Золочів Плюс
Форум міста Золочів

В кого які таланти?

Автор Повідомлення
В кого які таланти?
Тут розказуємо, що нам найбільше вдається і подобається робити, в когось дар письма, хтось гарно малює, вишиває хрестиком...
Не файно самого себе хвалити, а втім... Маю талант - можу розібрати будь-який пристрій (правда не завжди потім можу зібрати назад). Одного разу навіть розкрутив на детальки наручнй годинник, а гвинтики там такі маленькі, що без лупи і не побачиш
Ну, я бачу, шо саме ліпше в мене виходить писати зарозумілі насмішкуваті провокуючі пости, шо аж люди з форуму тікають!
Якшо серйозно говорити про хоббі, то полюляю домашнє відео творити. "Знущатись" з деяких пісеньок, виконуючи їх на неординарний манер....
На жаль не бачу в себе ні-яких талантів. Хотів стати журналістом, але щоб стати хорошим журналістом треба бути "наглим пронирою" або цікаво писати, а в мене ні першого ні другого нема, ще і стилістика письма дуже слабенька. Хоча стати журналістом в мене можливість була, але оцінивши всі свої мінуси відмовився.
Richard, не вигадуй. В тебе обов'язково є якісь таланти, за які ти мабуть не хочеш розказувати. Це читається між строк. . Колись!
та-ак, писати я і справді люблю-графоманка ж .A ще я малюю, свого часу закінчила художній заклад, це і стало моєю професією. а ще маю дар до перукарства, хоч я і самоучка, але всім подобаєтся.Kороче, маю талант до всього, де треба проявити фантазію
Можна сказати ти вгадав, таланти в мене дійсно є, але вони негативні не хочеться про них в голос говорити А на рахунок позитива.... дуже важко себе самого об"єктивно оцінити. Були одиночні моменти коли мене хвалили за якісь конкретні речі, але чи зміг би я робити ці речі также вдало на регулярній основі- важке питання.
В любому випадку зі сторони видніше. Якщо людям подобається то, що ти робиш, тоді талант в тебе є, якщо то, що ти робиш подобається тільки тобі, тоді це не талант, а просто твоє хоббі.

P.S.
А якщо людям подобається то що ти робиш вже на протязі багатьох років, но ти с того ще копійки не заробив і ніколи не заробиш, то талант? Якщо талант, тоді шось одне, в мене точно є, с позитиву
а ось до чого не маю абсолюдного дару, так це до точних наук.I з технікою я не в ладах
Гадаю, комп'ютера це не стосується
та троха стосуєтся... але вчусь
Шоби конкретно якогось дару, то за собою не замічав, а так з технікою можу і на "ти".
везе ж людям... а мені вже так надоїло просити когось щоб подивився мені до компіка
шо ніякого хакера місцевого не знаєш?
Так. Дівчата тепер ні на лопця, ні на хакера не ведуться!
от тут ти правий, але на кого ж тоді???
так чого ж не знаю... але кожен раз просити шоб глянули до компа так надоїло...
vj.Aver пише:
але на кого ж тоді???

Як завжди. На розумних, гарних і ввічливих.
угу і розум закінчується теорією, ввічливість першою п'янкою, а краса першою бійкою
Маю талант великий до влізання в неприємності... сама собі проблеми зтворюю, потім з трудом з них вилізаю.... і ніякого таланту до організування власного життя.... і головне, поряд є люди... які не в змозі зкерувати мою бурну фантазію в правильне русло.... а ще.. малюю не погано.. роблю зачіски.. хоча самоучка.. скандалю-то взагалі на вищому рівні... вмію нарадити іншим як жити.... кажуть, що я психолог.. от тільки не радять де купити диплом... НЕ ЗАБУВАЙТЕ.. Я ВИКОРИСТОВУЮ ЦЕЙ НІК.. Я НЕ ІНКОГНІТО... паразитую тимчасово
Трохи про себе.
Пора трохи розсекретитися та повироблятись:

Любительські рівень:
Гра на гітарі.
Малювання.
Проза.

Користувацький рівень:
Програмування.
Компютерна графіка.

Інше:
Шпильки та прочистка іншим мізків.
Часом з хорошим результатом.

