Золочів Плюс
Форум міста Золочів

А хто твій провайдер?

Автор Повідомлення
vaymut

Швидкість прикольна, а як на рахунок обмеження трафіку( скільки МБ в пакеті оплачено)?
vj.Aver, сама перша табличка, якщо ти не побачив - з Київським серваком, всі інші - з різними, для того, щоб показати, що швидкість приблизно однаково висока.
massimo, при обмеженні 384Kbit/s
Хто мені пояснить, в чому різниця між 368 і 512 кілобіт при оплаті по трафіку? Як це впливає на перегляд веб-сторінок? Скільки ж Ви споживаєте на місяць?

Я до того, що навіть при 256 кілобіт частенько бувають випадки коли люди випадково (вірус, тощо) накручують до 100 гривень за день.
Тоді вже не до жартів. А що буде, як подібне станеться на 2 мегабітах?
А за кілька днів?

Що важливіше для користувача, який користується на пакетом по трафіку: Негарантована швидкість з нестабільним пінгом чи гарантована із стабільним?
mops пише:
А що ви чули про Zadarma? http://www.zadarma.com

Дивна штука...

Я думаю усі знають про безкоштовний сир.
Досить дорого виходить, насправді.
Працює тільки там, де похвилинна оплата. Виходить десь до 3 гривень в годину чи що...
Це чергова фішка телекому, така партнерська програма. За використання лінії частину грошей повертає тим провайдером.

До речі, аналогічно тут:
http://my.ukrtelecom.ua/ua/group_access/open_init/open_excellent/
Все дуже красиво, доки не дійдемо до "Примітки" внизу.
Але про це неуважний користувач дізнається, коли прийде квитанція на 1000 гривень в кінці місяця
andry пише:
Скільки ж Ви споживаєте на місяць?

В мене передплачено 5 Гб, так я добре знаю, на що потрачений трафік. Зараз в резерві до кінця місяця ще біля 100 Мб, так-що таке мені підходить.
А це з "Чорної Медеї"...
До речі цей тест якийсь неадекватний.
Щойно спробував його на _вільному_ 2 мегабітному каналі - швидкість різниться в кілька разів від країни до країни

Якщо вже пішла така популярна тема мірятися піськами (хоч довжина, як відомо не найважливіший фактор )
то
тут є ще мірялки і тестові файли

При цьому пам'ятаємо, що ЖОДЕН тест не може служити мірилом швидкості каналу, тому що на цю "швидкість" впливає безліч факторів.

Хто ну дуже хоче протестувати користуйтеся таким майже точним методом: Скачуйте файл відомого розміру, міряйте час скачування.
Деякі програми вміють в графічній формі показувати графік завантаження каналу, наприклад:

Забираємо програму для вимiрювання швидкості з конфігурацією та інструкцією (конфіг я писав для наших клієнтів)

Звідси беремо програму для закачки
andry пише:
Якщо вже пішла така популярна тема мірятися піськами (хоч довжина, як відомо не найважливіший фактор )
то тут є ще мірялки і тестові файли

Прям відома картина "Міряння у.ё. в"
Взяв на пробу інтернет від іншого провайдера...
Ось результати...
тепер мій провайдер Львівська телефонна компанія ФАРЛЕП
Мій провайдер у Львові - компанія ЗАТ"Телесистеми України", або ж по народному - PEOPLE net
ЦСО
Зараз сиджу на TMN
ЦСО це хуйня із хуйні краще Інфосервіс
дда. світ меблів!!!!!!!!! звучить, бля. скоро ше сі планєта секондхєнд зариїструї і будимось ми мали щистє
СВІТ МЕБЛІВ пише:
ЦСО це хуйня із хуйні краще Інфосервіс

Відразу відчувається стиль інтелектуала з нетривіальним та на рідкість непересічним талантом. Широка ерудиція, гострий розум, де гармонійно поєднюються навики народного фолькльориста і знавця мережних технологій на фоні прекрасного світу (сподіваюся надземних) столярних виробів.

Завжди, як тільки чую настільки переконливі і аргументовані твердження пригадую "бородатого" анекдота про спір представників братніх вірменського та грузинського народу:

Стоять на базарі два торговця, один вірмен, інший грузин.
Перший без кінця повторює:
- армянэ лучче чэм грузін
Другий стоїть з кам'яним обличчям, намагаючись не вступати в спір з дурнем, але той не вгамовується:
- армянэ лучче чэм грузін!
- армянэ лучче чэм грузін!!
В кінці кінців, грузин не витримує, і питає:
- ну чэм, ну чэм луччэ?
Армянин, миттево і без краплі сумніву відповідає:
- чэм грузін!!!

Шановний дописувачу, з талантом ціцерона і прищавим максималізмом, прохання висловлюватися аргументовано, а не кусати губи з заздрості до наших користувачів.