Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Тренажерний зал

Автор Повідомлення
Тренажерний зал
Хто скаже мені скільки в Золочеві тринажерних залів? Чому не має належної реклами в розвитку такого бізнесу як спортивні клуби з тринажерними залами? Тільки бари і споювання молодих людей, побто деградація суспільства. Я вважаю що в тому винуваті наші керівники Райдержадміністрації.
я б дуже хотіла щоб такий(такі)існували у нас в місті. ще б хотіла щоб був басейн... але це мабуть не реально... одні кабаки-реальніші
Зараз політика держави така щож споїти найбільше людей в Україні. щоб людина менше звертала увагу на проблеми які її оточують, а те що вони говорять я називаю "Говорильньою", зараз в нас мало прийматися рішення про присвоєння 5 рангу держслужбовця , тобто зарплата в межах 8-10 тис. гривнів, за таку зарплату можна "говорити" людям що вони хочуть, влада нам буде говорити то що ми бажаємо почути і стільки скільки ми того хочем, а робити будь те що їм потрібно.
Попит на спорт у Золочеві реально є. Але підприємцям поки що не цікаво цим займатись, а влада просто не шукає собі зайвого клопоту - є шахісти, от і добре, хай собі в шахи і грають. Їх можна на турнір послати. Футболістів- на змагання. І розповідати потім про спортивні здобутки. А те, що люди ходять в зал і підтримують нормальну фізичну форму - кому це покажеш?
Я наприклад пропонував щоб приміщення котельні використати як фітнес-центер , тобто спорт-зал. тринажерний зал, лазня і т. д.
Тренажерних залів практично немає. Наскільки пригадую один - на Ентузах в садіку, другий організував в себе вдома Максимович, і ще один новий, кажуть відкрився , де не знаю. І все. Мало це чи багато - звичайно ж мало.
Зі спорту слід напевно ще відмітити футбол ( ледь жевріючу ДЮСШ + міні команди по інтересах) , волейбол (в осовному ветерани).
І звичайно ж великий теніс. Саме цей вид спорту вважаю одним з самих популярних. Слід віддати належне Роману Мерещаку - без будь-якої бази , на голому ентузазмі він створив в Золочеві досить таки непогану школу тенісу. Не знаю як зараз але був період, що в нього займалось до 100 чоловік. Знаю, що вже давно ведуться розмови щодо відновлення кортів (біля картонажної ) але чи то міськрада не дає дозволу чи то немає грошей для відновлення не можу сказати. Але те, що такі корти потрібні - факт беззаперечний.
Повертаючись до початку, щодо вини райдержадміністрації, можна знайти просте рішення. Якшо владі вигідніше отримувати гроші з кабаків ніж з тренажерних залів, то для збалансування ситуації необхідно змусити направляти половину доходу з кабаків на розвиток культурно-спортивних установ. Я розумію, шо це звучить як пусті слова. Та якшо усі, хто не надає перевагу кабакам, зберуться перед адміністрацією і не ступляться доки вона не дасть прийнятної відповіді, це було би дієво і не голослівно. Доречі, можна було би подивитись скільки золочів'ян здатні на певні дії для реального покращення свого життя (а не мерзнути на майданах за міфічну ідею).
Не знаю на рахунок залу... той хто запив або любить собі бухнути туда ходити навряд чи буде, а якщо буде то недовго. А той хто дійсно хоче займатися купить собі гантелі/штангу для цього. Менталітет зараз такий.

На рахунок футболу мушу сказати що зараз кожен раз менше його грають в нашому місті. Раніше на стадіоні біля радіо-заводу місця не було, а тепер грай хоч не все поле.
Абсолютно згоден з тобою Richard що тепер приходиш в любий час на любий стадіон і граєш, і абсолюно не згоден по інших постах - в Золочеві є всі умови шоб займатися футболом , волейболом, тренажерами і хто хоче той і займається , щодо тенісу - то корти по любому треба, наразі не видно хто б допоміг в тому питанні. Мені здається шо можна виділити трохи коштів з тих які виручили за спорткомплекс і збудувати 2 грунтових порядних корти, але... але...
Виявляється є один зал на Ентузах!
http://zl.lv.ukrtel.net/zdorov/zd_fizk.html
Був я в тому залі 3 роки назад. Тренажерним залом то назвати дуже тяжко. Навіть самі приміщення більш нагадають житлові кімнати чим "зал".
Richard пише:
Тренажерним залом то назвати дуже тяжко