Пишіть, не соромтеся, не намарно ж vaymut тему створював.
Кот да Винчи пише:
Пишіть

Ну що ще писати? Я вже ніби про все раніше писала...
Ну вмію трохи грати на фортепіано(навчалась в муз. школі )
Ше вмію шити...
Зараз захоплююсь фотографуванням, правда мабуть таки таланту до нього не дуже маю
Інше? Мабуть це
ІНКОГНІТО пише:
Маю талант великий до влізання в неприємності

lenhen, а ти скільки років там вчилася? Бо мене ті викладачі но три роки осилили, далі я їх пожалів.

додано через 50 секунд:

Ой, зовсім забув! Аж чотири роки!!!
А я в музичній провчився 3,5 роки (ходив на скрипку), а потім зрозумів, що по-нервах грати лекше і подався до юристів і, знаєте, НЕ прогадав.
Ходив в музичну. 5 з семи років на віолончелі, Не шкодуюу про той потрачений час. Навіть дуже помогло. Тепер без проблем можу звук настроїти (Монако наприклад).
ВаУ!!! Та ми всі тут музиканти!
vaymut пише:
А я в музичній провчився 3,5 роки (ходив на скрипку), а потім зрозумів, що по-нервах грати лекше і подався до юристів

те саме тільки 5.5 років
AVB пише:
lenhen, а ти скільки років там вчилася?

Витримала тільки 5 років . Потім на мене найшло "прозріння", що великої музикантші з мене не вийде, тому катигорично відмовилась туди ходити. А ще пам'ятається хор по неділях(ех, саме в тій годині йшли мультики про Чіпа з Дейлом) і дивна викладачка (хто туди ходив, мене зрозуміють)
Є талант. І дуже навіть корисний талант.

А ось музикою і вишиванням не хворію, і Богу дякувати. А то б стільки часу змарнувала.
Чесно?... ніяких талантів... одні мухи в голові...
Всі мають талянти.
Pangea пише:
ніяких талантів

Та ну. Ти ж вмієш як ніхто різати правду-матінку прямо в очі!
То не я... То вона сама виривається!
В мене є талант привикати до любого будильника і продовжувати спати дальше... Ось так...
в мене набагато гірше... навіть якшо треба рано встати, і в кімнаті є два будильника, я не сплю всю ніч, боючися проспати.....
Я обожнюю готувати і це особливо приємно, коли твою працю(незліченні години проведені біля плити) оцінять.
А в мене чудовий талант грати на нервах..=)) Так не навчать, то в генах. )
ммм... так:
на флейту ходив - 2 тижні
на плавання ходив - 2 роки
на шахмати ходив - 3 місяці
на Дзюдо ходив - 1,5 роки

Час від часу пишу віршики

Дуже добре вмію слухати (так кажуть )

Пректасно граю на нервах
ой, я тут так почитала, в кожного стільки талантів, а мені й нема чим похвалитися ... хоча, в мене є здібність непогано обходитися без сну)), якось не є він найважливішим пріоритетом в моєму житті...
Le$y@ пише:
не є він

Це поки канікули і поки на роботу не підеш, а потім він стає найважливішою частиною доби на яку ніколи не вистарчає часу
А я ваще ходячий талант
Добре шо не лежачий
st.fergi пише:
Добре шо не лежачий

І лежачий і сидячий...
в мене талан вашшєєє..... вмію мовчати тоді, коли всі кругом нервуються і крАчать... я собі просто сиджу тихенько... нікого не зачіпаю... і "тверезо оцінюю ситуацію"
Альонка пише:
вмію мовчати тоді, коли всі кругом нервуються і крАчать... я собі просто сиджу тихенько... нікого не зачіпаю... і "тверезо оцінюю ситуацію

а в ситуейшен з мамусьою ?
то саме... вона собі кричить то кричить.... а я чо маю лишній раз нервуватися
Альонка пише:
вмію мовчати тоді, коли всі кругом нервуються і крАчать

ЙОй... я так не вмію...
Я найчастіше і є та людина, яка найбільше крАчить...
Муся пише:
Я найчастіше і є та людина, яка найбільше крАчить...

Ну да, ну да... Тобі слово, а ти у відповідь десять...
Ну.... Талантище))))
Так ще треба вміти))
Маю генетичний спадок - малювання і художній смак.
Малював раніше графіку і авангард