Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Золочівські банки

Наскільки ви довіряєте нашим банкам?
Дуже. Майже усі грошові операції проводжу посередництвом банків 22%   2
Посередньо. Довіряю банкам свої гроші лишень в окремих випадках. 66%   6
Слабо. Не довіряю взагалі. 11%   1
Всього голосів: 9
Автор Повідомлення
Золочівські банки
Як ви ставитеся до роботи і послуг наших Золочівських банківських відділень? Які саме для яких цілей більше вам придатні? Чого бракує в нашій банківській діяльності?
AVB пише:
Як ви ставитеся до роботи і послуг наших Золочівських банківських відділень? Які саме для яких цілей більше вам придатні? Чого бракує в нашій банківській діяльності?

Щодо роботи то нашим банкам ще варто повчитись від закордонних.'Приват', що мене не мало здивувало щироко займається у Золочеві зарплатними проектами, недолік "Авалю" полягає у тому, що до останнього часу не було його банкоматів, а позиціонує він себе як один з лідерів. У загальному усі банки Золочева лише приймають депозитти, видають готівку, обмінюють валюту, проводять безготівкові перераунки, одним словом дрібною рутиною. Хоча на таке містечко з 25 000 населення і без можливості інвестування(бо усе уже давно '
прихватизоване"). Абслютно відсутня конокуренція, представлено 5-6 банків-лідерів, а Ощадбанк я банком узагалі не рахую. Бракує ж інновацій у розвинуих країнах існує 200 послуг, що надаютться банками а у Золочеві? Хоча Україна уже країна з ринковою економікою
Безперечно правий, шо "повчитись" ше ой як треба. Хто бачив, той знає, як то користуватися послугами европейського банку з европейським обслуговуванням.
muller2006 пише:
Бракує ж інновацій у розвинуих країнах існує 200 послуг, що надаютться банками а у Золочеві? Хоча Україна уже країна з ринковою економікою

Про які інновації Ви ведете мову? Учтоніть , що саме Ви маєте на увазі - конкретно?
Мабуть таких, за які один банкір отримав на днях Нобелівську премію?
нам ще до європейських банків ОЙ, як далеко. добре хоч такі є.
А справа таки рухається, хоча й дуже помалу. В Україні буде створено мережу незалежних банкоматів Євронет, що дасть змогу клієнтам будь-якого українського банку (який звичайно ж укладе угоду з мережею) обслуговуватись в цих банкоматах БЕЗ СТЯГНЕННЯ КОМІСІЇ, так як це зараз робиться в цивілізованій Европі. Безперечно, повний перехід на цю мережу станеться ще дуже не скоро, але приємно вже те, що хочаби щось таки робиться і планується.
Банки нашого міста - партнери чи вороги?
Шановні учасники форуму, ми обговорюємо з вами дуже багато тем, але чомусь опустили тему, яка має відношення практично до кожного жителя нашого міста і району. Безумоно, зараз практично не можливо уявити своє життя без стосунків з банками. У кожного з нас є власний досвід таких стосунків. У когось позитивний, а у когось навпаки. Думаю буде зовсім не зайвим подилитись цим досвідом з решту форумчанами. Думаю, кожен погодиться, що зараз, в час такзваної кризи ці стосунки набули особливих барв. Проте особисто я, хотів би побачити в цій темі максимум об'єктивності, або того що ви називаэте цим словом. Пізніше я напишу, що власне мене штовхнуло на відкриття цієї теми, але за ради тої ж обєктивності треба трошки зачекати.
bam пише:
такзваної кризи

