській і її популяризації виділялося по 3,300 млрд гривень у рік, але все це відчутних результатів не дало.

Тепер же офіційний Київ вдався до екстрених заходів: усі державні службовці зобов'язані використовувати українську у діловій переписці, а назви 12800 населених пунктів і районів країни повинні позбутися своїх російських - дуже часто зовсім несхожих - назв. У зв'язку з цим усім, хто має намір зробити поїздку в Україну, рекомендовано купити нову карту. "
Ne pogana ideya Oleg. Shob zakonoproektu yaki vudae nasha rada rozgladalusa na sauti. to bu byv ne poganuu maluu krok v pered!
Складається враження таке, що дана система влади звинувачує порядних людей , для оправдання нікчемних людей, коли людина є успішний підприємець вона відчуває певну вину за свої вчинки. Чому так складаються обставини в нашій державі? Також складається враження що державна машина вбиває в людині, будь яку особисту ініціативу та власну думку і заставляє людину, опуститися в соціальне болото, стати "сірою масою" , наповненням суспільства людиною, яка тільки розрахована на приказ, без власної думки. Притому народжується певний "клас" особистостей, які є не виробниками продукції а споживачами, що додатково посилює прес на підприємництво в Україні, тобто дежава одною рукою надає допомогу (субсидї), а другою рукою забирає, треба поважати ініціативу людей, які мають хороші ідеї і якщо ті ідеї спрямувати на розвиток бізнесу що забезпечити роботою сотні людей, зменшить злочинність в Україні. Немає мудрого керівника. Дійсно Україна в окупації безграмотних керівників і тих людей, яким вигідно щоб ми були рабами. Зараз злочиннісь з"єдналася з державницькими структурами і то приведе до дуже великих проблем!!!