Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Камеді-Клаб гумор для знавців чи імбіцилів?

Автор Повідомлення
Камеді-Клаб гумор для знавців чи імбіцилів?
Чи відддав би хтось свої 660 грн за столик в Арені на виступ 20 бовдурів з пошлим гуиором
На таку суму я знайду інше, корисніше призначення, а 20 бовдурів я і по телевізору можу дивитись...
Я взагалі не догнав, про шо йдеться.
терпіти їх не можу, приколи в них тупорилі і як на мене не смішні.
Ну, тоді й навіть не буду дивитись де і коли це показують.
Це анекдот такий був, як хлоп приїхав з відпустки додому і спочатку в сусіда питає:"Ну, ходив хто до неї?" - "Ні" - "Ну, то й я не піду!"
Взагалі можу сміятись лише з приколів Задорнова. Ну не пре мене на ржрачку ні КВН (кілька класних приколів за 2 години проскакує), ні інші "гумористи". А якшо переключаючи канали попадаю на "Аншлаг" то це вже повна (*)
А я взагалі думаю, шо камеді клаб тільки для затягнутих людей
Альонка пише:
затягнутих
як це?
Ооооо!!!!!!!! Затягнуті люд - це гірше нічних кошмарів, взятих разом з сновидінь усіх учасників форуму
Як на мене, то "Камеді рулить!", але не у всьому. Позаяк кістяк, до прикладу Київського клЯбу, сформували професійні КВК-шники, котрі давно на сцені, в шоу-бізі і чудово розуміються на потребах аудиторії.
Розглядаючи місцевих, локально-регіональних, Камедяшників - хороші асоціації щодо їхнього гумору на думки не приходять. Як альтернатива економії коштів - зібрати двох найкращих друзів, "нажратись" з ними пива і тарабарити приколи нічим не гірші за їхні.
Отже, висновок такий - раз на раз не потрапляє! :о)
Камеді то прикольно. тільки камеді не УА. А гумор там не тупий. Там гумор простий, вуличний, доступний, деколи інтелектуальний. Але кожному своє. Комусь Петросян комусь Задорнов.
Мені подобається Камеді Клаб... подобається і ВСЬО! І хто мені ше шось скаже, ГА??
КК ЦЕ БОМБА...
Де коли правда туповатi шутки бувають... як на мене. А загалом супер!

Posted from a Nokia mobile phone
Comedy Club the best!!
Альонка пише:
Ооооо!!!!!!!! Затягнуті люд - це гірше нічних кошмарів, взятих разом з сновидінь усіх учасників форуму

як кому...
Якшо дивиться на окремі персони в CC, то звичайно, талант у них є , хто чув історію "Про козаків" , той зрозуміє, про кого я говорю.
да прікол про казаків моднячий.... , особливо про перетворення в свиней за допогою відра горілки і чарівних заклинань(тостів)
vaymut пише:
хто чув історію "Про козаків" , той зрозуміє, про кого я говорю.

терпіти не можу!!! таке щось тупе!