сафсєм бальной. вапросав больше нє імєю
На шо тут чекати? Давай викладай свої барви стосунків з банками в кризових умовах
Чи може ти на колекторів нарвався?
Як і обіцяв дещо з мого власного досвіду. Особисто я завжди стараюсь дружити з банками бо вважаю таку дружбу взаємно корисною. Проте, дружба передбачає рівноправні стосунки. Особисто я в Золочеві постійно користувався послугами 5-х банків: Ощадбанку –для сплати комунальних послуг, Приватбанку –отримував зарплату та користувався їх 30-ти денною кредиткою, Правексбанку, Надра і Авалю для депозитів. В кожному свої нюанси. Але якщо б мене спитали який кращий, а який гірший вагань би не було. Почнемо з Ощадбанку. Я не знаю в кого які враження, але з усією повагою до працівників цієї установи скажу, що сплата комун послуг – це кошмар. Раз на місяць багато жителів нашого міста можуть спостерігати черги схожі на ті що були в час СССР. В середньому, щоб заплатити потрібно вистояти від 30 хв до години. Про це вже і у Народному слові писали. Добре що є ще одне відділення.
Але все це ще квіточки з тим що в Надрах. Не буду багато писати про банк в цілому, достатньо сказати що присвоїли категорію ССС. А це мовою простої людини повний п. Турбує інше сама система функціонування. Я наткнувся на такі парадоксальні речі, що волосся дибом стає. Про затримку депозитів, то тим вже нікого не здивуєш. Незважаючи на грубе порушення законодавства жоден орган практично нічого не робить. Та й саме розпорядження НБУ про заборону дострокової видачі депозитів в багатьох відомих юристів і економістів викликає подив. Мова про те, що проста людина в даному випадку абсолютно безсила щось довести.
Зовсім недавно мені довелось спостерігати сумну картину, як одна дівчина з сльозами на очах старалась отримати на законних підставах свої гроші. Мовляв немає чим дітей кормити. Вгадайте яка була відповідь… Є історія ще цікавіша. Але про це згодом.
Каг і слєдувало ажідать-соплі

додано через 1 хвилину:

Афтор, не пеши більше таких історій
bam пише:
Є історія ще цікавіша

Васілій, суди про себе. Я ж не винуватий щов тебе таке на умі А вот прострочиш наприклад, на день сплату по кредитці Приватбанку на 1 день, штрафануть тебе на 500 грн і будеш доказувати що ти не знав
В такому випадку переглянь договір, по якому ти оформлював кредитку. Оті папери з дрібненьким шрифтом. Там повинні описуватись дії у випадку прострочки і розмір штрафу. Чи ні?
bam пише:
А вот прострочиш наприклад, на день сплату по кредитці Приватбанку на 1 день, штрафануть тебе на 500 грн і будеш доказувати що ти не знав

Ото і вся страшна історія? Нашо ти мене грузиш своїми праблємами? я шо тебе агітував брати кредит в банку? Як фсьо добре-ні одна сука не поділицця процентами(хоць на пиво), а як за яйця візьмут- памажитє, нас абіжають. Гдє то так
А звідки ти взяв, що хтось тобою цікавиться, звідкити всяв що тут буде страшна історія? І, взагалі, звідки ти взяв, що умене є якісь кредитні зобов'язання? Взагалі то якщо людей сприймати за сук то ніхто і не поділиться. Гдє то так
bam пише:
Взагалі то якщо людей сприймати за сук то ніхто і не поділиться.

Ото правда. Тут я канєшна пагарячілся
Я про валютні кредити, бо сам маю. Коли почув по телевізорі від партії Регіонів, що люди самі винні коли брали на себе валютні ризики!!! То, повірте, все впало, щераз відчув, що нікому ми непотрібні зі своїми проблемами....
Alexis пише:
. Оті папери з дрібненьким шрифтом. Там повинні описуватись дії у випадку прострочки і розмір штрафу. Чи ні?

Згоден на 100% Проте є один нюанс. Я, наприклад завжди читаю навіть дрібний шрифт, перегядаю відгуки інших людей. Але як тільки розпочалась криза, про яку так нас запевняла пані Юля що вона не зачепить нас, банки самостійно почали чудити не питаючи жодної згоди клієнтів, та й навіть не повідомляючи їх. От один мій знайомий взяв кредит по програмі молодіжного кредитування. Суть в тому, що він мав платити невелику ставку, а решту процентів мав погашати фонд сприяння молодіжному будівництву щи щось подібне (не пам'ятаю як він точно називається) але фонд забив болт і всі відсотки не дивлячись на жодні договора повісили на простого хлопа. І що б ви сказали. Судися? Назвіть мені хоч одного Золочів'янена який щось выдсудив від держави.
Як правило приорітетним рахується двосторонній договір, закріплений як мінімум печаткою надавача послуг (кредиту) і підписами сторін. Зміну договору в односторонньому порядку, нехай навіть і з сповіщенням, необхідно офіційно узгодити між сторонами вплоть до перезаключення. Хз, у даному випадку - це може бути простий кидок з боку фонду. Нехай той хлоп ще раз перегляне договір з банком. Якщо фонд там не вказаний - він попав
Ти попав в десятку. Він дійсно попав! Фінансування фондом було припинено завдяки розпорядженню уряду (це офіційна версія)

