Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Переадресація в мережі

Автор Повідомлення
to andry: які в нашій мережі діапазони айпіх, недавно підключився.
vj.Aver пише:
to andry: які в нашій мережі діапазони айпіх, недавно підключився.

Широкий

По віртуальній мережі клієнтам видаються адерси з діапазону 10.0.0.0/8, тобто від 10.0.0.2 до 10.255.255.254. Це за NAT та брендмауером.
Для магістральної мережі та бездротових підключень використовується діапазон 192.168.0.0/24 а для будинкових мереж тепер буде впроваджуватися адресація з діапазону 172.0.0.0/8
Адреси видаються фіксовано. До кінця цього місяця буде закінчена повна переадресація з метою наведення порядку, після чого адреси вже не змінюватимуться.

Як дізнатися свою адресу в будинковій мережі можна почитати тут:

http://cso.lv.ukrtel.net/members/docs/users/iploc.htm

Використовуючи цю адресу до Вашого комп'ютера можуть отримати швидкісний (100 мегабіт) безкоштовний доступ жителі Вашого будинку, що чудово підходить для обміну великими файлами і ідеально - для мережевих ігор.

Адреса у віртуальній мережі з'являєься при підключенні до нашого сервера і її можна побачити так:

http://cso.lv.ukrtel.net/members/docs/users/vpn.htm

Ця адреса необхідна для доступу до Інтернет. Крім того, використовуючи цю адресу до вас можуть безкоштовно під'єднатися усі наші клієнти по усьому Золочеву! Але оскільки обмін даними в цьому режимі здійснюється через сервер, а дані додатково шифруються і кодуються, для уникнення перевантаження сервера швидкість лімітована величиною 512 кілобіт. Пам'ятайте про це, відкриваючи доступ (брендмауером) на цьому підключенні, адже якщо хтось качатиме від Вас фільм, то це може обмежити швидкість Вашого доступу до Інтернет. По бажанню я можу блокувати доступ інших користувачів на Вашу адресу.
Дякую за інфу
Знов переадресація Надіюся дійсно остання бо потім треба знов в чаті айпішки нові прописувати.
andry пише:
По бажанню я можу блокувати доступ інших користувачів на Вашу адресу.

І так 80 % на паролях стоїть
Morientes пише:
Знов переадресація Надіюся дійсно остання бо потім треба знов в чаті айпішки нові прописувати.

Друга І остання, сподіваюся.
На 80% закінчив цієї ночі У Вашому будинку практично теж. Ще може хіба 2-3 адреси треба буде уточнити. Якщо будете уважні, то зрозумієте, чим нава адресація краща
Необхідність її викликана в першу чергу ростом мережі. Помітять її лише 20 % користувачів.

Тема переадресації далі обговорюється тут:
або в приваті.
Переадресація в мережі
До уваги користувачів, які користуються безкоштовниою послугою мережевого доступу до інших користувачів.
В зв'язку з непередбачувано швидким ростом мережі проводиться зміна (переадресація) віртуальних адрес.
Колишня адресація дозволяла зареєструвати по 89 користувачів у 89 будинках на 79 вулицях, але цього стало в деяких випадках бракувати.
За теперішньою адресацією можна буде адресувати 254 користувача в 254 будинках на 150 вулицях. Такої кількості вулиць будинків і квартир в Золочеві, звісно, немає, тому дана адресація буде остаточною.

На доступі до інтернет це ніяк не позначиться. Якщо ви не користуєтеся даною послугою, то дану тему можете проігнорувати бо ніяких змін Ви просто не помітите.

Просьба оновити свої відомості про друзів.
Таке нескромне питання. Яким способом можна увійти в мережу іншого провайдера не через Інтернет (скажімо підключення абоненту Інфосервіс до абонента ЦСО)? Чи це взагалі можливо?
AVB пише:
Таке нескромне питання. Яким способом можна увійти в мережу іншого провайдера не через Інтернет (скажімо підключення абоненту Інфосервіс до абонента ЦСО)? Чи це взагалі можливо?

На даний момент такої взаємодії на рівні користувачів не передбачено. В майбутньому - покаже час.