Краще щось, ніж нічого. А щоб підтримувати себе в хорошій спортивній формі, досить штанги і гантелей. Люди там займаються і досягають досить хороших результатів. Головне наполегливість і працьовитість
Проблема тренажерних залів - в їх нерентабельності. Зробіть підрахунки - аренда чималої площі, обладнання, світло, тепло, зарплата персоналу і т. д. при малій пропускній здатності і Ви зрозумієте, що зали роблять хіба олігархи для бойовиків і коханок.
Зал в дитсадку і в Максимовича - це вийняток, результат ентузіазму окремих людей. Причому зал в дитсадку №6 буде закриватися в звязку з збільшенням кількості дітей в групах.
Дайте мені площу 100-150 кв. метрів за низьку арендну плату і будете мати непоганий тренажерний зал.
Ну дякую Петрович, порадували! Шо серйозно закривається? Коли? І шо тепер робити?
Куди серйозніше. Що робити. Шукати приміщення. В першу чергу всім разом і окремо тиснути Зубара.
Igor я з Вами згоден в тому що така справа не є рентабельною, але давайте подивимся в наше майбутнє? Що наших дітей чекає йти в бар і спиватися? Наприклад я вже тут писав що влада найперше має підтримувати дотаційно такі проєкти.
2igоr яка арендна плата тобi пiдходить (120м2) в чертi мiста

Posted from a Nokia mobile phone
дійсно, зал бізнес на велику перспективу, він буде відбиватися не один рік, і коштує порядно. і 150 квадратів маловато буде тренажери + роздягалка+душі+кафе місця треба чимало, а клієнтів буде не надто багато, кого зацікавить є реальний бінес план на цю тему, але то хто має лишніх грошей мішок
Не заробиш? хм. Хіба що в Золочеві. Це один з найприбутковіших видів бізнесу. Я хожу в зал 3 рази на тиждень. (240 грн за місяць). Абониментів продається більше 200 шт. 240 Х 200 = 48 000 грн
Malin пише:
Це один з найприбутковіших видів бізнесу.

це туфта... Якщо тобі подарують обладнаний зал, то ясно, що гроші піднімеш, але якщо все з нуля, то окупиться воно ой як не скоро...

Malin пише:
Не заробиш? хм. Хіба що в Золочеві.

так ми ж про Золочів говорим,Malin.
Прислухайся до поради
Васілій пише:
Mr. Green Спустись з не.., тьху ! з Києва на землю
так вон чув, що з хлібзаводу замутили якийсь зал спортивний... але толку з того? мені б басейна, щоб я собі плавав час від часу).... ех жалко.... нема тут господаря в місті.... сидять лише язиками тріпають про політику.... ладно не буду багато говорить, а то ще в тюрму мене посадять) тоді вже точно за басейн ніхто не згадає
Скажу вам так, скоро відкривається в 4 школі я буду з тим займатись , пишіть мені скажу коли
На тереторії Золочівського хлібзаводу по вілиці бробівській відкрився тринажерний зал.
Я вже знаю, а скільки треб платити ,
Олег пише:
Я наприклад пропонував щоб приміщення котельні використати як фітнес-центер

а яке приміщення котельні, точніше якої котельні??
Ira_NEO, на Львівській є котельня, яка вже давно себе не оправдує. Але є джерелом відмивання коштів, коли її переобладнати, міг бути гарний спортивний зал, лазня і т. д.
хлібзавод
100грн - 3 рази на тиждень, 80грн - 2 рази на тиждень. заняття у групах по 15 осіб. тривалість заняття півтори години. не знаю як на протязі дня, але з 20:00(останнє заняття) народу валом, навіть утворюються черги до деяких тренажерів.
Олег, ти хоч розумієш шо говориш??
Олег пише:
котельня, яка вже давно себе не оправдує.

А ти хоч занєш шо вона в робочому стані, і якби її закрили то навколишні будівлі які вона опалює лишились без тепла, а цеж абсурд!! Також люди які там працюють лишились б без роботи, ти якийсь ізверг. Що б робили ті сім'ї якби їхніх чоловіків лиши роботи?? І з чого ти взагалі взяв шо вона себе не оправдовує??
Олег пише:
є джерелом відмивання коштів

То взагалі... Яких коштів?? Ти хоч розумієш шо пишеш чи може маєш безперечні докази??
Олег пише:
коли її переобладнати

Ти там був, бачив як вона виглядає?? Про яке переобладнання може йти мова. Приміщення навіть близько не підходить для спортивного чи тренажерного залу. І переобладнання буде коштувати так дорого, що ніхто затеке би й не взявся.