Кредитні спілки як альтернатива банкам. В нас у мвсті є такиє ніби 3.
В кого які враження. Адже там не лише кредити беруть а й депозити вкладають. І на відміну від банків вони не припенили видавати кредити, а всі розрахунки в гривнях![/list]
bam пише:
Кредитні спілки як альтернатива банкам

На нашому грунті-піраміда. А далі всьо па накатаной-обмануті вкладчики і т. д. і т. п.
Міжнародний фонд обіцяє дати кредит лише коли банки відновлять довіру у людей. З такими кидками банки втратили довіру у людей і то надовго.
Ви мабуть чули рекламу про карточки кредитні на 30 і 45 днів. Типу без процентів і всьо таке... Так от трошки прибрихали. Що стосується Надра банку, то за обслуговування такої карточки треба платити 29 грн в рік. Окрім того термін теж не відповідає дійсності. Я декілька раз платив в межах цього періоду тобто за 2-3 дні до закінчення і всеодно нараховували процент (штрафний) Виявляється якщо ви робите покупку карточкою то маєте 45 днів щоб кошти були не оплачені, а зараховані. Таким чином банк затримує перевід грошей на 3 робочі дні і ви влітаєте в пару гривень, крім того якщо ви берете гроші в банкоматі то процент виплачуєте відразу, а термін зменшується до кінця місяця.
Ще є одна справді хороша новина, бо ми привикли вже що позитивних новин не буває. Мій знайомий має доларовий кредит у банку Універсальному, це австрійський банк, важко стало платити і поїхав він взяти преславуті "кредитні канікули". А вони сказали, так як кредит валютний, а долар стабільний, за ганицею кредити ж дешеві, то перевели його з 14% на 5% річних. А це що дає банкам - сплату клієнтами кредитів, зменшення заборгованості. Важко повірити, але це ще раз підтверджує, що українські банки, як заробляли так і далі хочуть заробляти, не дивлячись, що на людських сльозах. І просять підтримуй українське - це відкрита гра в рулетку!!!
Нова фішка, правда ще не перевірив до кінця. Поповнення телефонного рахунку - 3 варіанти: купівля стреч картки, оплата через посттермінал, купівля коду поповнення через банкомат. Звичайно що самий невигідний - оплата через посттермінал (беруть процент). Я, як правило, користувався стреч картами і попвнював через банкомат. І от мій колега розказує, що купив собі поповнення через банкомат Приватбанку. Торгова операція - значить процентів не нараховується. Уявіть як він здивувався коли прийшов через місяць оплатити ці 25 грн. В касі його відмовились обслуговувати і відправили до постерміналу поставленого у відділенні банку. Що це означає, що влетів ще на 50 копійо. Звичайно, що сума смішна і на перший погляд не заслуговує на увагу, а з іншого як кажуть з миру по нитці і на мерседес назбираєш . Ще один прихований спосіб виманювати бабулі з простого люду
bam пише:
І от мій колега розказує, що купив собі поповнення через банкомат Приватбанку. Торгова операція - значить процентів не нараховується. Уявіть як він здивувався коли прийшов через місяць оплатити ці 25 грн. В касі його відмовились обслуговувати і відправили до постерміналу поставленого у відділенні банку.

Можи я канєшно тупий, но я не поняв ні хера з написаного
bam пише:
Торгова операція - значить процентів не нараховується.

Шо означає ця фраза?

додано через 2 хвилини 12 секунд:

bam пише:
стреч картки

СКРЕТЧ-картки
MAL пише:
І просять підтримуй українське - це відкрита гра в рулетку!!!
Стабільних гарантій не дасть ніхто, навіть серйозні організації з підтримкою світових лідерів (мам) задьоргаються при різких змінах в державній політиці.

bam
От нафіга, скажи мені, тим колегам лізти з мобілками в банки, коли поповнити рахунок можна в любому ларьку або магазині на суму від 5 грн? Екстріму не хватає? Ведуться на красиві банери, а потім роблять круглі вочі..
Ці послуги якраз і створено для лохів, які хочуть показати себе чуть лі не банковськими віп-персонами. Будьте попроще..

додано через 8 хвилин 45 секунд:

Я наприклад привик до Правекса, розраховуюсь через нього з любим банком по логічно понятним тарифам, які залежать від суми, і які деколи навіть нижчі ніж в "рідних" відділеннях тих банків, з якими веду розрахунок. Якшо і деколи копійку переплачу, спишу це на зручность в обслуговуванні. Нагадує той же Білайн - 1 сек=0,5коп і звони куда хочеш, навіть на стаціонар.. А хочете акцій - учітє матчасть

Укрсиб (в кінотеатрі) це взагалі ппц - за деякі внутрішні проводки беруть такий процент, шо вигідніше через той же правекс. Якшо попадеться проводка, яку тьоткі ніколи ще не проводили - о, їхня реакція, то не розпишеш, то треба побачити В правексі один раз привчив - і люкс.
Я колись мав рахунок в Приваті не міг "натішитися". Гроші однієї фірми цього ж банку йшли на мій рахунок щоразу біля п"яти днів. Добре коли сума була невелика, а декілька тисяч гривен за п"ять днів - безкоштовний депозит! В Авалі ця операція триавє найдовше один день, тільки з директором не повезло...
Васілій пише:
Можи я канєшно тупий, но я не поняв ні хера з написаного
Без коментарів.
Васілій пише:
Шо означає ця фраза?
-Торгова операція - значить процентів не нараховується. Пояснюю: торговою операцією вважається розрахунок (проведення транзакції) у торговій мережі (магазині) або покупка товару чи послуги через банкомат або інтернет.
Перш за все хлопці банк не благодійна організація, а комерційна!
Навіть дуже комерційна! Беручи і гарантуючи депозит вкладникам, банк разом з тим мусить максимально "давити" кредиторів.
А то понабирали кредитів на бакси і дуже тим потішалися. А тепер давай
реструктиризовуй їм кредити, демонстрації влаштовують на фурах в Києві. Думають , що держава їм поможе. та ні хрена не поможе.
Думати треба було головою , а не жопою!
Знаєш, roma, ми в банках гроші брали не безкоштовно і проценти в нас найвищі в світі, це "тішення"??? Мій знайомий живе в Канаді і взяв кредит на житло під 3,5%, а це як по твоєму називається? Кредити ми брали тому, що нема цьотки в Америці.
Бачу у нас цікава дискусія виходить.
roma пише:
А то понабирали кредитів на бакси і дуже тим потішалися.
Щоб коментар був більш зрозумілий трошки історії. Ще в часи становлення світової економіки єдиним мірилом вартості було золото (унція) Усі грошові одениці які були вільно конвертованими мали під собою золоті запаси. Саме привязка до золота робила і царску валюту Росії і післяреволюційні гроші (червонцы) досить стійкими. Певний період ця валюта була значно сильнішою ніж долар. Експаксія долара у світ розпочалась з вимоги розрахунку по імпортних операціях США власне доларом. Спочатку ці валютні резерви теж забезпечувались золотом, але потім по долару було оголошено дефолт. І на сьогодні уся доларова грошова маса нічим не забезпечена. Фактично виходить, що весь світ виступив безпроцентним кредитором економіки США. Уявіть собі, що було б якщо ці папірці вернулися б у США. Фактично крах долара уже запущено, хоч у нас поки що все виглядає навпаки. Введення євро - спроба створити конкурента долару і створити альтернативний світовий економічний центр ЄС (згадайте Біблію "І повстане Римська імперія знову".
А тепер ближче до банків (лихварі). Явище яке назвали "Світова економічна криза" спровокована банками і приведена в дію фондовими біржами. Якщо конкретно то початком вважають крах Лемон Бразерс.
Що ми бачимо у нас. В той час як більшість фінустанов світу зменшують показники дохідності за рахунок зменшення процентів і по кредитам і по депозитам (2-4% річних) то наші фінустанови стараються заробляти так само за наш з вами рахунок.
Чому зараз Східну Європу і, власне, Україну вважають центром кризи? Та тому, що більшість наших банків брали кредити (євробонди) за кородоном під 2-4% і роздавали під 12-14% а інколи і більше. Максимальну ставку яку я чув у гривнях - 40% річних. Проблема в тому, що брали на рік, а роздавали на 10-20. А коли їм сказали повернути гроші система посипалась, додайте до цього тупорилі заяви політиків.
roma пише:
демонстрації влаштовують на фурах в Києві. Думають , що держава їм поможе.
Правильно роблять. Перш за все слід розуміти, що держава наповнює бюджет за рахунок податків які вони їй платять. По друге саме держава винувата в ситуації, що склалась (хто спровокував негативний торгівельний баланс і обвал гривні? перевізники?)
roma пише:
Думати треба було головою , а не жопою!
Видно, що ви, шановний слабо, орієнтуєтесь в економіці. Наведу приклад. Гру з підкиданням монетки знаєте? Імовірність виграшу там 50 на 50. Правда є один секрет. Шанси на виграш прямопропорційні ресурсам які у вас є. Тобто людина яка бере кредит (а шо робити сімї треба кормити) знаходиться в завідомо програшній ситуації перед банком. Саме тому завдання держави забезпечувати рівні шанси.
Bam Звісно, я не економіст і тим більше, не економічний геній. А в економіці слабо орієнтуються ( це ще м"яко сказано) наші теперішні можновладці, в тому числі і президент з прем"єр -міністром. Остання , закінчивши з "червоним" дипломом економічний факультет Дніпропетровького університетунавіть не може порахувати бюджет(за словами М. Я. Азарова). Як тут взагалі виводити економіку з кризи?
І хто може говорити, що центр кризи- це країни Східної Європи? Хіба лише тому. що в цих країнах , криза найтяжче протікає? Центр економічних криз завжди був і знаходився , і буде(?) у США. Як почалася знаменита жахлива криза 1929-1932 року? " Лопнула" Нью-йорська біржа.
А як почалася криза теперішня? З кризи іпотечного кредитування в США.
Тобто брали кредити на житло на 25 років, які потім не могли вернути. Вічне життя в кредит , це надто небезпечна справа! Навіть в США!
І якщо говорити про відстрочку кредитів(реструктиризацію!)треба говрити в одній ланці з відстрочкою депозитів. Щоб не довелося приковувати себе ланцюгами до банку , як в жителя Севастополя. якому банк не повернув депозит на 20 000$!
А хто після цього понесе гроші в банк?
roma пише:
не може порахувати бюджет(за словами М. Я. Азарова).

Добре вони все можуть, особливо Азаров на тому зуби зїв. Там, мабуть інші шкурні інтереси.
А нам простим людям виводити з кризи економіку -невдячна справа. Час трошки за себе подумати, може тоді і держава схаменеться, а то вже так той простий люд дурять, що просто жах.
А те, що кажуть, що криза почалась з іпотеки, то так щоб простий електорат міг зрозуміти. На справді, ті, хто шось шарить у форексі, дизбалансах грошових потоків, ті могли б багато розказати. Скажу лише, що не вірю що план Обами щось дасть. Американці просто зажерлись, а пора пояси затягнути.
bam пише:
На справді, ті, хто шось шарить у форексі

іксперди форексні бапки на базару ліпше в ікономіці сі розбирают насмішив. чесно
bam пише:
у форексі, дизбалансах грошових потоків, ті могли б багато розказати

bam пише:
Американці просто зажерлись, а пора пояси затягнути

для американців то якраз не праблєма. Як тре буде-то затянут. працювативони вміют. Нам би не радіти з їх тимчасових труднощів, а молитись шоб вони поскоріше оговтались і знов потягли нас(старий світ) вперед
Васілій пише:
іксперди форексні
Ти такий знаток, з таким цінними коментарями хоч знаєш що значать слова форекс, дизбаланс, грошовий потік, я вже не кажу, фондовий індекс, яка різниця між DJ Indus і NYSE Comp, Atlanta Fed Index чи вирішив так, до слова?
Догадуюсь. А шо?
Хлопці , і для чого сваритися з за дурниць! Всякі там Форекси, індекси, придумали євреї, щоб обдурювати весь чесний світ! Простий життєвий приклад.
Був в США такий президент Ендрю Джексон. До речі його портрет на 20 $.
Хороший вояка, генерал, та людина майже не грамотна. Він створив свою команду з людей, грамотних, патріотичних , чесних і увійшов, як видатна людина
в американську історію. Кадри, кадри, кадри і ще раз кадри. Вони вирішують усе!
Згоден на всі 100% Біда, що наші кадри зараз в Італії, Іспанії, Англії і США. А ті що лишилось змушені працювати за копійки.
bam, не відвлікайся. Давай далі по банках. Золочівських.
Більше не обманювали? Вже партнери чи ще вороги?
Мабуть всі чули про події навколо банку Надра у м. Львів. Маю наувазі пікетування, блокування і все таке. Оськільки в нашому місті є безбалансове відділення цього банку то певне відношення вони мають і до золочівян. Далі повідомлення яке мені скинув товариш через скайп.... Виникає питання що кращого стало для простого люду?

Дата: 27 марта 2009

В течение седьмой недели своей работы в НАДРА БАНКЕ временная администрация продолжила активное внедрение мер по оздоровлению банка. 24 марта временный администратор НАДРА БАНКА Валентина Жуковская посетила Львов, где встретилась с властями города и области, руководителями банковских отделений, вкладчиками банка и представителями региональных СМИ. Во время брифинга Валентина Жуковская сообщила, что временной администрацией согласно Постановлению Кабинета Министров Украины №960 «Об утверждении Порядка участия государства в капитализации банков» в НБУ уже подано ходатайство о капитализации НАДРА БАНКА и программа финансового оздоровления, выполнение которой поможет банку вернуться к нормальному режиму работы и возродить доверие населения к кредитно-финансовой системе в целом. Временная администрация ожидает поддержки правительства и участия государства в восстановлении стабильной работы банка как знакового финансового учреждения для всей банковской системы страны.

Для реструктуризации внешней задолженности НАДРА БАНК сформировал высокопрофессиональную команду советников, в состав которой вошли международная аудиторская фирма из «большой четверки», известный инвестиционный банк и международная юридическая фирма с большим опытом проведения подобных операций на внешних рынках. Работа по реструктуризации внешней задолженности идет в соответствии с планом финансового оздоровления банка. Основной целью программы реструктуризации является формирование пакета предложений, приемлемых для кредиторов и банка с учетом результатов деятельности банка в условиях временной администрации и плана финансового оздоровления банка.

Банк продолжил реализацию программы по управлению платежной дисциплиной клиентов — юридических лиц и специальный режим содействия прохождению платежей корпоративных клиентов и субъектов малого и среднего бизнеса. Было принято решение распространить условия специального предложения «Эффективное управление задолженностью» на кредиты во всех валютах, оформленные клиентами — юридическими лицами. При досрочном погашении обязательств по кредиту на оставшуюся его часть устанавливается льготная процентная ставка. Кроме того, теперь для погашения задолженности (как срочной, так и просроченной) клиент может дополнительно использовать средства (до 30% от общей суммы погашения) с неликвидного остатка на счете.

В рамках программы лояльности к своим клиентам НАДРА БАНКОМ разработаны специальные предложения по снижению процентной ставки для клиентов — физических лиц, которые не имеют просроченной задолженности по продуктам «Кредит на приобретение потребительской недвижимости», по «Кредитному пакету „Жилищные решения“ и Персональному кредитному пакету. Также предлагается пересчет графика платежей по всем кредитам (при аннуитетном и стандартном графике погашения).

О стабильной тенденции на улучшение деятельности банка свидетельствуют показатели выплат по текущим счетам физических лиц: за прошлую неделю они составили более 43 млн гривен, свыше 661 тыс. долларов США и около 129 тыс. евро.

Временная администрация планирует разработать программу, создающую возможности для первоочередного возвращения наиболее незащищенным категориям населения вкладов, срок действия которых истек.

25 марта НАДРА БАНК принял участие в валютном аукционе НБУ с целью удовлетворения потребностей в иностранной валюте клиентов — физических лиц и субъектов предпринимательской деятельности, используемой ими для погашения задолженности по телу кредита и процентов по нему (в том числе просроченных).

Принимая во внимание сложное финансовое положение, в котором оказались клиенты, потерявшие работу как источник постоянного заработка, НАДРА БАНК увеличил лимиты на все расходные операции по остаткам сумм на их текущих счетах.

С 25 марта в каждом межрегиональном и региональном управлении банка начали работу группа по приему и рассмотрению обращений граждан и комитеты по рассмотрению жалоб граждан, основная задача которых — предоставление клиентам необходимых консультаций по интересующим их вопросам, а также оперативное реагирование на поступившие жалобы и заявления. Группа по рассмотрению обращений граждан, работающая с 23 февраля 2009 года в Центральном офисе, за прошлую неделю приняла более 80 письменных обращений клиентов, по которым будут подготовлены соответствующие решения. Комитетом по рассмотрению жалоб граждан было принято решение о выплате более 300 тыс. гривен вкладчикам, остро нуждающимся в денежных средствах.